[custom-table-of-content]

Eye of Horus online

Oko Horusa to kolejna z kasynowych propozycji wirtualnego hazardu, która jest osadzona w klimacie starożytnego Egiptu. Studio Blueprint Gaming nie mogło przejść obojętnie obok tej tematyki, wiedząc, jakie poruszenie wywołuje ona w kasynach online. I tak oto powstał Eye of Horus automat, który jest dość często pierwszym wyborem graczy po zalogowaniu się do kasyna. W świecie Faraonów i piramid spotkasz ciekawe kombinacje wygrywających linii oraz symbole bonusowe, w tym darmowe zakręcenia.

Na naszej stronie możesz zagrać w Eye of Horus za darmo bez wymogu rejestracji. Slota odpalisz także na telefonie komórkowym, gdyż został on napisany w nowoczesnej technologii HTML5, zapewniającej pełne wsparcie dla urządzeń mobilnych. Wersja demo jest świetną okazją, żeby za darmo bez żadnych konsekwencji przetestować, jak działa Eye of Horus i czy jest to ta gra, której poszukujesz.

Dostępne opcje i cechy Eye of Horus

W Eye of Horus gra oparta jest na pięciu bębnach w trzech rzędach, co przekłada się bezpośrednio na dziesięć linii wypłaty. Minimalny zakład na jedną grę to 0.10, a maksymalny wynosi nawet 100.00. Eye of Horus posiada świetny procent RTP, będącym realnym zwrotem dla gracza, wynoszący 96,31%, co stawia go na pozycji jednego z najbardziej opłacalnych slotów online. Podczas obracania bębnami Eye of Horus możesz spotkać dwa symbole bonusowe.

Wild Pod postacią Horusa rozwija się na cały bęben i zastępuje każdy inny dowolny symbol, poza Scatterem.
Scatter Symbol rozproszenia, wizualizujący egipską budowlę prowadzi do uruchomienia darmowych obrotów. Wystarczy, że trafisz trzy symbole rozproszenia, a uruchomionych zostanie 12 darmowych rund.

W Eye of Horus możesz aktywować także automatyczne obroty bębnów. Zanim auto gra wystartuje, zostaniesz poproszony o zdefiniowanie liczby automatycznych obrotów lub/i ewentualne kolejne zmienne. Można więc rzec, że jedyne czego zabrakło na Eye of Horus online to jackpot progresywny lub stały. Jednak kiedy obrócisz bębnami kilka razy, sam przekonasz się, że wcale nie jest on taki niezbędny. Symbole i rundy bonusowe są tu po prostu wystarczające, by gwarantować dobrą rozrywkę.

Eye of Horus – zasady automatu hazardowego

Jeżeli wstęp przekonał Cię do tego, żeby wypróbować Eye of Horus demo, poświęć jeszcze chwilkę, żeby zapoznać się z zasadami gry, które opisaliśmy w kilku najważniejszych punktach. Grafika automatu na pierwszy rzut oka może wydawać się dość skomplikowana. Z jednej strony to klimat starożytnego Egiptu, który zawsze wiąże się z pewną nutką niepewności, ale z drugiej, to właśnie w opinii wielu graczy jest najbardziej pociągające. Odkrywanie nowego, a nie ciągłe obracanie się na tych samych, oklepanych slotach online.

Niemniej jednak gra już po kilku chwilach stanie się dla Ciebie prosta. Wszystkie elementy automatu zostały umieszczone w intuicyjnych miejscach, do których poprowadzi Cię Twój wzrok. I to niezależnie od tego, czy grasz na komputerze czy na telefonie komórkowym. Gra działa na jednym, jak i drugim urządzeniu dokładnie tak samo, a więc nienagannie.

  • Po przejściu do gry ujrzysz bębny, pokrywające niemal cały ekran, a na nich wiele tajemniczych symboli. Zanim jednak zaczniesz je odkrywać, zapoznaj się z zasadami gry.
  • W tym celu wciśnij przycisk przedstawiający trzy linie w rzędzie, który znajduje się w lewym dolnym narożniku.
  • Teraz możesz wybrać ikonę tabeli, gdzie zrewidujesz tabelę wypłat a następnie znak zapytania, dostarczający szczegółowych informacji o grze Eye of Horus.
  • W dolnej części  automatu hazardowego  pod bębnami ujrzysz swoje saldo gry, stawkę na linię i łączny zakład.
  • Przyciski nawigacyjne automatu zostały umieszczone po lewej i prawej stronie ekranu gry.
  • Z lewej strony możesz płynnie zmieniać stawkę gry, korzystając ze strzałki w dół lub w górę.
  • Z prawej zaś dostępny jest zielony przycisk play, a poniżej przycisk uruchamiający automatyczną grę.

Grę urozmaicają nie tylko tajemnicze symbole rodem ze starożytnego Egiptu, pozwalające odkryć na nowo nieznany jeszcze do końca świat Faraonów i piramid, ale też efekty dźwiękowe. Te, co prawda zostały ograniczone do minimum, ale myślimy właśnie, że jest to odpowiedni balans.

Jak wygrywać w Eye of Horus?

Najprościej by było odpowiedzieć “trzeba mieć szczęście”, ale spokojnie. Nie wypuścimy Cię z pustymi rękoma. W Eye of Horus online za darmo czy na prawdziwe pieniądze strategia gry jest taka sama. Zacznij od dokładnego zapoznania się z zasadami, tabelą wypłat a później od minimalnych stawek. Wraz ze zbieranym doświadczeniem i pierwszymi wygranymi, możesz próbować zwiększać stawkę. Nie szalej jednak zbytnio i nie manipuluj stawką za często, bo koniec, końców, sam się w tym wszystkim pogubisz.

Wygrane w Eye of Horus

Najbardziej pożądanymi symbolami są Horus, czyli Wild, który rozciąga się na cały bęben oraz symbol egipskiej budowli, a więc Scatter, prowadzący do uruchomienia darmowych 12 obrotów. Poza tym, tabelę wypłat Eye of Horus sprawdzisz poniżej.

Symbole Eye of Horus Max. wygrana
Horus (Wild), Egipska budowla (Scatter), Oko Horusa 500
Anubis 400
Egipski ptak 300
Skarabeusz 250
Ankh, Wachlarz 200
A, K, Q, J 100

Graj w Eye of Horus za darmo

Sprawdź sam Eye of Horus automat do gry, a gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony. Jeśli uwielbiasz klimat starożytnego Egiptu, to będzie to pozycja, na której będziesz czuł się jak ryba w wodzie. Jeśli to dla Ciebie podróż w nieznane, to będziesz jeszcze bardziej podekscytowany. Celuj w darmowe spiny i symbole Wild, aby wygrywać jak najwięcej!