[custom-table-of-content]

Mega Jack – darmowy automat

Jeśli lubisz gry owocowe w klasycznej ich formie, ale nowoczesnym wykonaniu, to z pewnością lubisz także produkty firmy Wazdan Gaming, która specjalizuje się w tego typu maszynach slotowych. Dziś zaprezentujemy Ci jeden z ciekawych tytułów z portfolio tego producenta, którym jest gra hazardowa wirtualna Mega Jack online. Naszym zdaniem jest ona jedną z najlepszych propozycji dla miłośników gier owocowych, ale nie tylko!

Możesz zresztą przekonać się o tym samodzielnie korzystając z niespotykanej opcji dostępnej w naszym serwisie internetowym. Otóż udostępniamy Ci grę Mega Jack demo, która opiera się o wirtualne pieniądze. A to oznacza, że nie musisz niczego płacić za grę. Wprawdzie też niczego nie wygrasz, ale za to uzyskujesz doskonałą możliwość poznania dogłębnie tej gry, potrenowania i poznania jej specyfiki, zanim przejdziesz do swojego standardowego kasyna online by zacząć grać na prawdziwe pieniądze.

Ogólne cechy slotu Mega Jack

Mega Jack gra jest najbardziej klasyczną jak to tylko możliwe owocówką. Mamy tutaj trzy bębny i dziewięć symboli w oknie gry. Do tego dochodzi jeszcze sztywna liczba 27 aktywnych linii wygranych. Mamy tutaj wilda (czyli zamaskowanego bandytę z rewolwerem), który pełni typową dla tego rodzaju funkcji rolę zastępując wszystkie inne symbole. Nie ma w grze Mega Jack za darmo innych symboli specjalnych takich jak scattery. Nie znajdziemy w niej także mnożników wygranych, darmowych spinów, gier bonusowych, gry wieloosobowej i innych tego typu dodatków.

To jest bardzo prosta gra owocowa, w której nacisk położono przede wszystkim na grywalność i wysoką dynamikę oraz często padające nagrody. Miłośnicy rozbudowanych animacji, wspaniałej grafiki i wielu funkcji dodatkowych będą musieli zapewne poszukać dla siebie innych opcji.

Wartość zwrotu dla gracza, czyli współczynnik RTP jakim cechuje się Mega Jack automat do gry wynosi 96,25%. To całkiem przyzwoita liczba plasująca tę grę nieco powyżej średniej dla maszyn owocowych.

  • Maksymalny zakład na grę wynosi 100 EUR
  • minimalny zakład to 0,1 EUR.

Kwota ta rozłożona jest na wszystkie 27 aktywnych linii wygranych, a wszelkie nagrody liczone są nie dla stawki na jedną linię, ale łącznie dla całego zakładu – a to jest prawdziwa rzadkość w przypadku owocówek.

Nawigacja w Mega Jack

Jeśli oceniać wygląd gry, to trudno oczekiwać tutaj jakichś wyjątkowych doznań estetycznych, jako że Mega Jack automat jest grą naprawdę prostą. Ale to nie oznacza, że musi być automatycznie brzydką – wręcz przeciwnie. Tło mamy zaprojektowane w elegancki sposób, z animowaną środkową częścią, symbole są duże i przejrzyste, a całość sprawia wrażenie dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach. Wciąż jednak jest to prosta grafika, bez specjalnych wodotrysków.

Przyjemnie natomiast prezentuje się panel sterowania. Jest utrzymany w minimalistycznym stylu zawierając tylko kilka podstawowych elementów utrzymanych w kolorystyce czarno-białej. Centralną jego część zajmuje przycisk PLAY, a inne dostępne elementy to np. informacja o wysokości wygranej i stanie salda, ustawianie wysokości zakładu, tryb gry automatycznej i prędkość rozgrywki. Oprócz tego na dolnej belce znajdziemy niewielkie ikony z ustawieniami i informacjami o grze hazardowej. Szczególnie warto zwrócić uwagę na tę drugą część, jako że są to bardzo pomocne informacje dla początkujących graczy na wypadek, gdyby jakaś część rozgrywki okazała się dla nich niejasna.

Wygrane w Mega Jack

Skoro pograłeś już w Mega Jack online za darmo, to zapewne marzą Ci się wysokie wygrane w kasynie podczas gry na prawdziwe pieniądze. Ale ile w sumie można wygrać w tej maszynie slotowej? Poniżej prezentujemy Ci wygodną w użyciu tabelę z kompletnym zestawem informacji. Pamiętaj o tym, że są to wartości podane dla najniższego możliwego zakładu, czyli 10 centów.

Symbol 3 symbole
Wild 16
Byk 8
BAR 4
Gwiazda 0,80
Czerwona 7 0,80
Dzwonek 0,80
Arbuz 0,40
Winogrona 0,40
Malina 0,20
Truskawka 0,20
Śliwka 0,20
Pomarańcza 0,10
Cytryna 0,10
Wiśnie 0,10

Warto w tym miejscu jeszcze wspomnieć o tym, że zapełnienie całego okna gry jednakowymi symbolami (czyli trafienie dziewięciu identycznych symboli) oprócz standardowej wygranej wynikającej z tabeli wypłat (i 27 linii!) oznacza także mnożnik x3 – czyli cała uzyskana przez Ciebie kwota zostanie dodatkowo potrojona!

Podsumowanie recenzji

Zarówno Mega Jack za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze, to świetna gra owocowa, która może zapewnić Ci naprawdę mnóstwo frajdy. Owszem, jest to tytuł, który raczej nie zachwyci fanów slotów wideo, ale jeśli lubisz klasyczne owocówki i gry z trzema bębnami, to ten tytuł firmy Wazdan Gaming z pewnością przypadnie Ci do gustu.