[custom-table-of-content]

Lil Devil online

Lil Devil slot hazadrowy to dość unikalny pod kątem grafiki wideo slot, który obraca się wokół muzycznej tematyki brytyjskiego zespołu rockowego The Cult. Jeżeli lubisz takie brzmienia, to z pewnością odnajdziesz swoje miejsce na tym automacie hazardowym. A jeśli nie, to zawsze dobrze jest posmakować czegoś nowego, co wyróżnia się spośród tysięcy innych slotów online.

Lil Devil został zaprojektowany przez Big Time Gaming i wyróżnia się nie tylko unikalnym designem, ale też aż 4096 wygrywającymi liniami! Zanim zdecydujesz się zakręcić na prawdziwe pieniądze, sprawdź na naszej stronie wersję Lil Devil demo bez żadnych zobowiązań. Możesz zagrać w automat bez rejestracji i dzięki temu nabyć cenne doświadczenie.

Najważniejsze funkcje Lil Devil

Lil Devil posiada sześć bębnów w czterech rzędach, a to wszystko, jak już wspomnieliśmy przekłada się na aż 4096 linii wypłaty. Automat cechuje się też wysokim współczynnikiem RTP, który został określony przez jego producenta na poziomie 96,4%. Minimalny zakład podczas w Lil Devil gry hazardowa to 0.10, a maksymalny 20.00. Dodatkowo, za każdym razem bez względu na wysokość Twojej stawki aktywne są wszystkie linie wypłaty.

Automat Lil Devil posiada kilka opcji bonusowych, wśród których znajdziesz dwa różne symbole Wild oraz symbol Scatter. Pierwszy z symboli Wild, diabelska kobieta, zastępuje każdy dowolny inny symbol. Z kolei Wild pod postacią anioła może pojawiać się na 3 i 4 bębnie i jest mnożnikiem wygranej. Mnożnik przybiera losową wartość – od x4 do x12. W przypadku wystąpienia anielskich symboli na obu bębnach jednocześnie otrzymasz mnożnik aż x144!

Dodatkowo czekają na Ciebie symbole Scatter. Trafienie trzech rozproszonych symboli uruchamia darmowe obroty, których ilość zależna jest od tego co trafisz. Jest dostępnych tutaj kilka różnych wariacji, a rozpoczęcie każdej rundy darmowych obrotów poprzedzone jest piosenką zespołu The Cult. Jak widać, twórca automatu Big Time Gaming nie pożałował tutaj na rundach i opcjach bonusowych!

Lil Devil zasady gry krok po kroku

Sam automat choć wygląda dość unikalnie pod kątem graficznym i silnika gry, to nie można absolutnie powiedzieć, że jest nieczytelny. Wręcz przeciwnie. Studio, które go wypuściło, znalazło odpowiedni balans, by Lil Devil automat do gry był zarówno ekscytujący pod kątem wizualno-dźwiękowym, jak i prosty w obsłudze. I tak też to wygląda. Nawigacja, a więc obsługa slota jest bardzo intuicyjna, a wszystkie nawet bonusowe symbole zostały bardzo dokładnie opisane w zasadach gry, z którymi zalecamy zapoznać się, zanim zaczniesz kręcić bębnami Lil Devil.

  • Panel sterujący został umieszczony w dość nietypowym, ale łatwo dostępnym miejscu, w prawym dolnym narożniku automatu hazardowego.
  • Kliknij na ikonę niebieskiej listy, żeby przeczytać zasady gry w Lil Devil oraz sprawdzić tabelę wypłat.
  • Kiedy już to zrobisz, pora na ustawienie stawki zakładu. Skorzystaj z pola “stake”, przesuwając strzałkami w lewo lub w prawo (od 0.10 do 20.00).
  • Czas na pierwsze zakręcenie. W Lil Devil gra uruchamiana jest najszerszym, zielonym przyciskiem play u dołu ekranu.
  • To pojedynczy spin, ale możesz też aktywować auto grę. W tym celu udaj się do zielonej ikonki z dwoma strzałkami w obiegu. Wybierz liczbę obrotów i dodatkowe opcje, aby uruchomić automatyczne odtwarzanie bębnów.
  • Wygrane zbierasz ponownym naciśnięciem przycisku “play”. Niestety Lil Devil, który bogaty jest w opcje bonusowe, nie został wyposażony w funkcję gamble.

Sam widzisz, że zasady gry w Lil Devil automat są bardzo proste. I o to przecież w online kasynach chodzi. Gracze mają się relaksować, czuć rozrywkę, a nie spędzać wiele godzin na zrozumieniu mechanizmu działania danego automatu hazardowego. Zanim jednak zdecydujesz się

Wygrane w Lil Devil

Tak, jak wcześniej przytoczyliśmy, na automacie Lil Devil dostępne są dwa symbole Wild: jeden zastępuje inne symbole, a drugi jest mnożnikiem wygranej nawet do x144. Możesz trafić też symbol Scatter, który uruchamia różne opcje darmowych obrotów. A jak wygląda w Lil Devil tabela wypłat dla maksymalnego zakładu 20 żetonów? Rzuć okiem poniżej.

Symbole na Lil Devil Minimalna wygrana Maksymalna wygrana (x6)
Purpurowe serce 0,5 10
Skorpion 0,4 5
Gad w słoiku 0,2 1.5
Krokodyl
A, K 1
10 0,5
9 0,4
Q, J 0,1 0,6

Jak widać, można trafić nawet 6 kombinacji tych samych symboli w jednej wygrywającej linii.

Graj w Lil Devil za darmo

Szczerze polecamy grę w Lil Devil online za darmo, a kiedy już polubisz ten automat, spróbuj szczęścia na prawdziwe pieniądze. To dość unikalny, wprowadzający sporą innowacyjność do kasyn slot. Ma aż 4096 wygrywających linii i kilka wspaniałych opcji bonusowych. Nigdy nie powiesz, że na Lil Devil wieje nudą, bo dosłownie, co chwilę może przytrafić się Tobie coś innego.