[custom-table-of-content]

Fruit Party online

Przygotuj się na szaloną, owocową przygodę pełną smakołyków. Oprócz pysznych owoców dzieła dopełniają gwiazdki i serduszka. Słodycz wręcz cieknie z tej gry. Fruit Party maszyna hazardowa do gry dość luźno podchodzi do ogólnych zasad, wyróżnia się na tle innych gier m.in. sposobem rozgrywki. Nie ma wyróżnionych bębnów, choć symbole spadają pionowo z góry. Układy tworzone są przez sąsiedztwo z innymi symbolami. Wszystkie mogą nawet znajdować się na jednym bębnie.

Automat ten stworzyło studio Pragmatic Play, które słynie z nieszablonowego podejścia do rozgrywki. Ich gry są kolorowe, zawsze bardzo dopracowane oraz posiadające unikatowe rozwiązania, których nie ma w innych grach. Miejscem rozgrywki Fruit Party jest plansza o dość niestandardowych wymiarach 7 x 7 pól. W grze symbole układy wygrywające znikają, a w ich miejsce góry spadają nowe. Może się tak dziać naprawdę długo dodatkowy mnożnik podbija wygrane nawet 256 razy. Fruit Party posiada kilka ciekawych rozwiązań, które tak urozmaicają rozgrywkę. Z tej recenzji dowiesz się o wszystkich jego cechach.

Fruit Party online za darmo jest do przetestowania na naszej stronie internetowej. Fruit Party demo jest najlepszym sposobem na poznanie gry. W tej wersji możesz do woli testować różne strategie, ponieważ grasz bez konsekwencji. Jeśli planujesz grać na prawdziwe pieniądze, dobre przygotowanie jest bardzo ważne. Fruit Party to automat, który jest bardzo popularny w nowych kasynach online. Dzieje się tak dzięki wysokim mnożnikom, które inne automaty pozostawia daleko w tyle pod kątem wygranych.

Podstawowe informacje o Fruit Party

Fruit Party automat to gra owocowa której akcja dzieje się na planszy o wymiarach 7 x 7. Linie wygrywające tworzone są przez sąsiedztwo symboli, więc nie ma określonej jej maksymalnej ilości. Od 5 symboli sąsiadujących ze sobą przyniosą nam wygraną. Zakład wybierany jest z przedziału od 20 do 200 kredytów. Dodatkowym sposobem na wpłynięcie na zakład jest modyfikacja wartości monety. Modyfikować ją można w zakresie od 0,01 do 0,5. Zmiana wartości kredytu nie wpłynie bezpośrednio na nasz zakład, ale na wysokość naszego salda. Im wartość monety niższa, tym nasze saldo staje się większe przez co gra jest mniej ryzykowna. W drugą stronę, zwiększając wartość kredytu zmniejszamy swoje saldo, przez co gra jest bardziej ryzykowna. Stopa zwrotu to 96,47%. RTP na takim poziomie jest bardzo dobrą wartością, wyższą niż średnia dla podobnych gier.

Fruit Party gra nie posiada trybu gry wieloosobowej, a automatyczna rozgrywka odbywa się podczas darmowych spinów. Nie ma także innych rund bonusowych. Mnożnik w grze może pojawić się na różnych symbolach w dowolnym momencie. Jeśli będzie ich więcej, to dodatkowo są przez siebie mnożone. Jego maksymalna wysokość to aż 256 razy.

Fruit Party online posiada scattera, który rozpoczyna funkcję free spinów. Nie ma symbolu wild ani jackpota. Wersja mobilna jest bardzo dobrze przygotowana. Można wygodnie grać na dowolnych urządzeniach niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Nie potrzeba pobierać Adobe Flash Playera, grę uruchamia się wygodnie w przeglądarce

Fruit Party – Zasady gry

Zasady gry należy rozpocząć od omówienia jak tworzone są układy. W przeciwieństwie do większości automatów, tutaj sąsiadujące ze sobą bloki połączone ze sobą ściankami bocznymi stworzą układ. Jeśli będzie ich przynajmniej 5 to znikną z planszy, a w ich miejsce spadną nowe z góry. Runda na tym się nie kończy, ponieważ sprawdzane są następne kombinacje. Runda dopiero się zakończy gdy nie będzie już więcej żadnych układów, które punktują.

Po lewej stronie ekranu prezentowane są w tabeli układy jakie zostały stworzone w ostatnim spinie oraz ile wniosły do budżetu. Losowo podczas gry, na różnych symbolach mogą pojawić się mnożniki x2 a w trakcie darmowych spinów także x4. Jeśli wystąpi ich więcej, to zostaną przez siebie pomnożone. Maksymalny mnożnik do osiągnięcia to x256. Maksymalna wygrana w grze demo to 5,000 razy zakład.

W grze występuje symbol Scattera. Jeśli pojawi się co najmniej 3 razy to rozpocznie funkcję darmowych spinów. Na początku będzie ich zawsze 10. Jeśli w trakcie rozgrywania jednych pojawi się więcej scatterów, to od ich ilości będzie zależała ilość respinów. Zależność przedstawia się następująco:

  • 3 scattery – 10 free spinów,
  • 4 scattery – 11 spinów,
  • 5 scatterów – 12 spinów,
  • 6 scatterów – 13 spinów,
  • 7 scatterów – 14 spinów.

Sterowanie zostało umieszczone na dolnym interfejsie. Trzy poziome kreski po lewej stronie to ustawienia systemowe. Można w nich zmienić np. detale dźwiękowe. Pod literą “i” znajdują się zasady gry. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać, ponieważ dokładnie opisują wszystkie aspekty gry. Pole “kredyt” to nasze saldo a “postaw“ to zakład. Gdy na nie klikniemy to zmieniamy walutę pomiędzy żetonami i euro. Po prawej stronie minusem i plusem zmniejszamy i zwiększamy zakład w grze. Kółkiem z koroną rozkręcamy bębny. Współczynnik RTP tej gry to wysokie 96,47%. Powoduje on, że można wygrać i to niemało. Grafika stoi na wysokim poziomie. Cały automat wygląda na przesłodki. Błyszczące się symbole i płynne animacje sprawiają, że gra się po prostu przyjemnie. Ciężko się oderwać od tej gry.

Tabela wypłat Fruit Party

Poniższa tabela prezentuje wygrane przy maksymalnym zakładzie 200 kredytów.

Symbol x5 x6 x7 x8 x13 x14 x15
truskawka 200 300 350 400 7,000 14,000 30,000
pomarańcza 150 200 250 300 6,000 12,000 20,000
jabłko 100 150 200 250 5,000 10,000 18,000
winogrona 80 100 150 200 4,000 8,000 16,000
śliwka 60 80 100 150 3,000 6,000 12,000
gwiazda 50 60 80 100 2,000 4,000 8,000
serce 40 50 60 80 1,000 2,000 4,000

Nasza opinia

Fruit Party to gra wszystka niż inne. Zrywa ze standardami i wychodzi naprzeciw. Linie wygrywające, statyczne bębny? A po co to komu. W tej grze liczy się dobre sąsiedztwo symboli. Narastające mnożniki potrafią wywindować wygraną w kosmos. Slot ten posiada wiele unikatowych rozwiązań, których odkrycie zajmuje dłuższą chwilę. Współczynnik RTP na tak wysokim poziomie daje dużą szansę na wygraną. Jeśli chcesz poćwiczyć to zagraj w Fruit Party za darmo na naszej stronie. Na pieniądze możesz zagrać w kasynie. Spróbuj! Może i Ty dołączysz do szerokiego już grona graczy, którzy w Fruit Party wygrali dużą gotówkę.