[custom-table-of-content]

Ultra Hot Deluxe slot online

Wspomniany automat hazardowy wyczerpuje wszystkie znamiona klasycznego slota. Powstał z myślą o dużej prostocie i wspaniałej rozrywce. Ulta Hot Deluxe online został wyprodukowany przez renomowane studio Novomatic, które juz dość długo isnieje na rynku wirtualnego hazardu. Składa się z zapewne dobrze Ci znanych owoców oraz innych symboli, które można dość często spotkać na klasycznych automatach hazardowych, jak na przykład siódemki czy gwiazdki. Możesz grać w Ultra Hot Deluxe za darmo bezpośrednio na naszym portalu. Bez rejestracji i logowania. Dzięki temu, bez żadnych komplikacji możesz wypróbować Ultra Hot Deluxe, zanim zdecydujesz się na grę na prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy Ultra Hot Deluxe

Ultra Hot Deluxe automat do gry oparty jest na trzech bębnach, umieszczonych w trzech rzędach, co przekłada się na pięć wygrywających linii. Trzy z nich liczone są w poziomie, a dwie po przekątnej. To klasyczne rozwiązanie, stosowane już od zarania dziejów w kasynach online, które znacznie upraszcza grę.

Jak na klasyczną grę owocówkę przystało, Ultra Hot Deluxe online za darmo czy też na prawdziwe pieniądze nie ma zbyt wielu dodatkowych funkcji. Jeżeli myślisz, że wpływa to negatywnie na jakość rozrywki, to absolutnie nie. Novomatic stworzył ten automat hazardowy z myślą właśnie o dużej prostocie. I to się udało znakomicie. Automat został uzbrojony w trzy najbardziej popularne funkcje, a więc:

  • automatyczną grę
  • mnożnik
  • Gamble

Pierwszą z nich możesz aktywować i dezaktywować jednym kliknięciem. Poza tym nie ma jednak możliwości wyboru liczby automatycznych obrotów czy innych zmiennych. Tak więc sam, ręcznie musisz aktywować auto grę i ją wyłączyć. Podwójny mnożnik naliczany jest automatycznie wówczas, kiedy trafisz ścianę dowolnych owoców. Gamble to z kolei dobrze znana sposobność na zwielokrotnienie wygrywającej kombinacji. Funkcja bonusowa oparta jest, a jakżeby inaczej, na odgadywaniu koloru następnej karty (czerwony lub czarny).

Podczas swojej gry nie masz możliwości wyboru liczby aktywnych linii wypłaty. To dobra informacja, bowiem niezależnie od stawki, nawet na najmniejszych zakładach, wciąż aktywne jest maksimum pięć linii wypłaty. Pozostając przy stawce, to minimalny zakład na linię wynosi 2, co daje minimalną stawkę 10 na jeden obrót. Zaś maksymalna stawka na obrót to nawet i 1000! Procent zwrotu RTP, określony przez producenta Novomatic wynosi 95,17%, co nie jest może najwyższym wynikiem spośród slotów, dostępnych w kasynach online, ale plasuje Ultra Hot Deluxe w szerokiej czołówce najlepiej wypłacalnych automatów hazardowych.

Ultra Hot Deluxe – zasady i instrukcja gry

Ultra Hot Deluxe automat jest zrozumiały już na pierwszy rzut oka. Posiada on charakterystyczną grafikę, którą możesz kojarzyć z pierwszych kasyn naziemnych czy automatów barowych w okolicznych knajpach. Również efekty dźwiękowe kojarzą się z klasycznym obrotem rolek. Grafika jest dość prosta, by nie napisać uboga, ale dzięki niezwykle zrozumiała. Zanim wprawisz w ruch owoce i inne symbole na bębnach, zapoznaj się z poniższym opisem Ultra Hot Deluxe.

  • Przeważający obszar ekranu zajmują bębny, które umieszczone zostały w centralnej części automatu online.
  • Tuż nad nimi znajduje się mały panel, służący do zmiany ustawień dźwięku, efektów dźwiękowych i aktywacji bądź dezaktywacji pełnego ekranu gry.
  • Najważniejsze (oprócz bębnów) zostało umieszczone jednak u dołu automatu. To właśnie tam, od lewej strony zobaczysz: saldo, liczbę linii, zakład na linię oraz stawkę.
  • Ujrzysz także niebieski przycisk “Paytable”, który zalecamy kliknąć przed rozpoczęciem gry na Ultra Hot Deluxe, aby zapoznać się z tabelą wypłat i zasadami gry.
  • Kiedy już to zrobisz, możesz przejść do kolejnego kroku, a więc zacząć grać.
  • Bębny wprawisz w ruch przyciskiem “Start” po prawej stronie, a w dowolnym momencie możesz też włączyć auto grę lub wyłączyć ją, ponownym kliknięciem stosownego przycisku.
  • Kiedy trafisz wygrywający układ, zobaczysz swoją linię wypłaty i wygraną. Możesz ją zebrać lub uruchomić opcję bonusową Gamble i spróbować odgadnąć kolor następnej karty.

Jak widzisz, zasady gry w Ultra Hot Deluxe są bardzo proste i nie sprawią Ci żadnego kłopotu, nawet jeżeli to Twój pierwszy kontakt z kasynem online. Naprawdę dobra robota Novomatic i ukłon w stronę początkujących graczy!

Jak wygrywać w Ultra Hot Deluxe?

Z racji tego, że automat hazardowy nie posiada rund bonusowych, darmowych spinów, nie ma określonej strategii gry. Zalecamy jednak na sam początek, dokładnie zapoznać się z zasadami gry, a następnie rozpocząć grę od niskich stawek. Dobrą opcją jest też raz na jakiś czas skorzystanie z funkcji Gamble. Nie przesadzaj jednak z tym.

Tabela wypłat Ultra Hot Deluxe

Tak, jak wspomnieliśmy, na przeważającym obszarze Ultra Hot Deluxe gra posiada symbole owoców, ale są też gwiazdki, siódemki, bary czy “iksy”.

Symbole Ultra Hot Deluxe Max. wygrana
Siódemki 150 000
Gwiazdki 40 000
BAR 12 000
Śliwki, Pomarańcza, Cytryny, Wisienki 8 000
X 1 000

Poza gwiazdkami, które są symbolem rozproszenia i dają wygraną nawet, jeśli pojawią się na różnych liniach wypłaty, pozostałe symbole w ilości co najmniej 3, musisz trafić na jednej wygrywającej linii.

Podsumowanie recenzji

Zalecamy zagrać w Ultra Hot Deluxe demo i wówczas sam przekonasz się, czy to godny automat, żeby spróbować szczęścia na prawdziwe pieniądze. Z naszej strony możemy napisać tyle: klasyczny slot to interesująca propozycja zarówno dla początkujących, jak już i średnio-zaawansowanych graczy, którzy w kasynach online cenią sobie prostotę i przejrzystość zasad gry.