[custom-table-of-content]

Hot Party online

Hot Party to dość unikalna produkcja slotowa na rynku wirtualnego hazardu. Otacza się wokół plażowego klimatu, gdzie na bębnach spotkać możesz piłki plażowe, koła ratunkowe czy parasolki. W grę można grać latem, kiedy za oknem praży słońce, ale i zimą, kiedy to każdy z nas tęskni za plażowaniem. Automat wyszedł spod rąk jednego z najbardziej cenionych deweloperów w branży, firmy Wazdan, której nie trzeba bliżej przedstawiać. Slot składa się z wirtualnej plaży i pięciu bębnów, na których pojawia się losowo osiem symboli, co znacznie wpływa na prostotę gry i nie powoduje zawirowań w głowie z powodu ogromnej liczby przeróżnych grafik. Nie na darmo ten automat hazardowy określany jest mianem dość relaksującego.

Jeżeli chcesz wypróbować Hot Party online za darmo, możesz uczynić to na naszej stronie internetowej. Bez rejestracji i logowania odpalasz grę w przeglądarce na komputerze lub telefonie komórkowym. Jest to dobra okazja, aby wypróbować Hot Party wszerz i wzdłuż, zanim podejmie się decyzję o grze na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Kluczowe cechy Hot Party

Sam Hot Party automat do gry, jak już zdążyłeś zauważyć jest przyjemny w obsłudze. Ograniczona liczba symboli, intuicyjność a także dobrej jakości grafika i odpowiednio dobrana muzyka, do złudzenia przypominająca plażowy klimat są tym, co może się szczególnie podobać. Hot Party ma 5 bębnów, ułożonych w trzech rzędach. Aktywnych jest 20 linii wypłaty. Wskaźnik RTP wynosi 96,48%, co jest jednym z najwyższych procentowych zwrotów dla graczy w przypadku slotów online. Zresztą, producent Wazdan słynie z wypuszczania automatów hazardowych o wysokim RTP.

Minimalny zakład na Hot Party wynosi 0.20, a maksymalny 100.00. To, co jeszcze musi się podobać, to wciąż aktywne 20 wygrywających linii i to bez znaczenia, czy grasz na najniższej, środkowej czy na najwyższej stawce. Na bębnach slota online może pojawić się symbol Scatter, w którego wciela się w tej grze piłka plażowa. Niestety, nie są dostępne za jej pośrednictwem darmowe obroty. Jako gracz możesz też aktywować auto grę lub zdefiniować szybkość obracania się bębnów spośród trzech dostępnych poziomów: normalny, szybki, ultra szybki. Automat Hot Party został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii HTML5, co zapewnia jego pełną mobilność i dostępność do wszystkich rodzajów telefonów komórkowych i tabletów. I to bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania czy sterowników.

Hot Party – jak grać i zasady gry

Po uruchomieniu gry Hot Party za darmo lub na prawdziwe pieniądze (poza środkami na grę, nie różnią się one niczym), na całym ekranie zobaczysz rozciągnięte bębny i przeróżne symbole, kojarzące się z przyjemnym plażowaniem. To od razu zachęca do obracania bębnami, ale z naszej strony, zalecamy abyś dokładnie przeczytał poniżej przedstawione zasady gry, a mało tego, upewnił się co do ich aktualności także bezpośrednio na automacie hazardowym.

  • Odpal więc Hot Party automat i kliknij w lewym dolnym narożniku na ikonę “i”. Tam też zobaczysz tabelę wypłat.
  • Następnie kliknij obok na ikonę “?”, żeby zapoznać się z zasadami gry w Hot Party.
  • Po tych dwóch krokach, naszła pora, abyś jeszcze rzucił okiem, co gdzie się znajduje.
  • Centralna część automatu to rzecz jasna bębny, a cały panel sterujący został umieszczony u dołu. To świetne intuicyjne rozwiązanie, w odróżnieniu do wielu slotów, które przyciski mają porozrzucane i z lewa i z prawa oraz i u góry i na dole.
  • W lewej sekcji zobaczysz stan swojego konta, wspomniane przyciski z tabelą wypłat i informacjami o grze oraz przycisk listy, służący do zmiany osobistych ustawień wyświetlanych komunikatów, pełnego ekranu czy aktywacji spacji jako przycisku play. Możesz też tam włączyć lub wyłączyć dźwięk.
  • Środkowa sekcja została przeznaczona do wyboru stawki zakładu. Kliknij w kafelek odpowiadający pożądanej stawce lub przesuń strzałką w lewo lub w prawo.
  • Z prawej widzisz przycisk Play (duży okrągły), służący do wprawienia bębnów w ruch.
  • Naciśnij na niego, żeby zacząć grę. W dowolnej chwili możesz też aktywować opcję automatycznej gry, małym przyciskiem po prawej. Przed jej aktywacją, musisz zdefiniować ilość  darmowych obrotów.
  • Przyciskiem wyżej możesz też wybrać jedną z szybkości obracania bębnów.

Kiedy trafisz wygrywający układ, możesz zebrać wygraną lub po prostu zakręcić następny raz bębnami. Jeżeli lubisz ryzyko, za pomocą ikony x2 po lewej stronie przy prezentacji wygranej, możesz wejść do gry Gamble i powalczyć o podwojenie lub nawet zwielokrotnienie wygranej. Gra Gamble na Hot Party online polega na odgadywaniu koloru następnej karty. Możesz uczynić to maksymalnie siedem razy podczas jednej gry.

Tabela wypłat Hot Party

Oprócz standardowych symboli na Hot Party dostępna jest też piłka plażowa, która jest symbolem rozproszenia. Wystarczy, że zobaczysz trzy takie symbole w dowolnym miejscu na ekranie, a stworzysz wygrywający układ. Poniżej znajdziesz kompletną tabelę wypłat.

Symbole Hot Party Max. wygrana
Puchar lodowy 25 000
Piłka plażowa 5 000
Siódemki, BAR 2 500
Dzwonki, Złota kotwica, Koło ratunkowe, Parasolka 1 000

Jak widać, najlepszym symbolem jest puchar lodowy, ale też wspomniana piłka plażowa, która w przeciwieństwie do innych symboli nie musi pojawiać się w jednej linii.

Podsumowanie recenzji

W Hot Party gra potrafi być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Któż nie chce mieć przed oczami widoku gorącego lata i plażowych uciech, a przy tym mieć możliwości dorobienia trochę grosza? No właśnie. Dlatego sięgnij po Hot Party demo i sprawdź, czy gra od Wazdan spełnia Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że tak będzie. Życzymy powodzenia!