[custom-table-of-content]

Fenix Play online

Na tapecie mamy kolejny automat do gry, Fenix Play. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tej maszyny hazardowej, to zapraszamy do zapoznania się z recenzją.

Utrzymany w mitologicznej konwencji Fenix Play gra online, która dostarcza nam dobrej, prostej rozrywki hazardowej została stworzona przez eksperta od owocówek: producentem jest znany na naszym rynku Wazdan. Slot ten trafia do serc graczy, którzy szukają czegoś więcej, niż tradycyjne automaty barowe, ale za to cenią sobie jasne zasady gry. Motywem przewodnim jest tutaj mitologiczny Fenix, który symbolizuje odradzanie się na nowo: tak, to właśnie z każdym zakręceniem masz szansę na wygraną.

Producent dostrzega potrzebę wypróbowania maszyny i dzięki temu możesz poeksplorować jej funkcje w wersji Fenix Play demo. Bez rejestracji, bez wrzucania kasy —  tutaj masz możliwość przejść do wersji testowej i zdecydować, czy zagrasz na prawdziwe pieniądze. Przygotowaliśmy dla ciebie także podpowiedź, które kasyna oferują wersję pełnowymiarową gry. My zaś polecamy ci Fenix Play online za darmo dostępne tu i teraz.

Czym charakteryzuje się Fenix Play?

Prosto i bez zbędnych wątpliwości Fenix Play automat do gry umożliwia nam klasyczną grę w sieci. Rozgrywa się ona na planszy 3×3: symbole pojawiają się na 3 bębnach wedle 5 linii wygrywających. Tutaj nie będziemy mieć żadnych symboli wild, czy scattera, a główną aktywnością jest klasyczny obrót bębnów. Każdy obrót i odnalezienie 3 takich samych symboli owocowych gwarantuje nam wygraną, bez możliwości otrzymania rund bonusowych, czy darmowych spinów. Pomimo tego, że maszyna jest wyposażona w dość podstawowe funkcje, to można bez uszczerbku na jakości zagrać na urządzeniu mobilnym.

Gracze mają możliwość wybierać wśród dużej gamy zakładów: najmniejsza stawka to 0,1, a najwyższa to aż 100 żetonów. Co z dodatkowych opcji? Grę możesz odtwarzać automatycznie, a także zwiększyć tempo gry. Oczywiście Wazdan nie byłby sobą, gdyby nie zaproponował graczom funkcji Gamble, czyli gry ryzyka, która podgrzewa hazardową atmosferę i podnosi adrenalinę. A jak ze zwrotem dla gracza? Tutaj spodziewaj się dość wysokiego RTP, które wynosi 96,44%. Nie jest to jeszcze najwyższa półka, choć plasuje się to nieco powyżej średniej, jeśli porównamy je do innych slotów.

Fenix Play – instrukcja obsługi

Grając w Fenix Play automat grę gwarantuje nam obecność trzech takich samych symboli, licząc od lewej strony, które muszą ułożyć się na jednej z pięciu linii. Pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić zasady gry, nawet w przypadku tak prostej maszyny, jaką jest Fenix Play. Dzięki temu, że zakręcisz w wersji demonstracyjnej i zapoznasz się z tym, jak grać, będziesz mógł pomyśleć o najlepszym dla ciebie sposobie rozegrania rundy.

Wszystkie dostępne informacje, zawierające zasady znajdziesz po lewej stronie. Przycisk “?” Przewijaj w dół, aby zapoznać się z tabelą wypłat, opisem przycisków i pozostałymi zasadami.

Grę właściwą rozpoczynamy od ustawienia stawki zakładu na dole strony, przesuwając plusem, gdy chcemy zwiększyć i używając minusa, gdy jednak chcesz zagrać za mniejszą stawkę. Na dole, poniżej rolek z symbolami znajduje się cała konsola do obsługi maszyny. Po tym, jak zdecydujesz na temat stawki, po prawej znajdziesz strzałki obracające, czyli tam, gdzie uruchamiasz pierwszy spin. Pokrótce, oprócz tych rzeczy, w dolnym panelu Menu znajdziesz:

  1. Tabela wygranych. Oznaczona literką “i”.
  2. Autoplay. Mały trójkąt obok spina.
  3. Szybka gra. Klikając przycisk ze zwierzęciem, masz do wyboru trzy tempa: wolne, średnie i szybkie.

Pomocną ściągawką dla graczy jest przeskrolowanie ekranu w górę, które daje ci możliwość podglądu tabeli wypłat.

Tabela wypłat Fenix Play

W tej maszynie wszystkich symboli jest 9. Oprócz owoców znajdziemy tutaj przede wszystkim dwa najbardziej pożądane emblematy:

  • Gwiazda
  • Siódemka.

Bez względu na to, jaki wygrywający układ uda nam się zdobyć, zasada jest jedna: nasz zakład mnoży się o określoną ilość razy. Zobaczmy, jak w tabeli przedstawiają się wygrane, licząc od najbardziej wartościowego symbolu.

Symbol x3 Mnożnik wygranej
Gwiazda 7,5x
Siódemka 5x
Arbuz 4x
Winogrono 3x
Dzwonek 2x
Śliwka, pomarańcza 1x
Cytryna, wiśnie 0,5x

Jeśli jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, to gratulujemy, bo wygrana jest tutaj najbardziej hojna. W pełnej wersji możesz bawić się wygranymi dzięki aktywowaniu funkcji Gamble i wybierać, czy próbujesz podwoić wygraną.

Graj w Fenix Play za darmo

Maszyna Fenix Play online to rozwiązanie, które doczekało się swojej internetowej wersji. Jest znanym slotem, choć nie wyróżnia się sposobem konstrukcji, czy oryginalnością tematu. Z tego powodu, jeśli chcesz zagrać w Fenix Play i przekonać się, czy odpowiada ci taka opcja, jest to dobry pomysł. Dlaczego klasyki są nadal popularne?

Myślimy, że dla osób, które szukają bezpiecznego wentyla w hazardzie, mała złożoność maszyny działa na korzyść, ponieważ nie ma tutaj funkcji, które gdy obsługiwane nieumiejętnie, mogą nas negatywnie zaskoczyć. Procent zwrotu również jest tutaj przyzwoity, także jeśli chcesz kilkakrotnie obrócić rolkami, nie spędzając czasu na rozpracowywanie slota, to ta dość konwencjonalna propozycja nie powinna cię zawieść.