Tetri Mania

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Tetri Mania – darmowy slot

Tym, co skutecznie przyciąga graczy na automaty w kasynach internetowych, jest ilość dostępnych opcji dodatkowych czy funkcji bonusowych. Oczywiście, liczy się też sam gameplay czy wysokość wygranych, ale wiele automatów typu gry 77777 za darmo już samymi dodatkami jest w stanie zainteresować graczy.

Tetri Mania online oferuje szereg świetnych bonusów, a nie ich ilość to nie jedyna zaleta produkcji studia Wazdan. Gra ma także wysokie wygrane, które można dodatkowo zwiększyć już podczas zabawy, a także gwarantuje sporo emocji. Produkcja korzysta z dosyć klasycznych rozwiązań i znanej większości graczy budowy. Również symbole nie zaskoczą grających – prezentowane litery i cyfry utrzymane są w klockowej oprawie, jednak nie znajdziemy tutaj ikonek od tego, co znaleźć można w innych grach.

Jeżeli już teraz chciałbyś zagrać na tym automacie, możesz to zrobić na naszej stronie. By zagrać w Tetri Mania za darmo, nie będziesz potrzebować nawet konta w serwisie. Wystarczy, że uruchomisz grę, by móc cieszyć się tymi samymi funkcjami co gracze bawiący się na automacie w kasynach online, gdzie można otrzymać hojne bonusy w postaci darmowych free spinów oraz bonus bez depozytu za rejestrację. Tryb testowy umożliwi ci też potrenowanie przed grą o realną stawkę – dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z automatem właśnie w tej formie!

Co warto wiedzieć o Tetri Mania?

Na początek na pewno warto powiedzieć coś więcej o samej budowie slotu. Składa się on z 4 bębnów, a każdy z nich posiada 3 linie. Ta klasyczna budowa nie przeszkodziła twórcom na umieszczenie w Tetri Mania automat aż 9 wygrywających linii – to całkiem wysoki wynik.

Wysokie jest też RTP gry, gdyż wynosi ono aż 96,43%. Co oznacza to dla gracza? Regularne wygrane, czyli coś, na co liczy każdy. Mówiąc już o wygranych musimy też wspomnieć o stawkach zakładów – najwięcej za jedną grę zapłacimy 100 kredytów. Taki zakład pozwoli na zdobycie najwyższych wygranych. Jeżeli jednak wolisz wydać mniej, slot również ci to umożliwi – najtańszy zakład wyniesie 0,20 kredytów.

Czym jeszcze pochwalić się może Tetri Mania gra? Wspomnianymi już funkcjami bonusowymi. Gra posiada symbol Wild, który zastępuje inne symbole, a także zwiększa wygrane płynące z kombinacji, jeżeli będzie ich częścią. Do tego dochodzi symbol Scatter, którego zdobycie oznaczać będzie darmowe obroty! Ostatnią funkcją specjalną jest tajemniczy symbol – po wylosowaniu odpowiedniej ilości tej ikonki zostaniemy nagrodzeni losową wygraną, sięgającą nawet do x200 naszego początkowego zakładu!

Do tego doliczyć warto też ekstra wygraną, którą zdobyć można po zapełnieniu bębnów jednym symbolem. Nasz zakład zostanie wtedy podwojony i właśnie tyle wyniesie nasza wygrana. Wszystko to sprawia, że produkcja jest niezwykle grywalna i wciągająca, gdyż szansa na wysokie wygrane czy zdobycie nawet 30 darmowych obrotów jest ciągle na wyciągnięcie ręki!

Tym, o czym jeszcze nie wspomnieliśmy, jest fakt, że gra po każdej wygranej zabierze zwycięskie symbole i zastąpi je nowymi – te jednak “spadną” z samej góry, więc wszystkie pozostałe symbole mogą również zmienić swoje położenie. To pozwala na zdobycie nawet kilku wygranych za jedną grę.

Produkcja dostępna jest również na urządzeniach przenośnych. Jeżeli preferujesz rozgrywkę właśnie na telefonie czy tablecie, to Tetri Mania demo uruchomisz bez jakichkolwiek problemów. Automat nie wymaga pobierania dedykowanej aplikacji – wystarczy, że grę uruchomisz przez swoją przeglądarkę, by móc grać na slocie.

