Laser Fruit

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Laser Fruit – graj bez limitu

W tej recenzji postanowiliśmy przyjrzeć się nowoczesnej owocówce od Red Tiger Gaming. Automat owocowy Laser Fruit istnieje już od 2018 roku i pod względem gatunku, dzięki jego ponadczasowej i futurystycznej grafice, możemy zaliczyć go do grupy slotów wideo. Motyw gry za darmo powiązany jest z klasycznymi owocami, w przepięknym, kolorowym, neonowym stylu i jasno świecącej otoczce. Takie połączenie skutecznie przyciąga wielu zapalonych graczy większości aktualnych kasyn online.

Poza owocami, symbole gry przedstawiają też siódemki, dzwonki, symbole BAR, które już chyba na zawsze będą kojarzyły nam się z jednorękimi bandytami, pierwszymi, jeszcze stacjonarnymi maszynami do gry, do których nawet dziś nawiązuje w swoich grach większość producentów oprogramowania dla kasyn internetowych.

Laser Fruit online to gra, która oferuje nam dwa dodatki: free spin i rozszerzające symbole. Automat stworzyło powstałe w 2014 roku studio Red Tiger Gaming. Marka budowana jest przez zespół doświadczonych graczy, a także matematyków, programistów i utalentowanych grafików. Red Tiger Gaming to producent znany z automatów do gry, z których najpopularniejsze to Tiki Fruits: Totem Frenzy, Mystic Staxx, Joe Exotic. Zanim wypróbujesz wymienione gry od Red Tiger Gaming, zagraj za darmo w Laser Fruits. Na naszej stronie możesz trenować do woli, grając w bezpłatną grę Laser Fruit demo. Sprawdź też naszą recenzję, by poznać jej zasady.

Budowa i symbole Laser Fruit

Zacznijmy od budowy planszy. W grze Laser Fruit istnieją regularne symbole i jedna ikona specjalna, które wyświetlają się w oknie gry. Wyjściowo zaczynamy od planszy o 5 kolumnach i 3 rzędach, które powiększają się podczas jednej z dwóch funkcji specjalnych automatu. Nie ma tu standardowych konfiguracji płatniczych. Mamy tu od 243 do 60,466,176 układów specjalnych.

Darwmowa gra 77777 została poszerzona o jeden dodatkowy symbol i wyczekiwane przez graczy darmowe spiny. Laser Fruit automat cechuje się najwyższą wariancją i współczynnikiem trafień na poziomie 4 z 5 punktów. Wskaźnik zwrotu dla graczy wynosi tu niewiele więcej niż 96%. Dostępne w tej grze zakłady to 0,20 do 10 żetonów. Z racji bardzo nietypowych układów wypłat, gracz może wybrać jedynie całkowitą wysokość zakładu, ale nie ma tutaj opcji wybrania dokładnej ich liczby.

Jeśli podczas gry uda Ci się uzyskać trzy symbole Scatter (czyli te z napisem Darmowe Obroty) w jednym spinie, zostanie funkcja 10 darmowych free spinów. Jeżeli za to ukażą się niebieskie lasery, plansza gry zwiększy się o 1 pionowo oraz poziomo. Na dodatkowych polach znajdą się kolejne symbole, które mogą połączyć się z poprzednimi tworząc wygrywające kombinacje. Dzięki temu liczba potencjalnych kombinacji zwiększy się do ponad 60 milionów. Nie ma tu za to symbolu Scatter ani funkcji związanej z dodatkową pulą czyli jackpotu.

Laser Fruit– jak grać?

Laser Fruit automat do gry nie ma skomplikowanego sterowania. Wystarczy wybrać stawkę i obracać bębnami. Całość nawigacji znajdziesz poniżej ekranu właściwego. W lewym dolnym rogu znajdują się przyciski, poprzez które można zmienić wysokość zakładu i aktywować funkcję Autoplay. Możemy dzięki niej włączyć automatyczne spiny ustawiając ich dokładną liczbę bądź też dokładne limity przegranej kwoty, przy których auto gra zakończy się. Nieco wyżej wyświetla się saldo konta. Z lewej strony gry od czasu do czasu ukazują się różne wskazówki względem rozgrywki.

