[custom-table-of-content]

Fat Rabbit online

Już na samym początku musimy przyznać, że Fat Rabbit to najbardziej oryginalny slot, z jakim mieliśmy do czynienia. A to pierwszy znak, że zabawa tutaj może być naprawdę przednia! Razem z tytułowym grubym królikiem możesz orać pole, sadzić warzywa i zbierać plony w postaci dużych wygranych. Slot Fat Rabbit online, wydany przez Push Gaming to idealny przykład tego, jak robi się wideo sloty, gwarantujące świetną rozrywkę wirtualną. Wyposażony został w najwyższej jakości grafikę, animacje graficzne oraz ciekawe opcje bonusowe. W dowolnej chwili możesz uruchomić wersję Fat Rabbit demo, która jest dostępna na naszej stronie bez logowania, bez rejestracji i jakichkolwiek innych formalności. Możesz zagrać w Fat Rabbit na telefonie czy komputerze za darmo, żeby poćwiczyć grę przed rywalizacją na prawdziwe pieniądze.

Cechy Fat Rabbit

Fat Rabbit automat do gry składa się z dość nietypowego pola gry 5×5, a więc 5 bębnów w 5 rzędach. Daje to łącznie aż 50 linii wypłaty. Imponuje także współczynnik RTP, 96,45%. Jednak to wszystko nic, kiedy spojrzymy na wspaniałe opcje bonusowe na Fat Rabbit i towarzyszące im zaawansowane animacje graficzne. Najbardziej pożądanym bonusem jest “funkcja żniw”, kiedy na bębnach slota pojawia się traktor. Przeora on wszystkie pola, a na części z nich pojawią się dzikie symbole Wild. Wszystkiemu towarzyszy zaawansowana animacja oraz świetne efekty dźwiękowe. Lecz to jeszcze nie wszystko. Fat Rabbit, jak sama nazwa wskazuje jest aż tłusty od opcji bonusowych. Na automacie hazardowym dostępne są aż trzy tradycyjne symbole Wild, w które wcielają się kolejno:

  • gruby biały królik,
  • marchewka z napisem Wild,
  • tradycyjna marchewka.

Wszystkie z nich następują dowolne inne symbole, za wyjątkiem dzikich symboli. Jeszcze Ci mało? No to słuchaj! W Fat Rabbit możesz uruchomić także darmowe obroty. Żeby tak się stało, wystarczy, że symbol białego królika pojawi się na bębnie jednocześnie z symbolem dzikiej marchewki. Na dowolnym bębnie! Podczas darmowych obrotów możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje wygrane. Jeśli na bębnach pojawią się marchewki, biały królik z przyjemnością zje je wszystkie i kto wie, czy nie urośnie do olbrzymich rozmiarów, otaczając niemalże wszystkie bębny.

Fat Rabbit automat został doposażony także w funkcję automatycznej gry, którą możesz zdefiniować na trzy sposoby: liczba zakręceń, limit strat oraz limit pojedynczej wygranej. Jeśli chodzi o minimalny zakład na Fat Rabbit to wynosi on 0.25, a maksymalny to nawet 100.00. Podczas swojej gry nie możesz zmieniać liczby aktywnych linii wypłaty. Bez względu na wysokość zakładu wciąż aktywnych jest maksimum aż 50 wygrywających linii! W oczach Push Gaming uznania nie znalazła funkcja Gamble, ale patrząc na szeroki zakres opcji bonusowych na Fat Rabbit, wydaje się ona zupełnie zbędna.

Fat Rabbit – zasady gry i instrukcja krok po kroku

Automat dostępny jest w polskojęzycznej wersji, co znacznie nie tylko ułatwia, ale i umila grę. Razem z grubym królikiem możesz przenieść się na farmę pełną niespodzianek, którymi są bonusy i świetne animacje graficzne, połączone z efektami dźwiękowymi. Slot jest nie tylko pełen efektów specjalnych, ale w dużej mierze jest bardzo intuicyjny i przyjemny w kontakcie. Wszystkie elementy łącznie z bębnami i panelem sterującym zostały umieszczone w łatwo dostępnych miejscach. Dzięki temu wszystkiemu, gra w Fat Rabbit jest po prostu przyjemna i co chwila, dostarcza czegoś nowego. Nuda? Nie ma o tym mowy! Zapoznaj się z najważniejszymi zasadami gry.

  • Instrukcje dotyczące gry a także tabelę wypłat znajdziesz bezpośrednio na automacie Fat Rabbit. W tym celu kliknij w przycisk z dziewięcioma kwadracikami w lewym dolnym narożniku.
  • W dolnym panelu zobaczysz również swoje saldo, zakład całkowity oraz wygraną. Żeby zmienić wysokość zakładu, kliknij na strzałkę w górę i wybierz jedną ze zdefiniowanych stawek.
  • Na skraju po prawej znajdziesz duży przycisk play, a po jego lewej stronie guzik, służący do aktywowania/dezaktywowania automatycznej gry.
  • Zebranie wygranych następuje automatycznie, z racji tego, że na Fat Rabbit nie jest dostępna funkcja Gamble.

Pewnie zastanawiasz się też, jak grać w Fat Rabbit, by wygrywać? Nie mamy na to złotego środka, a jeśli ktoś powie, że go ma, to kłamie. Mamy jednak kilka porad, dzięki którym będziesz mógł dopomóc szczęściu. Tak, to szczęście jest najważniejsze w kasynach online. Nasze porady tyczą się zarówno Fat Rabbit online za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze. Na samym początku dokładnie prześledź zasady gry, zapoznaj się z opcjami bonusowymi (te są tutaj szczególnie ważne!) oraz wszystkimi przyciskami gry. Kiedy to zrobisz, zacznij od nieco mniejszych stawek, stosując progresję wraz z kolejnymi wygranymi. Kiedy od dłuższego czasu nic nie wpadło (co na Fat Rabbit dzieje się niezwykle rzadko), spróbuj zmienić minimalnie stawkę.

Tabela wypłat Fat Rabbit

Wiesz już, że funkcja żniw, gruby biały królik oraz dzikie marchewki są tu najważniejsze, ale sprawdź także, co potrafią inne symbole.

Symbole na Fat Rabbit Max. wygrana
Biały królik, Farmer 2 000
Fioletowy wilk 1 600
Wiadro z wodą 1 000
Stóg słomy 600
Złote drewniane serce, Czerwone drewniane serce 200
Seledynowy drewniany trójkąt, Turkusowa drewniana koniczynka 160

No i jak? Najlepiej celować w białego królika, farmera i fioletowego wilka, co nie?

Graj w Fat Rabbit za darmo

W Fat Rabbit gra jest pełna emocji. Ciężko to wszystko opisać słowami, a najlepiej będzie, jeśli sam sprawdzisz, co potrafi ten automat. My dotąd nie możemy wyjść z podziwu, że można zaprojektować taką grę, która połączy doznania audio-wizualne z możliwością dużych wygranych. Spróbuj za darmo, a jeśli Ci się spodoba, odpal grę na prawdziwe pieniądze w poszukiwaniu szczęścia.