[custom-table-of-content]

Mega Joker — darmowy slot

Jeśli szukasz połączenia klasycznej gry hazardowej, ale z progresywnym jackpotem i dodatkowymi ciekawymi funkcjami, to slot Mega Joker od NetEnt przypadnie ci do gustu. Przedstawiamy maszynę hazardową dostępną w wersji online i udostępniamy Mega Joker demo.

Mega Joker automat do gry jest nowym dziełem szwedzkiego producenta NetEnt, który znany jest takich z produkcji, jak Starburst, czy Gonzo’s Quest. W przypadku slota, na którym dziś skupimy uwagę, na ekranie sporo się dzieje, a przekonasz się o tym za jednym kliknięciem. Choć głównym tematem są tutaj owoce, to obecność progresywnego jackpota, czy opcji supermeter nadaje grze nowego smaku. Na trzech bębnach gra toczy się przy zastosowaniu stałych 5 linii wygrywających, a swoje wyniki i wygrane monitorujesz na bieżąco na ekranie powyżej bębnów.

Nie musisz się wahać, jeśli chcesz poznać funkcje w Mega Joker za darmo, ponieważ mamy dla ciebie taką wersję do przetestowania na naszej stronie. Dzięki temu poćwiczysz wszystkie dostępne opcje, a gdy zdecydujesz, że slot ci się podoba, to udostępnimy ci listę kasyn online, w których możesz zagrać za prawdziwe pieniądze w wersji pełnowymiarowej. Gotowy na poćwiczenie gry? Świetnie. Zanim zaczniesz grę, zachęcamy do sprawdzenia recenzji Mega Joker, którą przygotowaliśmy z myślą o graczach. Łącznie z zasadami znajdziesz tu również opisy symboli i tabelę wypłat.

Mega Joker — funkcje i inne cechy gry

Video slot Mega Joker zaprasza nas do gry na 3-bębnowej maszynie, wedle 5 stałych linii wygrywających. Jednym z najważniejszych elementów w Mega Joker jest funkcja jackpota oraz tryb supermeter, który możliwy jest do uruchomienia po wygranej w trybie podstawowym. Producenci przedstawiają procent zwrotu dla gracza RTP na poziomie 99%, co pasowałoby ten wskaźnik wśród najwyższych, wręcz rekordowych z dostępnych na rynku.

Jeśli wczytamy się dokładniej w zasady, to zauważymy, że producent wyjaśnia, iż procent zwrotu jest zależny od umiejętności gracza i przyjętej strategii, a także od stawki zakładu. Minimalnie użytkownicy gry obstawią tutaj 1 euro, natomiast maksymalna stawka na zakład to 10 euro, choć jednocześnie stanowi to minimum w przypadku gry o progresywnego jackpota.

Nie znajdziemy tutaj symboli wild, ani scatter, czy darmowych spinów, czy bonusu bez depozytu. W Mega Joker brak jest też mnożnika i funkcji autoodtwarzania, ale gracze mogą przyspieszyć obroty, wybierając tryb szybkiej gry w ustawieniach (fast play).

Jak grać? Zasady Mega Joker

Mega Joker automat do złudzenia przypomina oldschoolowe gry, które służyły pierwszym miłośnikom hazardu, wrzucającym monety przed laty do maszyn w pubach. Zarówno kolory, jak i muzyka mogą przywoływać nostalgiczne wspomnienia tradycyjnych automatów do gry.

Ekran dzieli się na dwie części, dolną —  gdzie gracze znajdą panel sterowania i nieco wyżej, rolki do gry. Górna i dość wyeksponowana część jest dedykowana dla trybu supermeter. Aby zacząć grać, polecamy ci zapoznać się szczegółowo z zasadami. My przybliżamy treść zasad w pigułce:

  • W dolnej części ekranu możesz ustawić stawkę zakładu “BET”.
  • Po prawej stronie przycisk “Spin” to tu, gdzie zaczynasz obracać bębny.
  • Po lewej znajdziesz przycisk “Collect’, który służy do odebrania wygranej. Nie decydując się na odebranie kasy, uruchamiasz wtedy tryb supermeter.
  • W środkowym dolnym polu masz wgląd do swojego salda.
  • W razie pytań, zajrzyj do zasad, które znajdują się na dole po lewej stronie pod symbolem “?”.

Dlaczego w Mega Joker jest tak ważne, żeby kontrolować panel sterowania? Tutaj gra jest skonstruowana w taki sposób, że wygrane kredyty nie zostają ci wypłacone automatycznie, a lądują w górnym panelu, uruchamiając supermeter. Gra angażuje więc graczy, aby dokładnie śledzili, co dzieje się na ekranie.

Jeśli chcesz zgarnąć swoją wygraną, to oprócz obracania bębnów miej na uwadze przycisk “Collect”, dzięki którym kredyty idą na twoje konto. Dodatkowo producent w zasadach gry przygotował tabelę, która podpowiada, w jaki sposób obstawiać, aby zmaksymalizować swój sukces, dlatego polecamy ci sprawdzić te instrukcje przed grą.

Wygrane w Mega Joker

Wszystkie zwycięskie kombinacje w tym slocie znajdziesz bezpośrednio na automacie. Ponieważ Mega Joker gra jest dostępna do grania w dwóch trybach:

  • w dolnej części gry znajdują się odpowiednie wartości dla gry standardowej,
  • górna część ekranu podpowie, jakie wartości przybierają symbole w trybie supermeter.

Co ciekawe, kilka wygranych na różnych liniach sumuje się i dotyczy to zarówno gry podstawowej, jak i na supermeter.

Zwycięstwo zwiastują zawsze 3 takie same piktogramy ułożone wedle linii wygrywających. Wygrana różni się w zależności od tego, ile obstawisz. Oczywiście, im wyższa stawka (a w supermeter możesz obstawić nawet stawkę 200), możesz spodziewać się nagrody w postaci tylko jednego symbolu mystery Joker, który w tym wariancie może obsypać żetonami o wartości 100 – 2000 monet. Najniżej punktowane będą zawsze owoce, a potem kolejno dzwonki, siódemka i tytułowy Joker. Możliwa wygrana nie ogranicza się wyłącznie do tabeli wypłat, ponieważ mamy tutaj progresywnego jackpota, którego kwoty są naprawdę duże.

Podsumowanie recenzji

To, co rzuca się w oczy przy slocie Mega Joker online, to jego dualistyczna natura: z jednej strony wygląda on jak klasyczna maszyna wirtualnego hazardu z lat 90., budząca sentymenty, a z drugiej —  należy powiedzieć, że gra Mega Joker wymaga sporo wprawy. Wytrawni gracze odnajdą się w realiach tego slota i chociażby sam producent zaznacza, że kluczową rolę odgrywają umiejętności.

Jeśli nie masz doświadczenia w grze, to mocno polecamy ci przećwiczyć i rozeznać się w zasadach tego slota, aby nie być stratnym na obstawianiu. Dzięki temu, że na naszej stronie jest Mega Joker online za darmo, możesz testować jej funkcję i zdecydować, czy mierzysz się z Mega Joker w Polskim kasynie online.