[custom-table-of-content]

Sizzling Hot – automat online

Gdy potrzebujesz opisu swojej rozrywki wirtualnej hazardowej online, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla ciebie wszystkie niezbędne informacje o slocie Sizzling Hot.

W zasięgu naszego wzroku pojawia się kolejna owocówka — Sizzling Hot automat produkcji Novomatic, którego głównym celem jest rozrywka hazardowa bez presji. Dlaczego? Ponieważ jest to standardowa maszyna, która oprócz kilku dodatkowych funkcji ma na wyposażeniu to, co znamy: owoce, siódemka, i gwiazda. To wszystko daje razem kombinację —  klasyk.

Nie jesteś pewny, czy chcesz inwestować pieniądze w tę maszynę? Jak najbardziej jest to zrozumiałe, dlatego zachęcamy cię do wypróbowania Sizzling Hot online za darmo na naszej stronie. Tym sposobem sprawdzisz, czy twoja strategia działa i przekonasz się, czy chcesz pójść o krok dalej, grając w casino online na prawdziwe pieniądze. Sizzling Hot demo nie różni się od wersji pełnowymiarowej, także trenowanie strategii jest jak najbardziej wskazane.

Cechy właściwe dla Sizzling Hot

Sizzling Hot automat do gry został przygotowany z odwzorowaniem tradycyjnej maszyny wrzutowej. W tym przypadku mamy 5 bębnów, a gra odbywa się na 5 stałych liniach wygrywających. Stawka zakładu na linię jest dowolna w przedziale 1 do 100. To klasyczny slot, który dostępny jest wirtualnie również w wersji na komórkę. Choć nie ma tu wilde’a, to Sizzling Hot zaskoczył nas wprowadzeniem symbolu scatter w postaci żółtej gwiazdy.

RTP swoiste dla gry wynosi 95.66%, co plasuje je na górnej granicy średniej półki, jeśli chodzi o zwroty dla gracza.

Ponieważ Sizzling Hot online jest bardzo podstawową grą, to nie doszukuj się tutaj rundy bonusowej, czy chociażby darmowych spinów, czy bonusa bez depozytu. Wygląda na to, że w przypadku tej maszyny mamy więc się zadowolić prostotą.

Sizzling Hot — jak grać?

Zasady tego slota hazardowego są bardzo intuicyjne: zebranie od 3 do 5 takich symboli na jednej z linii wygrywających oznacza wygraną. W przypadku wisienek już 2 takie owoce przynoszą nam niewielki zysk. Każdy symbol ma inną wartość, a dodatkowo, obecność scattera na którymkolwiek z bębnów uruchamia mnożnik w przypadku wygranej. Cała walka rozgrywa się na bardzo prostej graficznie planszy, której centralnym elementem są oczywiście bębny z symbolami.

Oprócz bębnów najistotniejszym elementem gry jest Menu, dzięki któremu ustawiamy funkcje gry. Znajduje się ono u dołu strony. Szczególnie zwróć uwagę na:

  • Bet/line: To tutaj ustalasz, ile obstawiasz na jedną linię. Modyfikacja spowoduje, że w polu obok pokaże ci się zsumowany zakład na wszystkie linie.
  • Paytable: Jest to tabela wygranych.
  • Start: uruchomienie spina.
  • Gamble: Gra ryzyko, którego opcja odblokuje się po pierwszej wygranej. Możesz wtedy zaryzykować podwojenie wygranej, obstawiając kolor karty. Uwaga: błędne odgadnięcie skutkuje stratą środków.
  • Autoplay: To automatyczne odtwarzanie gry, jeśli wolisz biernie obserwować toczącą się rozgrywkę.

Gdy zastanawiasz się, jakie szanse masz na wygraną, to patrząc na RTP, zwroty pojawiają się dość często, choć zawsze polecamy rozpoczynać grę od mniejszych stawek.

Wygrane w Sizzling Hot

Poniższa tabela prezentuje wartości wygranej 8 symboli Sizzling Hot. Liczby oznaczają, o ile mnoży się wygrana w zależności od tego, czy na linii wygrywającej pojawi się od 2 do 5 symboli.

Symbol x2 x3 x4 x5
Siódemka 100 1000 5000
Arbuz, pomarańcza 50 200 500
Śliwka, winogrono, cytryna 20 50 200
Gwiazda (scatter) 10 50 250
Wiśnia 5 20 50 200

Jak widzisz, największą wygraną przynosi liczba 7, która zwiększa się w zależności od tego, ile (od 3 do 5) takich samych symboli pojawi się na danej linii wygrywającej. W przypadku ustawienia najwyższego zakładu 5 siódemek przynosi ci wygraną rzędu aż 500 000 kredytów.

Najmniejszy zysk przyniosą ci klasycznie wisienki — tutaj już dwa takie owoce zwiastują niewielką wygraną, choć przy maksymalnym zakładzie kwota robi się spora, 5 wisienek na linii to wygrana o wartości 20 000 kredytów. Każda wygrana odblokowuje funkcję Gamble, gdzie możesz spróbować podwoić wygraną. Pamiętaj jednak, że w przypadku uruchomienia tego trybu gry, ryzykujesz także utratę całej wygranej kwoty.

Podsumowanie recenzji

Jeśli lubisz tradycyjne automaty, to Sizzling Hot będzie dla ciebie odpowiedni. Jak wspominaliśmy, jest on wyposażony w podstawowe funkcje, a ryzyko podkręca wbudowana funkcja Gamble. Grając na różnych automatach online, na pewno zauważysz, że zarówno szata graficzna, jak i inne opcje są bardzo podstawowe, wręcz wiernie oddające klimat maszyn barowych. Aby oszacować ryzyko i sprawdzić, jak często możesz liczyć na szczęśliwy traf, polecamy ci zagrać w Sizzling Hot za darmo. Ta opcja sprawi, że nie rozczarujesz się, poświęcając kilka minut na zużycie wirtualnych żetonów.

Podsumowując, dla nas Sizzling Hot gra jest dość typową owocówką, która została przeniesiona na warunki wirtualne. Sądząc po niesłabnącej popularności owocowych slotów, wierzymy, że odbiorcy przyzwyczajeni do klasycznych maszyn hazardowych, w pełni zadowalają się takimi rozwiązaniami.