[custom-table-of-content]

Just Jewels – graj bez limitu

Just Jewels? Nic bardziej mylnego, gra nie nawiązuje tylko i wyłącznie do kamieni szlachetnych, skrywa ona w sobie bowiem całe bogactwo! Faktem jest, że dominują w Just Jewels пкф wirtualnego hazardu online kamienie szlachetne, ale spotkacie się również z wieloma innymi, równie atrakcyjnymi symbolami. Będziecie mogli wylosować np. koronę, symbol Euro (Scatter) lub sztabki złota!

Tematyka związana z bogactwem zawsze przyciąga dużo ludzi, dlatego też mamy dla was naprawdę specjalną ofertę. Możecie zagrać w Just Jewels za darmo na naszej stronie i nie musicie być bogaczami, żeby to zrobić! Udostępniamy każdemu możliwość bezpłatnej gry bez rejestracji. Zanim przejdziecie więc do gry, w której będziecie ryzykować prawdziwe pieniądze, zagrajcie kilkadziesiąt losowań w Just Jewels demo!

Wszystko, co musisz wiedzieć o Just Jewels

Just Jewels automat do gry ma wam do zaoferowania nie tylko bogatą symbolikę. W tym slocie będziecie bawić się na 5 bębnach i 9 liniach wygrywających (liczba linii jest zmienna). Ponadto będziecie mieli okazję wylosować symbol Scatter. Niestety, brakuje w Just Jewels darmowych zakręceń, symbolu Wild oraz mnożnika. Nie zgarniecie także żadnego jackpota.

Nie bójcie się, Novomatic nie zostawia nikogo na lodzie! Pomimo braku dużych bonusów, producent tej gry przygotował dla każdego coś miłego. Tymi miłymi cechami Just Jewels gra są między innymi możliwość gry wieloosobowej oraz prowadzenia automatycznej rozgrywki (za pomocą zielonego przycisku Autoplay).

Minimalnie w Just Jewels możecie postawić 1 kredyt na 1 linię, a maksymalny zakład wynosi aż 200 kredytów na 1 linię! Z kolei RTP to 95,42%. To całkiem niezły wynik, ponieważ Just Jewels jest video slotem hazardowym.

Just Jewels – Grafika i nawigacja

W Just Jewels automat rozgrywka wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku każdego innego automatu slotowego. Ten slot od Novomatic wyróżnia się jednak na tle innych, ponieważ ma niesamowitą grafikę. Każdy z symboli jest zaprojektowany w wysokiej rozdzielczości. Ponadto symbole pulsują i świecą się po wylosowaniu ich w zwycięskich kombinacjach. Szczególną uwagę przykuwają kamienie szlachetne, które mienią się światłem po ich wylosowaniu w linii wygrywającej.

System nawigacji zasługuje na uznanie głównie z uwagi na bardzo interesujący panel sterowania. Zaprojektowany jest w ten sposób, że możemy odnieść wrażenie grania na prawdziwym automacie slotowym w prawdziwym kasynie z bonusem bez depozytu za rejestracje. Na dole ekranu gracz może znaleźć wszystkie przyciski służące do kierowania grą.

  • Znajdujące się po prawej stronie „Start” i „Automatic Start” rozpoczynają pojedyncze losowanie lub automatyczne kręcenie bębnami.
  • Wysokość zakładu można bez żadnego problemu zmieniać, klikając „Bet one”.
  • Ilość linii wygrywających można zmienić, naciskając jeden z 5 przycisków (1 Line, 3 Lines, 5 Lines, 7 Lines, 9 Lines).

Zanim jednak zaczniecie zmieniać wysokość zakładu i ilość obstawianych przez was linii, powinniście dokładnie zapoznać się z tabelą wypłat. Możecie to zrobić, klikając przycisk „Paytable”. Znajomość zasad gry jest niesamowicie ważna i nie zapomnijcie dokładnie się z nimi zapoznać! Po zapoznaniu się z tabelą wypłat możecie przechodzić do rozgrywki. Nasza ostatnia rada brzmi: obstawiajcie niskie stawki. RTP nie będzie wówczas tak mocno wam doskwierać!

Just Jewels – stół wypłat

Najwyższy czas przejść do tego, na co na pewno wszyscy czekali. Specjalnie dla was opisujemy tabelę wypłat! Załóżmy więc, że dokonujemy minimalnego zakładu, który wynosi 1 kredyt/linię.

Symbol Wygrana za kombinację symboli (w kredytach)
5x 4x 3x
Korona 5 000 500 50
Sztabka złota, banknoty 500 150 30
Symbol euro (Scatter) 450 90 18
Czerwone lub niebieskie kamienie szlachetne 200 50 15
Zielone lub fioletowe kamienie szlachetne 150 25 10

Podsumowanie recenzji

Jest to gra dla absolutnie każdego miłośnika slotowej rozrywki. Początkującym na pewno spodoba się fakt, że w Just Jewels można wylosować symbol Scatter (początkujący bardzo często spotykają się ze slotami, w których nawet Scatter jest rzadkością). Z kolei bardziej zaawansowani gracze na pewno zwrócą uwagę na fakt, że w Just Jewels symbole zbierane są zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej. Mocnymi stronami tej gry są więc:

  • Świetna grafika.
  • Mnóstwo oryginalnych symboli.
  • Dobre RTP (jak na video slot).
  • Symbol Scatter.

W Just Jewels brakuje co prawda Wild oraz darmowych spinów, ale nie przekreśla to całkowicie tego świetnego slotu. Zresztą, dzięki naszej stronie, możecie się przekonać o tym grając w Just Jewels online za darmo. Zweryfikujcie więc wszystko, co znajduje się w naszej recenzji, korzystając z bezpłatnej rozgrywki.