Po prawej stronie mieszczą się dwa przyciski: Spin i turbo. Klikając w ten drugi można zmienić tempo animacji. Ustawienia oraz informacje o zasadach i funkcjach automatu można uświadczyć po kliknięciu w przyciski zamieszczone w górnej części ekranu, w menu symbolizowanym przez trzy poziome kreski.

Laser Fruit gra powstała w 2018 roku, dlatego raczej nie można określić jej jako nowość. Mimo to gra potrafi pod względem grafiki dorównać nawet tytułom wydanym w bieżącym roku. Gra jest ciemna, a pojawiające się na niej ikony kolorowo świecą doskonale kontrastując z resztą. W tle również widać światełka i różne tworzone przez światło efekty. Nie można zaprzeczyć, że gra pod względem audiowizualnym prezentuje się wspaniale.

Działanie gry jest poprawne. Animacje są płynne i nie zacinają się. Gra pozwala zwiększyć ich szybkość, co pozytywnie wpływa na dynamikę całości. Dodatkowe funkcje gry również mają swoje własne animacje, które zostały bardzo dobrze przemyślane i dodają całości uroku.

Jak możesz przygotować się do gry? Przede wszystkim zapoznaj się z jej regułami. Najlepiej będzie, jeśli znajdziesz je bezpośrednio w grze. Jeśli chodzi o samą grę, nie ma tu za bardzo pola do popisu. Laser Fruit online za darmo to automat, który został funkcji pozwalających na pomnożenie swojej wygranej, na przykład Gamble. Pozostaje nam więcej zacząć grę od niskich stawek i sukcesywnie je zwiększać. Patrząc na zmienność automatu możemy wywnioskować, że wygrane będą pojawiać się raczej rzadko, ale z pewnością będą wysokie, gdy już się trafią.

Laser Fruit– stół wypłat

Dzięki specjalnemu systemowi linie wypłat nie są z góry ustalone. Wystarczy, że przynajmniej 3 identyczne symbole spadną na sąsiednie bębny gry. Nagroda wypłacona zostanie w przypadku, gdy odpowiadające sobie ikony zajmą 3 lub więcej kolumn. Jej wysokość zależna jest od ustawionej przez gracza stawki. Tabela wypłat ma postać mnożników, które zostaną zastosowane do wybranego zakładu:

Symbol x3 x5 x7 x10
Siódemka 2X 6X 12X 25X
Dzwonek 1.5X 5X 9X 20X
Potrójny BAR 1X 3X 7X 18X
BAR 0.5X 2X 5X 16X
Arbuz 0.3X 1.8X 4X 14X
Winogrona 0.2X 1.5X 3X 12X
Pomarańcza 0.2X 1.2X 2.5X 10X
Cytryna 0.1X 0.5X 2X 8X
Wiśnie 0.1X 0.5X 1.5X 6X

Wnioski na temat Laser Fruit

Nawet pomimo kilku dodatków, na jakie można się tu natknąć, Laser Fruitnadal jest klasycznym slotem wideo. Na taki charakter gry wskazują między innymi symbole, które przedstawiają owoce, siódemki i ikony BAR. Bardzo ciekawą funkcją jest rozszerzanie bębnów i rzędów. Jest to bardzo nowoczesna funkcja, której z pewnością nie da się znaleźć w żadnym innym automacie. Pozwala ona na zwiększenie maksymalnej liczby potencjalnych kombinacji do kilkudziesięciu milionów. Automat warto zatem wypróbować, przynajmniej po to, by poznać tę innowacyjną funkcję.

Zarówno tę funkcję, jak i całą grę, można poćwiczyć w pierwszej kolejności bez rejestracji i depozytu. Możesz zagrać na naszej stronie w Laser Fruit za darmo, ale też w inne interesujące automaty. Bez względu na to, czy masz w planie wpłacić depozyt, czy też grać bezpłatnie, życzymy powodzenia.