[custom-table-of-content]

Red Hot Fruits – darmowy automat

Jeśli szukasz wirtualnej rozrywki na bębnach maszyny hazardowej wirtualnej, to ta recenzja jest zbiorem informacji i wskazówek, czym dokładnie Red Hot Fruits automat zaprasza wirtualnych graczy hazardowych.

Poszukiwacze automatów do gier mają istotnie często do czynienia z owocówkami. Ten typ maszyny jest pionierski dla hazardowych slotów i taki rodzaj gry umożliwia nam również Red Hot Fruits online od firmy Novomatic. Jak sama nazwa wskazuje, jest to slot, który zagrzewa do gry z motywem wisienek, arbuza i innych owoców. Co nie zaskakuje, spodziewać się możesz tutaj też szczęśliwej siódemki, która jest najbardziej wyszukiwanym symbolem w grze hazardowej.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak zwraca ci się wygrana, jakie symbole dają ci szansę na pomnożenie wkładu, to nie musisz od razu w gotowości sięgać po portfel. Zapraszamy cię do wypróbowania Red Hot Fruits za darmo. Dzięki temu poczujesz smak owoców i zdecydujesz się, czy wchodzisz w grę na pieniądze. W wersji Red Hot Fruits demo nie musisz dokonywać rejestracji, a bębny gotowe są do obrotu na wirtualne żetony. Zanim jednak zdecydujesz, masz również szansę zostać oprowadzony po grze, bo przygotowaliśmy kilka słów odnośnie do jej charakterystyki.

Co specjalnego znajdziesz w Red Hot Fruits?

Rozgrzane owoce to temat przewodni automatu wideo. Znajdują się one na planszy 5×3, a więc pole do zbioru jest tutaj poszerzone do 5 bębnów. Oprócz wisienki wygrana następuje od 3 takich samych symboli ułożonych wedle linii wygrywającej od prawej do lewej. Dodatkowo siódemka może wspomagać wygraną, występując w roli wilde’a i zastępując inne symbole. Gracze mogą regulować liczbę linii, których jest ich tutaj aż 25. To właśnie poprzez ich regulację masz tutaj wpływ na zwiększenie szansy swojej wygranej.

Producenci poszli tutaj o krok do przodu i umieścili symbol scattera w postaci złotej gwiazdy, który mnoży wygraną nawet o 100 razy i liczy się niezależnie od jego położenia na bębnach. W tej wersji Red Hot Fruits nie znajdziemy za to darmowych spinów, bonusu bez depozytu, czy rund bonusowych.

Dla zdystansowanych obserwatorów dostępna jest funkcja Autoplay, a dla tych, którzy lubią podkręcić ryzyko, to tacy mają szansę ustawić funkcję Gamble i obstawiać kolor karty. Jeśli ci się uda, podwajasz wygraną. Jeśli nie – tracisz ją. Ile możesz postawić? Minimalny zakład na jedną linię wynosi 1 monetę, a maksymalny 100. W kwestii zwrotu dla gracza mamy tutaj RTP na poziomie 95.66%, czyli jest to górna granica średniego. Jeśli nie rozstajesz się z telefonem, to gdziekolwiek chcesz zagrać, jest to możliwe. Wystarczy ci dostęp do sieci i telefon.

Red Hot Fruits – sterowanie

Aby w Red Hot Fruits gra owoce była przyjemna, pierwszy krok to zapoznanie się z zasadami. Następnie, musimy zainteresować się ustawieniem stawki i linii wypłat, które znajdują się na dole ekranu gry w Menu.

  1. Krok 1: W polu “Bet/ line” wprowadź kwotę zakładu na linię za pomocą przycisków „+” i „-”.
  2. Krok 2: Ustaw liczbę aktywnych linii w menu Lines.

Po wprowadzeniu liczby linii twoja wartość zakładu zostanie automatycznie pomnożona przez liczbę aktywnych linii i pobrana z twojego konta przed każdą rundą.

Mając te działania za sobą, jesteś gotowy do rozpoczęcia gry. Zrobisz to za pomocą przycisku “Start” po prawej stronie konsoli. Możesz zauważyć, że obok tej funkcji znajduje się przycisk Gamble, dzięki któremu zwiększasz ryzyko hazardowe, obstawiając kolor karty. Funkcja odblokowuje się po każdej wygranej.

Jeśli chcesz zajrzeć do tabeli wypłat, to znajdziesz ją w polu z napisem “Paytable”. My zaś osobno przedstawimy ci, jak wygląda sprawa z wygranymi.

Tabela wypłat Red Hot Fruits

Poniżej informacje, jak układają się wartości poszczególnych wygranych, w zależności od trafionych symboli. W Red Hot Fruits automat do gry ma ich 8. Im większa liczba symboli (2-5) na linii, tym większa stawka wygranej.

Symbol x2 x3 x4 x5
Gwiazda 100x 1000x 5000x
Arbuz 50x 200x 750x
Winogrono 50x 200x 500x
Śliwka 25x 75x 250x
Pomarańcza 25x 75x 200x
Cytryna 10x 50x 150x
Wisienka 5 10x 50x 100x
Gwiazda (scatter) 2x 10x 100x

Jak wspomnieliśmy, najbardziej wartościowym symbolem w Red Hot Fruits jest siódemka. Ma ona dwie funkcje. Po pierwsze, jako symbol w grze mnoży twój zakład na liczbę linii nawet do 5000 razy. Ponadto, może ona dopełniać zwycięskie kombinacje, zastępując brakujące symbole. Scatterem w Red Hot Fruits jest gwiazda, która mnoży całkowity rozmiar zakładu przez 2, 10 lub 100.

Podsumowanie recenzji

Testując slota, doszliśmy do wniosku, że ta maszyna do gry Red Hot Fruits wykracza poza oczekiwania zwykłej owocówki. Choć temat jest banalny, to producenci dołożyli kilka interesujących elementów, które się sprawdzają: obecny i zawsze mile widziany scatter, czy symbol zastępujący urozmaicają nieco tego klasyka.

Niezmiennie stoimy na stanowisku, że każdy gracz ma swoje personalne upodobania i choć nasza recenzja ma za zadanie pomóc ci poruszać się po grze, to jednak poczucie klimatu gry na własnej skórze jest zawsze jak najbardziej wskazane. Dlatego, jeśli tu jesteś, to możesz bez wysiłku i zobowiązań przetestować Red Hot Fruits online za darmo u nas, by dojść do wniosku, czy akurat ten slot skusi cię do gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online.