[custom-table-of-content]

Pink Elephants automat za darmo

Pink Elephants gra hazardowa to slot wydany w 2017 roku przez studio Thunderkick. Opiera się na żywym i dość oryginalnym motywie, gdzie jednym z pojawiających się symboli jest tytułowy różowy słoń. To zaawansowany wideo slot, w którym dostrzeżesz ciekawą grafikę i zaawansowane animacje, także w symbolach przewijających się na bębnach.

Jeżeli chcesz zagrać w niego za darmo, to na naszej stronie znajdziesz wersję Pink Elephants demo, którą możesz odpalić bez rejestracji. Jest to zawsze ciekawa opcja, żeby poznać automat bliżej, zanim podejmiesz właściwą decyzję w kontekście gry na prawdziwe pieniądze.

Informacje o Pink Elephants

Pink Elephants online to innowacyjne podejście do slotów. Thunderkick postarał się tutaj o oryginalną i dość pokaźną liczbę wygrywających linii, których jest aż 4096! Automat składa się poza tym z sześciu bębnów w czterech rzędach. Obracanie nimi wiąże się z ciekawymi efektami wizualnymi i graficznymi, jak na dobry wideo slot przystało.

RTP wynosi 96,1%, a Pink Elephants dostarcza też dwa symbole bonusowe: Wild oraz Scatter, z których pierwszy zastępuje każdy dowolny inny symbol, a drugie uruchamiają darmowe zakręcenia. Minimalny zakład na Pink Elephants wynosi 0.10, a maksymalny 100. Na każdym obrocie bębnami aktywna jest maksymalna liczba, 4096 wygrywających linii. I nie jest ona uwarunkowana wysokością zakładu.

Pink Elephants – zasady gry

To, co wyróżnia Pink Elephants automat do gry od innych slotów, to duża innowacyjność, zarówno jeśli chodzi o mechanikę gry, jak i odczucia audiowizualne. Posiada on unikalne symbole i animacje, które w pierwszym kontakcie mogą być nieco niezrozumiałe dla początkujących graczy. Jednak spokojnie, slot online jest intuicyjny, więc raz-dwa, wszystko powinieneś załapać. A kiedy już to się stanie, to animowana grafika sprawi, że Twoje odczucia z gry będą stały naprawdę na najwyższym poziomie.

  • Przed rozpoczęciem gry w Pink Elephants online za darmo lub na prawdziwe pieniądze, bardzo dokładnie zapoznaj się z zasadami gry.
  • Znajdziesz je w naszym artykule lub bezpośrednio na automacie, wywołując ikonę sześciu kropek z lewego narożnika. Klikając następnie w kartkę papieru, przeczytasz najważniejsze zasady gry w Pink Elephants, a w puchar, zobaczysz jak działają poszczególne symbole bonusowe oraz tabelę wypłat.
  • Kiedy już zapoznałeś się z zasadami, czas wybrać stawkę zakładu i rozpocząć grę w Pink Elephants.
  • Stawkę ustawiasz przyciskiem monety (pierwszy z prawej strony), kliknij w niego, a następnie wybierz jedną z dostępnych stawek (od 0.10 do 100).
  • Teraz naciśnij środkowy przycisk play po prawej stronie, żeby zakręcić bębnami.
  • W dowolnym momencie swojej gry, możesz również aktywować opcję autoplay. Zrobisz to największym przyciskiem po prawej stronie. Aby zatrzymać auto grę, musisz zwolnić przycisk.
  • Automat nie został wyposażony w funkcję gamble, zatem pozostaje Ci zebrać każde wygrane lub uruchomić darmowe obroty, jeżeli trafiłeś odpowiednią kombinację symboli.

Choć w pierwszym kontakcie Pink Elephants może wydawać się skomplikowany, to jednak przeczytanie jego podstawowych zasad szybko sprawi, że wszystkie zasady gry staną się dla Ciebie jasne.

Tabela wypłat Pink Elephants

W Pink Elephants gra została wzbogacona przez symbole Wild i Scatter. Pierwszym z nich jest wielka, różowa litera W, która zastępuje każdy dowolny symbol za wyjątkiem Scattera. Symbolem rozproszenia jest zaś fistaszek na zielonym tle. Musisz trafić co najmniej trzy rozproszone symbole, aby uruchomić serię 7 darmowych obrotów. Im więcej scatterów, tym oczywiście więcej rund bonusowych, a maksymalna ilość może wynieść jednorazowo 19 free spins za trafienie sześciu orzeszków. Podczas nich, możesz zbierać także kolorowe słonie i surykatki, by zwiększyć liczbę obrotów za darmo. Poniższa tabela wypłat wprowadza dane dla zakładu równego 1 kredyt.

Symbole na Pink Elephants Minimalna wygrana (x3) Maksymalna wygrana (x6)
9 0,3 2,2
10 2,5
J 3
Q 3,2
K 0,4 3,5
A 4
Niebieska surykatka 1 5
Zielona surykatka 5,5
Żółta surykatka 1,2 6,5
Różowa surykatka 7
Różowy słoń 2,4 10
Fistaszek (Scatter) 19 free spins

Sporo tych symboli, ale to gwarancja naprawdę ciekawej gry i możliwość wysokich wygranych, zwłaszcza poprzez rundy bonusowe w postaci darmowych obrotów.

Graj w Pink Elephants za darmo

Nie ma co ukrywać, maszyna hazardowa Pink Elephants to bardzo ciekawe podejście do slotów online,  który jest popularny w różnych kasynach online. Cieszy się ono sporą popularnością ze strony graczy, którzy po latach gry na automatach, są spragnieni nieszablonowych rozwiązań. Pink Elephants przyciąga jednak nie tylko doświadczonych fanów kasyn, ale też wielu nowych klientów. Automat hazardowy można scharakteryzować, jako świetny balans pomiędzy animacjami, grywalnością, a olbrzymią liczbą wygrywających linii (4096) i ciekawymi symbolami. To wszystko jest gwarancją dobrej zabawy i często także wysokich wygranych. Sprawdź sam!