[custom-table-of-content]

Phoenix Sun – graj bez limitu

Firma Quickspin już od wielu lat znana jest z tworzenia doskonałych maszyn slotowych, a jej jednym z najlepszych i najwyżej ocenianych produktów jest Phoenix Sun online. To gra hazardowa wydana na rynek w 2018 roku, która wykorzystuje popularny temat starożytnego Egiptu i zapewnia mnóstwo zabawy. Dziś rozłożymy ją dla Ciebie na czynniki pierwsze, dzięki czemu będziesz mógł poznać ją bliżej.

Oczywiście nie musisz tylko czytać o tej grze, możesz także w nią zagrać i do tego zupełnie bezpłatnie. Oferujemy Ci bowiem specjalną wersję Phoenix Sun demo, która wykorzystuje wirtualną walutę. A to oznacza, że nie musisz płacić za grę, możesz grać w ten tytuł zupełnie bez żadnych ograniczeń – tak długo, jak tylko zechcesz. I oczywiście nie musisz się rejestrować, ani spełniać też jakichś innych formalności. Po prostu znajdź tę grę w naszym serwisie internetowym, kliknij ją, poczekaj kilka sekund, aż się uruchomi i następnie graj do woli!

Ważne cechy Phoenix Sun

Phoenix Sun automat do gry to slot wideo o cechach klasycznej owocówki wirtualnego hazardu. To nietypowe połączenie bierze się z tego, że z jednej strony jest to produkt o naprawdę rozbudowanej szacie graficznej oraz wielu animowanych przerywnikach, a z drugiej strony zapewnia niezwykle dynamiczną rozgrywkę, często padające wygrane i proste zasady.

W grze znajdziesz interesującą i rzadko spotykaną mechanikę opartą o pięć bębnów oraz zmienną liczbę rzędów symboli. W wersji początkowej masz trzy rzędy, czyli układ 5×3, ale po spełnieniu pewnych warunków możesz uzyskać nawet układ 5×6.

Wszystko zależy bowiem od wildów, z jakich słynie Phoenix Sun automat. Standardowy wild zastępuje inne symbole, pełni więc tradycyjną rolę, ale gra zawiera jeszcze wilda specjalnego o nazwie PHOENIX WILD, który jednocześnie jest scatterem. Pozwala on nie tylko na uzupełnianie brakujących symboli do utworzenia wygrywającej kombinacji, ale jednocześnie zwiększa specjalny licznik BONUS po lewej stronie okna gry oraz pozwala wygrywać darmowe obroty. Każdy PHOENIX WILD, jaki pojawia się na bębnach, odsłania także trzy losowo wybrane pola z bloku powyżej standardowego okna gry i zapewnia darmowy respin.

Takie rozwiązanie oznacza też zmienną liczbę aktywnych linii wygrywających. Na początku gra oferuje nam 243 takie linie, ale przy odsłonięciu wszystkich pól i uzyskaniu pełnego układu 5×6 gracz ma do dyspozycji aż 7776 linii wygranych!

  • Minimalny zakład na grę to 0,25 EUR.
  • Maksymalna stawka do obstawienia pojedynczego spinu wynosi 100 EUR.

Jeśli do tego wszystkiego dodać bardzo atrakcyjny w takim wypadku współczynnik RTP wynoszący 96,08%, to widać od razu, że mamy tutaj do czynienia z grą, która pozwala naprawdę zgarnąć spore wygrane!

Phoenix Sun – podstawowe reguły

Zaraz po uruchomieniu Phoenix Sun online za darmo bez wątpienia docenisz jakość oprawy graficznej zastosowanej w tej grze. Ta gra wykorzystuje motyw egipskich tajemnic, faraonów, skarbów i tak dalej, co widać doskonale zarówno w tle dla okna gry (czyli ciekawie zaprojektowanych piramid) oraz symboli na bębnach jednoznacznie kojarzących się ze starożytnym Egiptem. Większość elementów w tej grze jest także animowana, a całość sprawia bardzo ładne i dopracowane wrażenie, zachęcające do rozpoczęcia gry na własną rękę.

Ciekawie prezentuje się też panel sterowania grą, który jednocześnie jest dopasowany wizualnie do reszty gry, jak również ma bardzo nowoczesny projekt i jest bardzo przejrzysty. Kluczowym elementem jest duża pomarańczowa ikona po prawej stronie, która wprowadza bębny w ruch rozpoczynając grę. Ale nie można także pominąć możliwości przejrzenia samouczka opisującego wszystkie najważniejsze zasady panujące w tej grze, co stanowi bez wątpienia cenną pomoc dla wszystkich stawiających pierwsze kroki w Phoenix Sun za darmo.

Wygrane w Phoenix Sun

Nie mamy żadnych wątpliwości, że niezależnie od jakości grafiki, czy też grywalności danego tytułu, o jego popularności przesądza przede wszystkim możliwość zgarnięcia jak najwyższej wygranej – a jeśli nie będą to gigantyczne kwoty, to gracze chcą, aby przynajmniej często one padały. A jak to wygląda w przypadku Phoenix Sun? Poniższa tabela przedstawia wygrane dla najwyższego zakładu.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Faraon 100 200 400
Królowa egipska 100 160 300
Zielony pies 80 120 240
Fioletowy kot 80 120 240
Niebieski ptak 80 120 240
As 40 60 80
Król 40 60 80
Dama 40 60 80
Walet 40 60 80
Dziesiątka 40 60 80

Jak widać, Phoenix Sun gra nie oferuje gigantycznych wygranych, ale weź pod uwagę, że padają one bardzo często i na dodatek możesz mieć aż 7776 aktywnych linii wygranych!

Graj w Phoenix Sun za darmo

Phoenix Sun to świetny produkt. Jest to gra bardzo grywalna, ma bardzo przyjemną dla oka oprawę graficzną i mnóstwo niezwykle atrakcyjnych i świetne przemyślanych funkcji. Bez wątpienia czas spędzony na graniu w nią nie będzie stracony. Od nas Phoenix Sun otrzymuje solidną piątkę!