[custom-table-of-content]

Hot 777 – graj bez limitu

Wirtualny automat Hot 777 to rozrywka przede wszystkim dla mistyków i sadowników. Mistyków, ponieważ jest ściśle powiązana z tajemniczością, kultem cyfry 7. Dla sadowników, ponieważ pozostałe symbole to głównie owoce. Ale jeżeli nie utożsamiasz się z żadną z tych grup nie przechodź obok tego automatu obojętnie. Zastosowane w nim rozwiązania umilą czas także innym fanom jednorękiego bandyty.

Producent gry Wazdan, ma bogate doświadczenie w tworzeniu automatów do gier. Dobrze wie, co gracze lubią najbardziej i czego oczekują od automatów online. Nie ma przecież nic bardziej rozpoznawalnego niż siódemki i owocki. Swoją rozgrywką wspaniale nawiązuje do złotych lat automatów znanych z kasyn XX wieku. Urozmaicony o nowoczesne funkcje przypodoba się także młodszym graczom. Hot 777 automat do gry wspaniale łączy te dwa światy.

W każdej wolnej chwili możesz zagrać w Hot 777 gra online za darmo na naszej stronie internetowej. Dostępne tam Hot 777 demo pozwoli Ci poćwiczyć grę bez ryzyka utraty jakichkolwiek środków. Walutą obowiązującą w wersji demo są wirtualne żetony, które jeśli po ewentualnym potknięciu skończą się, znów będą dostępne po naciśnięciu magicznego klawisza F5 odświeżającego stronę. Warto skorzystać z tej możliwości, szczególnie jeśli planujesz grę na prawdziwe pieniądze. Polskie kasyna online posiadają bardzo bogatą ofertę gier, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, aby korzystać tylko z tych licencjonowanych.

Cechy charakterystyczne Hot 777

Rozgrywka w klasycznym Hot 777 toczy się na trzech bębnach. Na nich nakreślone jest 5 linii wygrywających. Nie ma możliwości zmiany ilości linii wygrywających. Minimalny zakład to 0.1 kredytu, maksymalnie jest ich 100. Producent deklaruje współczynnik RTP na poziomie 96,19%. Średni zwrot dla gracza jest zbliżony do wartości z innych, podobnych automatów.

Bardzo dobry udogodnieniem jest tryb gry automatycznej, który pozwala na szczegółowe wskazanie warunków zatrzymania. Dostępnych jest 5 warunków, zastosować można je wszystkie równolegle, więc pierwszy spełniony wstrzyma grę. Są to:

  • Zdobycie dowolnej wygranej;
  • Rozpoczęcie darmowych spinów;
  • Osiągnięcie zadanej wygranej;
  • Wzrost gotówki o zadaną ilość;
  • Spadek o zadaną ilości gotówki;

W grze owoce zabrakło kilku funkcjonalności znanych z innych automatów. Hot 777 gra nie oferuje jackpota ani rund bonusowych. Brak jest mnożnika, symbolu Wild i Scatterów. Dostępne są za to darmowe spiny. Ilość ich zależy od tego, jaki symbol ich wywoła. Złote monety zbierane są sukcesywnie w kolejnych rundach i bonus bez depozytu. Uzbieranie 9 złotych monet rozpoczyna 15 darmowych spinów. Monety nie tworzą linii wygrywających. Należy zaznaczyć, że dla każdej stawki monety są zbierane osobno. Przy częstej zmianie stawek osiągnięcie 9 monet na pewno chwilę potrwa.

Więcej darmowych spinów gwarantuje zdobycie siódemek. 3 złote siódemki na dowolnych miejscach z wyjątkiem linii wygrywających rozpoczynają 30 darmowych spinów. 3 ogniste siódemki, także na dowolnych miejscach z wyłączeniem linii wygrywających rozpoczynają zawrotne 45 darmowych spinów. Gdyby tego było mało to wygrane ze spinów mnożone są razy 3. Darmowe spiny mogą wystąpić ponownie podczas odbywających się już spinów.

Hot 777 automat dla lubiących większe ryzyko, daje możliwość skorzystania z trybu gamble. Gra ryzyka polega na odgadywaniu kolorów kolejnych kart. Mogą one być czerwone lub czarne. Odgadnięcie skutkuje podwojeniem wygranej. Jeżeli jednak nastąpi pomyłka, całe środki zgromadzone w tej rundzie przepadają. Grać można maksymalnie 7 razy.