Przebieg rozgrywki i zasady Tetri Mania

Przejdźmy dalej, tym razem już do samej rozgrywki na tym automacie. Jak zacząć grać? Pierwszym krokiem, jaki zalecamy wykonać, jest przeczytanie instrukcji obsługi gry. Znaleźć ją można pod przyciskiem “?”, znajdującym się w lewym dolnym rogu wyświetlacza. Instrukcja dokładnie wyjaśni działanie dodatkowych bonusów czy opisze działanie pozostałych przycisków gry maszyny hazardowej.

Gdy już skończymy czytać, przejść możemy do zabawy. By wybrać kwotę gry, wystarczy zaznaczyć odpowiednią stawkę na pasku na środku wyświetlacza. Wybrana kwota zostanie podświetlona na biało. Tetri Mania automat do gry uruchomisz okrągłym przyciskiem po prawej stronie. Obok niego znajdą się też dwa dodatkowe guziki – jeden odpowiada za przyspieszenie rozgrywki, a dolny pozwoli uruchomić automatyczną rozgrywkę.

Sama zabawa na slocie jest bardzo przyjemna. Bez względu na to, na jakim sprzęcie grasz, automat pozostaje czytelny, a symbole są łatwe do rozróżnienia. Gra ma też nie najgorsze dźwięki i muzykę. W dowolnym momencie rozgrywki możesz też sprawdzić przebieg linii wygrywających, poprzez najechanie kursorem na jedną z liczb umieszczonych po bokach automatu.

Jeżeli grasz już o realne stawki, to pamiętaj, by nigdy na start nie wybierać najwyższych możliwych zakładów. O wiele lepiej będzie, jeżeli swoje środki do gry budować będziesz stopniowo. To na pewno pozwoli ci zaoszczędzić nieco pieniędzy, a także czerpać więcej radości z samej rozgrywki. Korzystaj też z dodatkowych funkcji, takich jak przyspieszanie spinów – na podstawowej prędkości bębny poruszają się nieco powoli.

Tetri Mania ma też tryb gamble, pozwalający postawić naszą ostatnią wygraną i podwoić ją, lub całkowicie ją stracić. Tryb ten działa jak na wielu innych slotach – naszym zadaniem jest podać kolor karty, która zostanie wylosowana przez komputer. Proces można powtórzyć nawet kilka razy z jedną wygraną, co sprawia, że nawet niskie wypłaty można powiększyć do wysokich kwot. Korzystaj z tego trybu z rozwagą – niezależnie od tego, jak dużo razy uda ci się kwotę powiększyć, jedna przegrana pozbawia cię jej całej!

Tetri Mania – stół wypłat

Chwaliliśmy wcześniej wygrane na automacie, ale jak dokładnie wypłacają kolorowe symbole? Przygotowaliśmy tabelę wypłat, która prezentuje wygrane możliwe do zdobycia za 2 kredyty.

Symbol x3 x4
Wild 100 1,000
A 20 80
K 8 40
Q, J 6 12
10, 9 4 8
Tajemniczy Symbol 20 – 100 100 – 400

Pamiętaj też, że w przypadku gdy w wygrywającej kombinacji znajduje się Joker, czyli symbol Wild, cała wygrana zostanie podwojona. Tyczy się to wszystkich symboli poza Znakiem Zapytania, czyli tajemniczym symbolem.

Graj w Tetri Mania za darmo

Wiesz już wszystko, co mogliśmy przekazać na temat tej produkcji. Pozostało nam więc odpowiedzieć na pytanie: czy jest ona warta twojego czasu i pieniędzy? Naszym zadaniem – tak! Mimo tego, że gra nie powala swoją grafiką, na pewno nadrabia to gameplayem, który jest niezwykle wciągający i emocjonujący. Do tego slot oferuje szereg naprawdę dobrych funkcji dodatkowych i bonusów do zdobycia. To, w parze z wysokimi wygranymi sprawia, że przy automacie można bawić się przez naprawdę wiele godzin. O tym zresztą przekonać się możesz sam, testując Tetri Mania online za darmo na naszej stronie – nawet bez zakładania konta. Jesteśmy pewni, że trudno będzie ci się oderwać od tej darmowej wersji tego automatu!