[custom-table-of-content]

Hugo – automat online

Dziś przeczytasz o slocie wzorowanym na kreskówce telewizyjnej Hugo. Temat doczekał się swojej wersji hazardowej wirtualnej, a więc idąc śladami tego sympatycznego trolla, przygotowaliśmy nieco więcej informacji o tej grze.

Tym, którzy dzieciństwo spędzili na śledzeniu losów Hugo w niedzielne poranki, zapewne w pamięci został pukający w ekran sympatyczny troll. Play’n Go przełożyło te realia na świat maszyn hazardowych i dziś możemy zagrać w Hugo automat do gry, który zabierze nas w czasie do dzieciństwa i gier telewizyjnych. Wybierz się na przygodę z Hugo, ratując Hugolinę i dzieci przed złą Scyllą. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to pod kątem grafiki, efektów i przyjemności z gry się nie zawiedziesz.

Jeśli zaintrygował cię powrót do tego, co znane, to po prostu zagraj w slot Hugo online u nas. Jest to wersja całkowicie bezpłatna, która umożliwia graczom sprawdzenie możliwości bez rejestracji. Hugo za darmo jest to świetny trening, zanim zdecydujesz się pójść na całość i zainwestować prawdziwe pieniądze w legalnym kasynie online. Tutaj znajdziesz również propozycje, gdzie slot dostępny jest w wersji na prawdziwą kasę.

Co znajdziemy w Hugo?

Play’n Go przygotowało wideo slot, bardzo wiernie odwzorowując realia gry, którą znamy z telewizji. Tutaj udajemy się na pomoc Hugolinie, odnajdując przy tym różne skarby. Wszystko rozgrywa się na planszy, która składa się z 5 bębnów i 10 modyfikowalnych linii wygrywających. Znajdziesz tu zarówno automatyczną grę, jak i mnożnik wygranej, a co do bonusów i ciekawych opcji, to Hugo gra jest pełna wielu rund bonusowych, w tym masz też sporo możliwości trafienia darmowych spinów i bonusów bez depozytu. Deweloper wprowadził także dodatkowo symbol wild i scatter. Gra nie przewiduje możliwości jackpota.

Wedle danych od producenta procent zwrotu dla gracza RTP wynosi 96%, więc jest to tylko nieco wyższa od średniej stopa zwrotu. Minimalny zakład wynosi 0,01$, a maksymalny 100$, także tutaj mamy sporą dowolność w obstawianiu. Dla fanów mobilnej rozrywki informujemy, że wiernie odtworzona wersja gry dostępna jest także w wersji na telefon i tablet, a więc i przetestowanie slota może odbywać się z każdego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu.

Jak obsługiwać Hugo?

Slot Hugo jest zbudowany w prosty i przyjemny sposób. Na początku wita nas postać głównego bohatera, który zaprasza do zabawy. W punkcie centralnym znajdziesz 5 bębnów z symbolami, a na dole strony wszystko, co potrzeba, czyli panel sterowania. Najlepiej rozpocząć od zapoznania się z zasadami, poznania układu linii wygrywających i zorientowania się w znaczeniu symboli. Wszystkie te informacje gracze znajdą pod przyciskiem Paytable, który umieszczony jest w menu na dole strony. Jak w oryginalnej grze, fabuła łączy się tu ze sobą i na przykład rundę bonusową kończy spotkanie postaci Don Croco, który, jak dobrze wiemy, również w grze, którą znamy z telewizji, zwiastował koniec dobrej passy!

Co do ważnych punktów obsługi Hugo – automat posiada kolejno na dole strony odpowiednie przyciski:

  1. Coin value, czyli wartość monety. Gracz modyfikuje tę wartość, klikając w oznaczone pole.
  2. Coins, czyli monety. Jest to liczba monet na linię, które możemy zmienić, przesuwając strzałkami w prawą lub lewą stronę.
  3. Lines, tj. Liczba linii. Możesz zdecydować, na ile linii wygrywających grasz, od 1 do 10.
  4. Bet Max, czyli maksymalny zakład. Tutaj od razu możesz obstawić za maksymalną kwotę.
  5. Spin. Jest to przycisk rozpoczynający pierwszą rundę.
  6. Autoplay, czyli automatyczne odtwarzanie. To opcja dla tych, którzy preferują, aby bębny kręciły się same bez aktywnego udziału gracza.

Te i więcej instrukcji o symbolach i zasadach, jakimi się kierują, znajdziesz w małym lewym polu “?”.

Tabela wypłat Hugo

W grze sporo się dzieje, ale za sprawą tego, jak producenci zaprezentowali funkcje symboli, dość łatwo odnajdziesz się w realiach. Po pierwsze, klikając w dany symbol znajdujący się na rolce, poznasz jego wartości. Ponadto, tabela wypłat również bardzo zwinnie przeprowadzi cię przez zasady. Czego szukać?

Oczywiście najbardziej punktowanymi będą tutaj symbol Wild, czyli sam Hugo (który oprócz wysokich wartości zastępuje także inne symbole, prócz scattera i skrzyni, dającymi szansę na inne bonusy). Dodatkowo 3 symbole skrzyni skarbów uruchamiają rundę bonusową, która daje szansę na wygranie do 500x stawki zakładów. Ciekawą kombinacją skutkuje także obecność symbolu Scatter w osobie wiedźmy Scylli, który oprócz tego, że mnoży nam wygraną o stawkę zakładu, to daje nam następujące możliwości:

  1. 5 darmowych spinów oraz mnożnik 3x za każdy Scatter
  2. 10 darmowych spinów oraz mnożnik 2x za każdy Scatter
  3. 15 darmowych spinów oraz mnożnik 1x za każdy Scatter.

Zobaczmy, jak przebiegają natomiast wartości najważniejszych symboli od najważniejszych.

Symbol x2 x3 x4 x5
Hugo 10 100 1000 2000
Scylla 1 3 15 150
Czyste złoto 3 25 250 750
Sakiewka z pieniędzmi 2 20 150 500
Dynamit / kilof 15 75 250

W razie jakichkolwiek wątpliwości pamiętaj, że możesz szybko sprawdzić, o co chodzi w symbolach, uruchamiając zasady gry.

Podsumowanie recenzji

Jeśli chodzi o tego slota, to domyślając się z koncepcji autorów, chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę. Wydaje się, że oparcie pomysłu na grze, niegdyś budzącej nasze emocje, spełniło swoją funkcję rozrywkową także i teraz. Testując Hugo demo, dość mocno akcentuje się pomysłowy dobór opcji bonusowych. Ich liczba nie przytłacza, a graficzna prezentacja dodatkowych funkcji pozwala łatwo zanurzyć się w grze. Wskaźnik RTP na poziomie 96% również daje obraz niewielkiego ryzyka straty.

Podsumowując, chodzi po prostu o fajną rozrywkę w realiach internetowych. Jeśli jeszcze wahasz się, czy zagrać, to polecamy ci Hugo gra hazardowa online za darmo, czyli slot, który nostalgicznie przypomina nam o starych, szczęśliwych czasach.