[custom-table-of-content]

Jackpot 6000 – darmowy automat

Studio NetEnt słynie przede wszystkim z nowoczesnych, niezwykle rozbudowanych gier, które zawsze są w stanie czymś zaskoczyć. Producent ma na swoim koncie już kilkaset automatów i jego fani zawsze wiedzą mniej więcej, czego mogą się spodziewać. Czy tak było zawsze? Oczywiście, że nie. Jeszcze całkiem niedawno firma tworzyła bardziej różnorodne produkcje i takie automaty jak Jackpot 6000 online dzisiaj z pewnością nie trafiłyby na linię produkcyjną NetEnt – nie ze względu na potencjalnie niższą jakość, ale bardzo prostą mechanikę rozgrywki.

Gdyby dzisiaj postawić niczego nieświadomego gracza przez tym slotem, to nie zgadłby, że to slot wywodzących się z biblioteki NetEnt. Ta maszyna hazardowa darmowa to typowy klasyk, który skupia się na dynamicznej grze, pozbawionej funkcji specjalnych. Jest pozbawiony motywu przewodniego, więc na ekranie pojawiają się przede wszystkim ikony przedstawiające owoce oraz symbole szczęścia. Tytułowa gra Jackpot opiera się na bardzo ciekawym mechanizmie sumowania trafionych wygranych i wykorzystywania do gry środków z wygranych.

Pomimo tego, że to pozornie bardzo prosta gra, zaleca się jej dokładne przetestowanie w wersji Jackpot 6000 online za darmo. To doskonały sposób na wypróbowanie, jak działa automat, poznanie jego funkcji Supermeter oraz upewnienie się co do kontynuowania zabawy w wersji gry w automat na prawdziwe pieniądze. Ogromna pula fikcyjnych pieniędzy pozwala na bardzo długą rozgrywkę oraz dostosowanie strategii rozgrywki, dostosowanej do indywidualnych możliwości gracza.

Główne cechy slotu Jackpot 6000

Jak już zostało wspomniane, gra jest wyjątkowo prosta w obsłudze i formie. Ma trzy bębny, z których każdy losuje po trzy ikony. Kombinacji wygrywających jest pięć – trzy poziome oraz dwie po ukosie. Stawkę ustawia się w formie wartości monety w prawym dolnym rogu. Gracz może wybrać od 0,01 do 0,2. Pomimo tego, że Jackpot 6000 automat opiera się przede wszystkim o klasyczne kombinacje, można liczyć także na funkcje specjalne. To mnożnik i tytułowy Jackpot, który jest ściśle powiązany z funkcją Supermeter.

Z pewnością jedną z najbardziej interesujących funkcji, którymi Jackpot 6000 przekona do siebie nawet największych malkontentów, jest niesamowicie wysoki RTP. NetEnt udało się osiągnąć procent zwrotu, wynoszący aż 98,9%. To oznacza, że podczas rozgrywki statystycznie traci się jedynie 1,1% włożonych pieniędzy. Z tak niską przewagą nad graczem, w tej grze może zdarzyć się dosłownie wszystko.

Jackpot 6000 – wygląd, funkcje specjalne oraz obsługa

Gra hazardowa 777 miała swoją premierę w 2014 roku, więc nie należy spodziewać się, że zaproponuje wyróżniającą się oprawę graficzną. Mimo wszystko to nadal produkcja NetEnt, co jest zapewnieniem, że jest odpowiednio dopracowana pod każdym względem. Automat jest kolorowy, ładny, ma wiele animacji, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nie pomaga tutaj fakt, że Jackpot 6000 automat do gry na telefon jest typowym klasykiem, więc nie dał twórcom dużego pola do popisu.

Główna nagroda jest powiązana ściśle ze specjalnym migającym u góry ekranu licznikiem. Początkowo jest on pusty, ale jeśli uda się trafić wygraną, to otrzymane środki zostaną przeniesione do tego pola. Kwota sumuje się z każdym kolejnym trafieniem. Warto jednak zaznaczyć, że kolejne free spiny będą pobierały stawkę z puli Supermeter. Kiedy funkcja jest aktywna, na ekranie pojawiają się ikony Jokera, który ma funkcję Wild i może tworzyć kombinacje dosłownie ze wszystkimi ikonami. Jeżeli na ekranie pojawia się dwie takie ikony, to włącza się funkcja Mystery Box, w której gra losuje nagrodę od 10 do 6000 (Jackpot).

