The Golden Owl of Athena

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

The Golden Owl of Athena – automat online za darmo

Automat do gry za darmo The Golden Owl of Athena produkcji dewelopera Betsoft pojawił się na rynku w 2018 roku. Gra bezpośrednio nawiązuje i porusza się w tematyce starożytnej Grecji. Symbolem płacącym najwięcej jest bogini mądrości czyli tytułowa Atena. Ważną rolę w automacie odgrywa również sowa, która stoi na straży wiedzy i umożliwia uruchomienie funkcji specjalnych takich jak chociażby free spiny. Na rynku istnieje wiele automatów w tematyce starożytnej Grecji ale w tym przypadku mamy zupełnie unikalne połączenie postaci Ateny i sowy, które zapewnia wiele godzin zabawy. Poznaj dokładnie historię mitologii Greckiej i odnajdź opiekuna świętej wiedzy, który zapewni Ci olbrzymie wygrane!

Jeżeli nie czujesz się na siłach lub nie jesteś do końca przekonany, aby zagrać na tym automacie deweloper przyszykował dla swoich graczy możliwość skorzystania z wersji demo. Dzięki temu każdy gracz bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka może dokładnie wypróbować wszystkie funkcje znajdujące się w tym automacie.

Cechy charakterystyczne automatu – The Golden Owl of Athena

Automat posiada w swojej mechanice wiele funkcji specjalnych, których celem jest zwiększenie grywalności. Na ich czele stoi opiekun świętej wiedzy i posłaniec bystrości w jednym, czyli święta sowa, która jest nieodłącznym partnerem podróży bogini Ateny. Na samym początku musimy jednak wspomnieć, że automat posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 10 stałych linii wypłat. Gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz posiada funkcję autogry, dzięki której przez określoną liczbę rund gra toczyć się może bez naszej ingerencji.

Jednym z najważniejszych symboli jest wspomniana już wcześniej sowa, dzięki której możemy uruchomić funkcję darmowych spinów. Pełni ona również funkcję Wild i może zastąpić wszystkie pozostałe symbole w grze, aby utworzyć zwycięską kombinację. W przypadku gdy na tablicy pojawią się 3, 4 lub 5 takich symboli otrzymamy następującą ilość darmowych rund, kolejno: 8, 12 i 20. Co ważne nie ma znaczenia, położenie tych symboli chodzi wyłącznie o pojawienie się na bębnach w dowolnej konfiguracji. Na samym początku rund bonusowych zostanie wybrany symbol specjalny który widoczny będzie w lewym dolnym rogu ekranu. W przypadku gdy trafimy taki symbol podczas darmowych kręceń, rozszerzy się on na wysokość całego bębna i zapewni nam zwiększone nagrody.

Ponadto, jeżeli nie chcesz czekać na pojawienie się symboli sowy na tablicy w grze The Golden Owl of Athena online możesz dokonać zakupu 20 darmowych spinów za 930 kredytów. Jest to zdecydowanie unikalna funkcja, z która nie spotykamy się zbyt często. Dodatkowym smaczkiem podczas gry jest funkcja podwojenia dzięki, której w kilka chwil możemy podwoić naszą wygraną. Funkcja „Podwój” uaktywnia się zawsze gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację, aby z niej skorzystać musimy kliknąć w przycisk „Podwój”, który widoczny jest na głównej belce nawigacyjnej. Po kliknięcie przejdziemy do nowego ekranu, w którym zadaniem gracza będzie odgadnięcie na jakiej stronie zatrzyma się złota moneta orzeł lub reszka. Możliwe jest obstawienie 100% kapitału lub tylko 50% jeżeli odpowiemy prawidłowo, podwoimy swoją nagrodę w przypadku błędnej decyzji stracimy cały zakład.

Minimalny zakład w tej grze wynosi 0,1 a maksymalna stawka to 10 monet. W połączeniu z RTP na poziomie 95,05% daje to naprawdę atrakcyjne możliwości na zarabianie. Maksymalna nagroda za ułożenie bogini Ateny wynosić może nawet 5,000 monet przy grze na najwyższych stawkach.

The Golden Owl of Athena – Zasady gry

Rozpoczynając zabawę w The Golden Owl of Athena gra na ekranie zobaczymy symbolikę prosto z mitologicznych opowieści. W tle ekranu znajduje się Partenon wybudowany na ateńskim akropolu, który stworzony został specjalnie dla bogini Ateny. Grafika i cały klimat gry oparty został na bajkowej oprawie co nadaje dodatkowego klimatu. Grę rozpoczynamy tak jak w większości przypadków od doboru stawki, z racji tego, że automat posiada 10 stałych linii, musimy za każdym razem obstawiać wszystkie. Doboru stawki możemy dokonać w sekcji „Zakład Liniowy” za pomocą przycisków + i -. Poniżej przedstawiamy listę wszystkich dostępnych przycisków oraz funkcję jaką pełnią w grze:

  • Kup – przycisk oznaczający zakup darmowych spinów. Wydając 930 żetonów możemy wykupić 20 darmowych spinów.
  • ? – przejście do zasad oraz instrukcji gry.
  • Zakręć – jak sama nazwa wskazuje kliknięcie oznacza rozpoczęcie gry.
  • Autogra – przejście w tryb automatyczny na określoną liczbę rund
  • Podwój – przycisk, który uaktywnia się podczas każdej wygranej, kliknięcie uruchomii mini grę, w której będziemy mogli podwoić swoją wygraną.
  • Koło zębate – przejście do podstawowych ustawień w grze takich jak: dźwięk w tle czy muzyka.
  • Głośnik – możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku w grze.
  • Zakład liniowy – za pomocą przycisków + i – możemy sterować i dobierać stawkę na każdy spin.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem gry dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami w grze przygotowanymi przez dewelopera. Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów i rozjaśni Ci mechanikę, którą kieruje się automat.

Tabela wypłat w The Golden Owl of Athena

Rozpoczynają grę w The Golden Owl of Athena automat do gry warto zapoznać się z wartością poszczególnych symboli z tego też względu stworzyliśmy tabelę, w której przygotowaliśmy wszystkie te informacje.

Symbol X2 X3 X4 X5
J, Q 5 25 100
K, A 5 40 150
Kielich, Miecz, Zbroja rycerska 5 30 100 750
Boskie drzewo i Partenon 5 40 400 2000
Bogini Atena 10 100 1000 5000

Graj w The Golden Owl of Athena za darmo

The Golden Owl of Athena automat to doskonałe ucieleśnienie gry w tematyce mitologii greckiej stworzone przez dewelopera Betsoft. Gra posiada kilka niespotykanych funkcji jak chociażby możliwość zakupu darmowych spinów bez konieczności czekania na ułożenie odpowiednich symboli na tablicy. Ponadto tabela wypłat jest naprawdę atrakcyjna i daje szansę na duże wygrane podczas gry na stronie kasyna online pl, gdzie często nadawane są bonusy bez depozytu za rejestrację w postaci 50 darmowych spinów. Sprawdź ten automat całkowicie za darmo korzystając z wersji The Golden Owl of Athena demo, która możesz znaleźć na naszej stronie.