Lucky Queen

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Lucky Queen – automat za darmo

Na szczycie wysokiej piramidy znajduje się królowa dżungli. Jej skarbu strzeże lampart. Nie dopuści on nikogo, kto nie przypodoba się królowej. Aby tego dokonać będziesz musiał przedrzeć się przez gęstą dżunglę, pokonać niezliczone przeszkody oraz wdrapać się na najwyższe góry. To nie będzie prosta droga. Wiele kłód wyląduje pod Twymi stopami, wróg nieraz sypnie piachem w oczy, ale nie poddaj się śmiertelniku. Na szczycie królowa wyczekuje Ciebie, a wraz z nią bardzo cenny skarb. Slot ten został wyprodukowany przez firmę Wazan, która to jest jednym z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych marek w świecie iGamingu.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Lucky Queen online za darmo oraz mnóstwo gier typu darmowe gry hot spot. Jest to wersja demo gry, która nie wymaga od nas rejestracji ani logowania. W darmowej wersji gry walutą są wirtualne żetony, których ilość mamy wręcz nieograniczoną. Gdy nam ich zabraknie wystarczy, że zrestartujemy okno przeglądarki i znów rozpoczynamy z pełną pulą monet. Taki trening będzie bardzo przydatny, szczególnie jeśli planujemy rozgrywkę w kasynie internetowym. W kasynie stawki stają się już realne, więc dobre przygotowanie będzie miało duże znaczenie. Do gry na pieniądze zalecamy korzystanie z usług tylko zaufanych legalnych kasyn posiadających dobrą renomę i odpowiednią licencję.

Szczegóły techniczne Lucky Queen

Lucky Queen automat do gry to wideo slot, który posiada 5 bębnów oraz 20 aktywnych linii wygrywających. Wybór stawki w grze jest dość duży, możemy dostosować od 0,2 kredytu do nawet 100 na jeden obrót. Saldo początkowe w Lucky Queen demo jest wysokie, więc nie powinno nam ich zabraknąć. Stopa zwrotu dla gracza to dobre 96,17%. Jest to wartość wyższa niż średnia dla innych, podobnych gier. Lucky Queen automat został wyposażony w symbole specjalne wild i scatter. Posiada on także mnożnik, który pojawią się na środkowym bębnie w trakcie rozgrywania darmowych spinów.

Ilość darmowych free spinów będzie zależała od ilości wylosowanych scatterów. W dalszej części recenzji opisujemy tę zależność. Tryb gry automatycznej, tak jak we wszystkich grach tego producenta jest bardzo dobrze przygotowany. Można w nim wskazać wiele warunków zatrzymania rozkręconych bębnów. Do wyboru będą następujące warunki:

 • Po każdej wygranej,
 • Po rozpoczęciu darmowych spinów,
 • Jeśli wygrana przekroczy określoną wartość,
 • Jeśli gotówka wzrośnie lub zmaleje o określoną wartość,
 • Po wskazanej ilości obrotów.

Slot nie posiada innych rund bonusowych, nie został także wyposażony w jackpota. Wersja mobilna gry jest bardzo dobra. Automat powstał w technologii HTML5, która bardzo dobrze współpracuje z wszystkimi współczesnymi przeglądarkami internetowymi. Do gry nie trzeba nic więcej pobierać. Wystarczy, że Twoja przeglądarka będzie wspierała tę technologię, co na dzień dzisiejszy jest już standardem.

Lucky Queen – Zasady automatu

Lucky Queen online należy poznać od symboli specjalnych, których w tej grze mamy 3:

 • Wild – odpowiada za zamianę innych symboli na liniach wygrywających. Wild nie potrafi tylko zastąpić scattera i mnożnika. Symbolem wild jest królowa.
 • Scatter – symbol piramidy. Potrafi on wypłacać wygrane na dowolnych pozycjach, niezależnie od przebiegu linii wygrywających. Dodatkowo jeśli wystąpi przynajmniej 3 razy to rozpoczyna funkcję darmowych spinów. 3 scattery rozpoczynają 15 free spinów, 4 scattery to już 30 obrotów a 5 scatterów rozpoczyna szalone 90 darmowych obrotów.
 • Mnożnik – symbol papugi. W trakcie rozgrywania darmowych spinów może on wystąpić tylko na 3 bębnie. W trakcie standardowej rozgrywki mnożnik nie występuje.

