Wolf Gold

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Wolf Gold – darmowy automat

Automat Wolf Gold przenosi nas do położonego nad zatoką meksykańską Texasu. Stanu znanego z olbrzymich połaci niezamieszkanego terenu a także olbrzymiego przekroju niebezpiecznych zwierząt. Główną rolę w tym automacie odgrywa tytułowy wilk, który jest jednym z najbardziej wartościowych symboli. Ponadto znajdziemy tutaj również bawoły, pumy a także wysoko unoszącego się nad ziemią orła. Wolf Gold pojawił się na rynku w 2017 roku a jego twórca jest znane z doskonałych produkcji studio deweloperskie Pragmatic Play, które często można znałeś na stronach kasyn internetowych. Gdzie można na ten slot otrzymać hojne promocje – aktualne bonusy bez depozytu możesz zobaczyć na naszej stronie hazardowej. Kontynuuj nasz przegląd i zapoznaj się z innymi ciekawostkami dotyczącymi tego fenomenalnego automatu.

Doskonałą wiadomością jest fakt, że grę można wypróbować całkowicie za darmo bez konieczności ryzykowania własnego kapitału. Wszystko to dzięki wersji Wolf Gold demo, która dostępna jest na naszej stronie. Jest to doskonały moment na przetestowanie wszystkich funkcji przed późniejszą grą na prawdziwe pieniądze.

Cechy charakterystyczne automatu Wolf Gold

Mimo, że Wolf Gold automat do gry to stosunkowo leciwy automat to w żadnym przypadku nie będziemy się przy nim nudzić. Deweloper zaimplementował w nim kilka naprawdę interesujących funkcji, które sprawiają, że jest to gra ponadczasowa. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że Wolf Gold to automat posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 25 stałych linii wypłat z RTP na poziomie 96%. Minimalny zakład w tej grze wynosi 0,25 monety natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 125 monet co sprawia możliwość trafienia jackpotów o najwyższych wartościach.

To co sprawia, że gracze decydują się na grę w Wolf Gold to zdecydowanie jackpoty. Istnieją 3 typy jackpotów, aby je zdobyć konieczne jest ułożenie minimum 6 symboli księżyca w pełni. Dokonanie tego uruchomi funkcję re-spinów i to wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Zaczynamy z 3 re-spinami, wylosowane symbole księżyca zostają zablokowane a ułożenie kolejnych sprawi zresetowanie spinów i kolejne darmowe obroty. Każdy symbol kryje w tym momencie losową wygraną lub wartość małego lub dużego Jackpota. Runda bonusowa zakończy się, gdy wykorzystamy wszystkie darmowe zakręcenia. Otrzymanie mega Jackpota czyli najwyższej wygranej stanie się faktem w momencie, gdy zapełnimy całą tablicę symbolami księżyca. Poniżej wartości każdego typu Jackpota przy założeniu gry na najwyższych stawkach:

  • Mini Jackpot – 3,750.00
  • Major Jackpot – 12,500.00
  • Mega Jackpot – 125,000.00

Oprócz jackpotów w Wolf Gold znajdziemy również symbol Wild, który reprezentowany jest przez tytułowego wilka. Może on zastąpić każdy dowolny symbol oprócz symbolu Scatter i księżyca w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Symbolem Scatter jest z kolei krajobraz teksańskiego kanionu o zachodzie słońca. Symbol ten może pojawić się wyłącznie na bębnach 1, 3 i 5 a trafienie 3 z nich sprawi przypisanie 5 darmowych spinów do konta. Podczas funkcji darmowych free spinów bębny 2, 3 i 4 zostają połączone i obracają się razem tworząc przez to gigantyczny symbol Scatter. Zdobywanie kolejnych darmowych spinów nie ma limitów w tej rundzie, możliwe jest duplikowanie symboli Scatter i zdobywanie kolejnych darmowych zakręceń.

Wolf Gold – Zasady gry

Wolf Gold gra to konserwatywnie przygotowany automat, który nie zawiera w swojej mechanice wielu skomplikowanych animacji. Wszystko stworzone jest raczej w minimalistyczny sposób co wielu graczy bardzo docenia. W przypadku ścieżki dźwiękowej jest ona raczej podstawowa, co jakiś czas możemy usłyszeć wycie wilka o poranku i to w zasadzie wszystko. Rozpoczęcie gry wiąże się z doborem stawki, gracz ma do dyspozycji wybór ile monet chce obstawić a także ich wartości. Wyboru może dokonać klikając w przyciski + i – które znajdują się po obu stronach przycisku oznaczającego Spin. Poniżej przedstawiamy listę wszystkich przycisków widocznych na głównej belce funkcyjnej:

  • Dwie przeciwstawne strzałki – symbol oznaczający spin, kliknięcie sprawia rozpoczęcie gry.
  • + i – – kliknięcie oznacza przejście do ustawień stawki, gracz ma do dyspozycji dobór ilości monet, ich wartości a także totalnej stawki jaką chce obstawić.
  • i – przejście do podstawowych zasad w automacie
  • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku.
  • 3 poziome kreski – przejście do podstawowych ustawień czyli muzyki, oszczędzania energii etc.

Przed rozpoczęciem gry pamiętaj aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami oraz instrukcją dotyczącą gry. Jest to ważne a zrozumienie mechaniki gry wykluczy wszystkie możliwe problemy, które mogą pojawić się w późniejszym czasie w wyniku błędnego rozumienia sposoby działania automatu.

Tabela wypłat Wolf Gold

Przed przystąpieniem do gry na automacie Wolf Gold online warto zapoznać się z obowiązującą tabelą wypłat i poznanie wszystkich symboli, które mogą przynieść nam hojne nagrody. Z tego względu przygotowaliśmy tabelę, w której przedstawiliśmy wartości wszystkich symboli znajdujących się w grze.

Symbol X3 X4 X5
J, Q, K 25 100 250
A 50 100 250
Puma 50 250 1000
Koń 75 500 1500
Orzeł 100 750 2000
Bawół 125 1250 2500
Wilk (Wild) 125 1250 2500

Graj w Wolf Gold za darmo

Wolf Gold automat hazardowy za darmo to interesująca produkcja wprost od dewelopera Pragmatic Play posiadająca RTP na poziomie 96%. Gra rozgrywana jest na terenach Texasu a głównym bohaterami gry są przeróżne zwierzęta, które może spotkać w tej przestrzeni geograficznej. Automat charakteryzuje się naprawdę hojnymi nagrodami i występowaniem aż 3 rodzajów jackpotów. Trafienie tego największego może spowodować wygraną na poziomie nawet 125,000.00 monet! Dołącz do międzynarodowej społeczności i rozpocznij grę w Wolf Gold online za darmo już teraz!