Dla graczy lubiących się przemieszczać dostępny jest Hot 777 w wersji mobilnej. Dzięki technologii HTML5, w której automat został napisany, możliwa jest gra na wszystkich współczesnych smartfonach i tabletach. Wszystko z Twojej ulubionej przeglądarki, bez pobierania żadnych aplikacji.

Hot 777 – podstawowe informacje

Rozpoczynając grę w Hot 777 zostajemy przeniesieni na Dziki Zachód. Jest późna godzina popołudniowa, słońce chyli się ku zachodowi. W tle zwolna przesuwają się chmury, rosną olbrzymie kaktusy pustynne. Dominujące kolory czarny, czerwony i żółty potęgują odczucie gorąca. Na tym tle interfejs automatu jest przejrzysty. Już na pierwszy rzut oka wiadomo o co w tym wszystkim chodzi. Dodatkowo producent Wazdan zdążył już przyzwyczaić graczy do jednego interfejsu. Grając w inne automaty tego producenta spotykamy się z bliźniaczo podobnym układem klawiszy.

Przeważającą część ekranu zajmują bębny, to one są kluczowe w rozgrywce. Po ich prawej stronie przedstawione są zasady darmowych spinów. Zbieranie monet wypełnia ich stos. Przy ośmiu monetach już czuć w powietrzu zbliżanie się darmowych spinów, które nastąpią po wylosowaniu dziewiątej monety. Po lewej stronie są kolorowe strzałki pokazujące linie wygrywające.

Da dolnej części interfejsu sakiewka symbolizuje saldo konta. Tuż pod sakiewką są 4 kwadratowe przyciski: tabela wypłat, ustawienia, głośność i zasady gry. Z tymi ostatnimi zawsze należy się zapoznać podczas gry w Hot 777 online. Wyjaśnione w nich zostały wszystkie niezbędne informacje dotyczące gry. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z automatami online warto jest wybierać niskie zakłady. W miarę postępów i lepszego poznania świata gry powoli zwiekszaj stawki. Ilość możliwych stawek do wyboru jest bardzo duża. Częsta ich zmiana wymaga wielu kliknięć. Nie ma możliwości wyboru stawki z tabeli, trzeba je po kolei przeklikać.

Po całym pasku z wyborem stawki jest duży, okrągły przycisk z dwoma strzałkami. To on rozpoczyna obroty bębnami. Innym sposobem na grę jest użycie klawisza spacja. Jeżeli nie chcemy przez przypadek go nacisnąć, w ustawieniach gry można wyłączyć jego aktywność. Tuż za strzałkami jest wybór tempa gry: normalny z symbolem żółwia, szybki z królikiem i ultraszybki z galopującym koniem. W prawym dolnym rogu jest uruchomienie autogry.

W całym tym interfejsie można mieć tylko zastrzeżenia do wyglądu siódemek. Wszystkie rodzaje są jednakowej wielkości i tego samego kształtu. Różnią się tylko kolorem co przy szybkich obrotach bębna może powodować nieduże zamieszanie. Ścieżka dźwiękowa jest dobrze dobrana. Nie powoduje niepotrzebnego chaosu, nie dekoncentruje gracza. Ilość i szczegółowość efektów dźwiękowych jest mocno uzależniona od ustawionej prędkości gry. Przy największej prędkości jest ograniczona do minimum.

Hot 777 – stół wypłat

Poniższa tabela przedstawia wygrane dla zakładu 10 kredytów.

Symbol x2 x3
Wiśnie, cytryny 4
Gruszki, pomarańcze 8
Śliwki, winogrona, dzwonki 8 80
Czerwone siódemki 16 400
Złote siódemki 32 1,000
Ogniste siódemki 100 2,000

Graj w Hot 777 za darmo

Siódemki, owocki, dzwoneczki. Cóż może się nie udać? Klasyczne symbole są ukłonem dla starych wyjadaczy. Ciekawe urozmaicenia takie jak darmowe spiny czy gra ryzyka zachęcą młodszych adeptów do skorzystania z tego automatu. Dodatkowo dobrze znany interfejs rozgrywki nie sprawi nikomu trudności. To są cechy dobrego automatu, który przyciągnie i zatrzyma gracza na wiele godzin.