Darmowe spiny posiadają już wbudowany mnożnik. Wszystkie wygrane zdobyte dzięki nim i tak zostaną pomnożone razy 2. W trakcie rozgrywania darmowych spinów w dokładnie taki sam sposób, jak podczas regularnej rozgrywki mogą zostać wywołane respiny. Dodatkowy mnożnik papugi jeszcze bardziej zwiększa wygrane.

To jeszcze nie są wszystkie funkcjonalności, które Lucky Queen gra ma w swojej ofercie. Dla graczy lubiących większe ryzyko została przygotowana dodatkowa gra ryzyka, która polega na odgadywaniu kolorów szybko zmieniających się kart. Zasady są podobne jak w innych grach ryzyka. Kolory kart są dwa: czerwony i czarny. Jeśli dobrze postawimy, to nasza wygrana zostanie podwojona. Podczas złej odpowiedzi niestety odejdziemy od stołu bez wygranej. Wybierając rozgrywkę w wolniejszym trybie możemy podejść do gry tylko połową środków. Dobra odpowiedź podwaja naszą wygraną, błędna odprawia nas z kwitkiem. Po dobrej odpowiedzi możemy zagrać kolejny raz. W grę ryzyka można grać maksymalnie 7 razy lub do pierwszej pomyłki.

Automat posiada zwartą i przejrzystą budowę. Środkową część zajmuje 5 dużych bębnów. Na nich znajdują się symbole okraszone różnokolorowymi zygzakami. Po lewej i prawej stronie bębnów znajdują się prostokąty, które po najechaniu zaprezentują nam przebieg linii wygrywających.

Pod automatem znajduje się całe sterowanie grą. Układ klawiszy może wyglądać znajomo, szczególnie jeśli graliśmy wcześniej w gry tego producenta. Worek z symbolem dolara to odpowiednik naszego salda w grze. Pod nim znajdują się 4 przyciski, które oznaczają kolejno:

 • Litera “i” – przewija ekran do góry i wyświetla tabelę wypłat dla aktualnej stawki w grze,
 • Trzy poziome kreski otwierają proste ustawienia zmieniające detale rozgrywki i animacji,
 • Głośnik odpowiada za zmianę ustawień efektów dźwiękowych,
 • Znak zapytania otwiera szczegółowe zasady gry. W zasadach gry maszyny zostały opisane bardzo dokładnie wszystkie techniczne aspekty tego tytułu. Można w nich znaleźć opis wszystkich symboli specjalnych oraz przebieg linii wygrywających. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać, aby gra nie miała przed nim żadnych tajemnic.

Na środku znajduje się pasek wyboru stawki. Minusem przesuwamy go w kierunki niższych wartości, a plusem w kierunku wyższych. Ponad nim otrzymujemy komunikaty z gry. Po prawej stronie duży przycisk ze strzałkami rozkręca nasze bębny, alternatywnie w tym celu używamy klawisza spacji. Dwa ostatnie przyciski służą do wyboru tempa gry i uruchamiają tryb gry automatycznej. Slot posiada RTP na poziomie 96,17%. Ta wartość plasuje go wśród tych bardziej sprzyjających graczowi, więc po prostu bardziej opłaca się na nim grać.

Lucky Queen – stół wypłat

Tabela poniżej prezentuje wygrane dla zakładu całkowitego 40 kredytów.

 Symbol x5 x4 x3 x2
J, 10, 9 200 40 10
K, Q 400 80 20
A 500 130 30 10
kukurydza 1,000 200 50 10
lampart 2,000 400 60 10
królowa 10,000 2,000 160 20
Scatter 8,000 1000 80

Graj w Lucky Queen za darmo

Lucky Queen to kawał dobrego slotu. Posiada ciekawe funkcjonalności, które powodują, że po prostu gra się bardzo przyjemnie. Opowiadana przez niego historia zdobywania skarbu królowej może się podobać. Na szczególną pochwałę zasługuje właśnie oprawa graficzna tej gry. Z pewnością Lucky Queen przyciągnie do siebie wielu śmiałków i nie pozwoli im szybko się oderwać. Zachęcamy do poznania gry Lucky Queen.