Maszyna wygląda niczym stacjonarny automat i ma kilka przycisków funkcyjnych. Najważniejszy to oczywiście SPIN, który uruchamia losowanie. W razie trafienia odblokowują się „ODBIERZ”, „PRZEKAŻ”, oraz ikona głowy i liścia (funkcja Gamble). Odbierz oznacza zatwierdzenie wygranej i dodanie jej do aktualnego salda konta, z kolei „przekaż” odpowiada za przeniesienie wygrane do licznika Supermeter.

Tabela wypłat znajduje się na ekranie głównym, więc gracz zawsze ma wgląd w wygrane, na jakie może liczyć z potencjalnych kombinacji. Jako że w grze występuje zaledwie 6 różnych ikon, to bardzo łatwo się to przyswaja. Dzięki temu Jackpot 6000 gra jest wyjątkowo łatwa w nauce.

Jackpot 6000 – stół wypłat

Na automacie pojawia się zaledwie 6 różnych ikon. Twórcy zastosowali staromodny sposób wypłaty w monetach, więc w zależności od wybranej stawki, zmniejsza lub zwiększa się liczba monet w saldzie konta. W ten sposób tabela wygranych zawsze może przedstawiać te same wygrane przy dowolnej stawce. W rzeczywistości ich wartość się zmienia, ale to jest podliczane na koniec rozgrywki. Wygrane otrzymuje się za trafienie trzech ikon na jednej linii. Tabela wypłat prezentuje następujące wygrane.

Symbol Wygrana
Wiśnie 20
Cytryna 20
Winogrono 60
Dzwonek 80
Gwiazdka 100
Joker od 10 do 6000

Ogólna opinia o grze

Można powiedzieć, że lata świetności Jackpot 6000 już przeminęły. Warto jednak zaznaczyć, że w automatach do gier chodzi przede wszystkim o potencjał do wygrywania, a ten nadal jest tutaj bardzo solidny. Maszyna ma RTP wynoszący 98,9% i cechuje się bardzo dynamiczną rozgrywką. Dlatego warto zwrócić na nią uwagę, bo może zaskoczyć na wielu polach. Ten pozornie prosty slot bez żadnych dodatków skrywa kilka interesujących funkcji specjalnych, do których zapoznania, zachęcamy najpierw uruchomić Jackpot 6000 za darmo.

FAQ

Czy automat Jackpot 6000 w wersji mobilnej jest powszechnie dostępny?

Gra działa tak samo na wszystkich urządzeniach. Wystarczy włączyć ją z poziomu przeglądarki i można się bawić.

Czy slot Jackpot 6000 otrzymuje promocje na darmowe spiny bez depozytu?

Od czasu do czasu można liczyć na taką możliwość, ale operatorzy najczęściej sięgają po nowsze, potencjalnie bardziej atrakcyjne produkcje, a Jackpot 6000 miał swoją premierę w 2014 roku, więc niewielka jest szansa, że ktoś zdecyduje się na ten krok.

Co zrobić, żeby móc ograć automat Jackpot 6000?

Nie ma takiej możliwości. Slot działa na generatorze liczb losowych, co oznacza, że nikt nie ma wpływu na wyniki losowane na bębnach. Można się jedynie lepiej przygotować do rozgrywki, żeby nie popełniać błędów własnych.

W jakim serwisie znajduje się maszyna hazardowa Jackpot 6000 online do gry z wykorzystaniem prawdziwych środków pieniężnych?

Aktualnie wszystkie najważniejsze kasyna w branży udostępniają produkcje NetEnt. To firma, która cieszy się ogromną popularnością graczy, więc jeżeli dany serwis ma tytuły od tego dostawcy, to można przypuszczać, że będzie można zagrać w Jackpot 6000 demo i na pieniądze.