[custom-table-of-content]

Magic Fruits online

Dziś opisujemy jedną z owocówek, utrzymanej w bardzo oldschoolowym klimacie. Przychodzimy z recenzją maszyny hazardowej online Magic Fruits.

Niewielkie modyfikacje w tradycyjnej konwencji to styl producenta Wazdan, twórcy Magic Fruits online. Ten slot to nic innego, jak rozrywka dla fanów owocówek, którzy nie mają czasu na wczytywanie się w skomplikowane zasady gry i rozszyfrowywanie złożonych slotów. Z drugiej strony, przeniesiony na wirtualne pole Magic Fruits automat do gry umożliwia nam rozrywkę hazardową w sieci.

Nawet najbardziej przejrzyste zasady wymagają sprawdzenia, jeśli w grę wchodzi ryzyko hazardowe. Z tego powodu optymalnie jest, gdy możesz przetestować Magic Fruits za darmo, bez angażowania prawdziwego portfela. Tutaj jest to możliwe! Nie musisz się rejestrować, a jedynie uruchomić slota i wykorzystać wirtualne żetony od producenta.

Charakterystyka Magic Fruits

Ten wideo slot jest bardzo przyjazny graczom i wręcz intuicyjny do obsługi. Gra toczy się na 3 bębnach wedle 5 stałych linii wygrywających. Patrząc na dodatkowe opcje, to znajdziesz tutaj zarówno autoplay, jak i modyfikację tempa gry. Ponieważ w podstawowej wersji Magic Fruits gra jest bardzo prosta, nie spodziewaj się tutaj symboli wild, ani scatter. Nie znajdziesz tutaj również rund bonusowych, darmowych spins, bonusów bez depozytu, ani mnożnika wygranej, które dostępne są w rozszerzonych wersjach tej maszyny.

Z ciekawych elementów, to znajdzie się tutaj tryb hazardowy Gamble (gra ryzyko), dość lubiany przez Wazdana. Oprogramowanie jest dość proste, choć istnieje także wersja gry dla mobilnych, nieodbiegająca jakościowo od wersji na komputer. Minimalna stawka na linię wynosi 0,1, a maksymalna 1. Średni zwrot dla gracza RTP wynosi 96,41%.

Magic Fruits — Zasady gry

Standardowo w grze Magic Fruits automat będzie nagradzał, gdy natrafisz na 3 takie same symbole, które znajdą się na jednej z pięciu linii wygrywających. Każda nowa gra będzie cię kosztować jedną stawkę, którą ustalasz ty. Dostępna jest wersja gry w języku polskim, choć po menu w zasadzie poruszamy się wedle ikonek symbolizujących:

  • “I”, czyli tabelę wypłat i szczegółowe zasady gry.
  • Ustawienia techniczne, pod przyciskiem z trzema kreseczkami.
  • “?”, który pokaże ci układ linii wygrywających.
  • Środkowa część, gdzie przez “+” oraz “-” modyfikujesz wartość kredytu od 0,1 do 100.
  • Obracające się strzałki, czyli tutaj zaczynasz obroty rolek.

Co więcej, przyciskiem, który wygląda, jak play, uruchomisz auto odtwarzanie, a zwierzę symbolizuje tempo gry wirtualnego hazardu. Odpowiednio, żółw oznacza wolne tempo, a koń szybkie. Zawsze polecamy, abyś ci skorzystał z instrukcji obsługi, zanim rozpoczniesz grę.

Jakie szanse ma tutaj gracz na ekscytujące wygrane? Patrząc na RTP, jest ono dość średnie. Istotnie, część graczy wybiera tego slota ze względu na funkcję Gamble, czyli grę ryzyko, która może podwoić twoją wygraną. Ma ona siedem rund i polega na zgadywaniu koloru karty. Możesz obstawić np. połowę swojej wygranej. Pamiętaj, że jak to w hazardzie, trzeba się liczyć z tym, że w przypadku porażki, odchodzisz z niczym, gdy idziesz na całość. Przejdźmy teraz do tego, ile można wygrać.

Magic Fruits – stół wypłat

Zależnie od ustalonej stawki, która mieści się w bardzo szerokim przedziale, wygrana zwiększa się. Szczegółowe informacje, jak wahają się wartości poszczególnych symboli, sprawdzisz w tabeli wypłat w menu gry. My uporządkowaliśmy symbole od najbardziej do najmniej wartościowego i podaliśmy przykładowe wartości wygranej dla zakładu 0.1, 50 i 100. Znajdziesz je w poniższej tabeli.

Symbol Zakład: 0.1, 50, 100
Joker 4, 2000, 4000
Siódemka, malina, winogrono, arbuz 1.6, 800, 1600
Gruszka, śliwka, dzwonek, pomarańcza 0.8, 400, 800

Jak widzisz, najbardziej opłacalnym symbolem jest Joker, który w tej grze nie zastępuje innych symboli, także w Magic Fruits liczą się układy złożone wyłącznie z takich samych symboli.

Podsumowanie recenzji

W przypadku typowych owocówek na plus działają szczególnie banalne zasady, przejrzystość opcji i obeznanie w klasykach, które raczej nie zaskakują. Podobnie jest w przypadku Magic Fruits online za darmo. W takiej grze można poczuć się bezpiecznie i grać dla relaksu.

Z klasycznego repertuaru gry tego typu skorzystają zarówno osoby, które dopiero zdobywają doświadczenie na maszynach, jak i doświadczeni gracze, którzy chcą po prostu pokręcić w relaksującym środowisku. Jeśli szukasz jednak dodatkowych funkcji, wysoce zaawansowanych efektów graficznych, czy złożonych motywów, to ten slot niekoniecznie stanie na wysokości zadania. Wszystko zależy więc od twoich obecnych potrzeb i wymagań.

Żeby się przekonać, czy jesteś za prostym i bezpłatnym rozwiązaniem, nic nie stoi na przeszkodzie, bo Magic Fruits demo jest dostępne u nas w wersji bez rejestracji. Nie musisz więc się zobowiązywać, aby zobaczyć, jak dalece warto poświęcić tej grze czas, a w szczególności prawdziwe pieniądze.