Sweet Bonanza

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Sweet Bonanza online

Sweet Bonanza automat do gry przenosi gracza do krainy mlekiem i miodem płynącej, a w zasadzie to miodem i słodkościami. W tej kolorowej, cukierkowej grze zalewani jesteśmy słodyczami, to główny motyw gry. Nife jest to standardowy slot, nie posiada linii wygrywających. Rozgrywka odbywa się na planszy o 30 polach. Dalej opiszemy jak tworzymy układy i jakie wygrane mogą nam przynieść. Pragmatic Play to firma, która stworzyła tę grę. Już od samego patrzenia można nabawić się próchnicy zębów.

Na naszym portalu zagrasz w Sweet Bonanza slot online za darmo. Darmowe wersje gier są najlepszym sposobem na zapoznanie się z tytułami bez ryzyka utraty gotówki. Można w nich do woli zmieniać taktykę, aby opracować tę najlepszą. Na naszej stronie nie trzeba się rejestrować, ani logować, żeby można było zagrać w Sweet Bonanza demo. Po odpowiednim przygotowaniu będzie można zagrać w dowolnym Polskim kasynie online już na prawdziwe pieniądze. Należy grać tylko w kasynach posiadających odpowiednie licencje.

Cechy slotu Sweet Bonanza

Sweet Bonanza to gra wideo. Jak zostało wspomniane nie ma w nim linii wygrywających. Układy tworzone są po wystąpieniu odpowiedniej ilości symboli. Nie muszą się one znajdować koło siebie. Co najmniej 8 takich samych symboli przyniesie wygraną. Plansza do gry ma wymiary 5 na 6 symboli. Tryb gry automatycznej nie jest bardzo rozbudowany. Można w nich tylko wskazać tempo gry oraz ilość automatycznych obrotów.

Całkowita stawka w grze jest to iloczyn zakładu (BET) i wartości kredytu (Coin Value). Zakład może przyjąć wartości od 1 do 10. Wartość kredytu od 0,01 do 0,5. Wynik ten jest mnożony razy 20 przez co minimalny zakład całkowity to 0,2 kredytu a maksymalny 100 kredytów. Można go jeszcze podnieść o 25% do 125 kredytów po włączeniu opcji pojawiającej szansę na darmowe spiny. Stopa zwrotu dla gracza to około 96,5%. Jest ona dość wysoka, wyższa niż w innych podobnych grach wideo.

W grze występuje Scatter, który potrafi uruchomić funkcję darmowych spinów. Darmowych spinów jest zawsze 10, niezależnie od ilości wylosowanych scatterów. Podczas free spinów jest także mnożnik, który w znaczący sposób wpływa na wysokość wygranych. Mnożnikiem są bomby przyjmujące wartości losowo od x2 do x100. Pojawiają się w taki sam sposób jak pozostałe symbole. Aby eksplodowały muszą znajdować się na planszy gdy jakikolwiek inny symbol będzie w wystarczającej ilości, aby zapunktować. Po zsumowaniu punktów za układ wybucha mnożnik i zwielokrotnia wygraną. Jeśli jest więcej niż jeden mnożnik to dodawane są do siebie i wtedy mnożone przez wygraną. W przypadku gdy na planszy będzie mnożnik, ale żaden układ nie stworzy premiowanej kombinacji to po prostu przepadnie. Producent deklaruje, że maksymalna wysokość wygranej to aż 21,000 razy zakład podstawowy.

Poza spinami nie ma innych rund bonusowych, jackpota ani symbolu wild. Wersja mobilna gry jest bardzo dobra. Dzięki zastosowanej technologi HTML5 rozgrywka jest wygodna także na niewielkich ekranach urządzeń przenośnych. Można grać wygodnie niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia na którym uruchamiamy grę. Sweet Bonanza gra owocowa działa w przeglądarce, nie trzeba nic więcej pobierać.

Sweet Bonanza – podstawowe zasady gry

W przeciwieństwie do klasycznych gier Sweet Bonanza automat rozgrywany jest na planszy a nie na bębnach. Po lewej stronie ekranu mamy dwa przyciski. Pierwszy z nich “Buy feature” pozwala od razu przejść do darmowych spinów. Jednak nie ma nic za darmo. Koszt wejścia do spinów to 100 krotność zakładu w grze. Patrząc na to, że w trakcie spinów występuje bardzo wysoki mnożnik, warto od czasu do czasu skusić się na to ułatwienie.

Drugi przycisk ma inną funkcję. Po jego uruchomieniu powiększamy swój zakład o 25%. Wygrane się nie zwiększają, ale nasze szanse na trafienie lizaków, które rozpoczną darmowe spiny zwiększa się dwukrotnie. Z doświadczenia wiemy, że i z tej funkcjonalności warto jest korzystać. Pozostałe sterowanie grą jest intuicyjne. Po prawej stronie plusem i minusem manipulujemy zakładem, strzałkami obracamy bębny. Po lewej stronie przycisk “i” wyświetla szczegółowe zasady gry. Strzałkami na ekranie zmieniamy kolejne karty zasad. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ opisują najważniejsze cechy tej gry. Stawka znajduje się w polu “Credit”, wysokość zakładu jest w “Bet”.

Tabela wypłat Sweet Bonanza

Podstawowe symbole punktują od 8 wystąpień. Poniższa tabela prezentuje wygrane dla całkowitego zakładu 20 kredytów.

Symbole 8-9 symboli 10-11 symboli 12+ symboli
Czerwone serce 200 500 1,000
Fioletowy cukierek 50 200 500
Zielony cukierek 40 100 300
Niebieski cukierek 30 40 240
jabłko 20 30 200
śliwka 16 24 160
arbuz 10 20 100
winogrono 8 18 80
banan 5 15 40

Scatter, którym jest lizak posiada swoje odmienne wartości:

  • 4 razy – 60 kredytów,
  • 5 razy – 100 kredytów,
  • 6 razy – 2,000 kredytów.

Graj w Sweet Bonanza za darmo

Ta gra zdecydowanie wyróżnia się spośród wielu innych gier. Posiada niepowtarzalny klimat, ciekawe rozwiązania w postaci planszy a nie typowych bębnów. Współczynnik RTP pozwala na wygranie dużych pieniędzy. Ci, którym nie chce się czekać mogą za drobną opłatą uruchomić od razu darmowe spiny. Tej grze nic nie brakuje. Nie pozostaje nic innego jak uruchomienie i zatopienie swoich zębów w tej słodyczy jaką daje nam Sweet Bonanza.