[custom-table-of-content]

Burning Hot online

Wydawać się mogło, że pomysły na gry owocowe już się wyczerpały, ale Burning Hot automat udowadnia, że nie. I robi to w całkiem niezłym stylu. Gra, która została wyprodukowana przez wiodącego dewelopera EGT zabierze Cię w podróż po bębnach, pełnych soczystych owoców, w towarzystwie przyjemnych dźwięków “patataj” przy każdym obrocie.

Jest to gra utrzymana w konwencji hot spot, która cechuje się tym, co najpopularniejsi przedstawiciele tego gatunku, a więc przyjaznymi zasadami i możliwością zdobywania wysokich wygranych, w tym rozbicia jackpota progresywnego. Już teraz, bez zbędnego przeciągania, możesz zagrać w Burning Hot za darmo w widocznym okienku na naszej stronie internetowej. Poznaj mechanikę i specyfikę tej gry, a kiedy się spodoba, skorzystaj z nabytego doświadczenia w wersji na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka Burning Hot

Burning Hot darmowy automat do gry został zbudowany w oparciu o fundamentalne wartości owocówek, którymi jest 5 bębnów, rozmieszczonych w 3 rzędach. Podczas każdego obrotu aktywnych jest 5 stałych wygrywających linii. Z jednej strony, może wydawać się, że to mała liczba, ale z drugiej, znacznie łatwiej trafić jest wygraną. Zwłaszcza, że w grze dostępnych jest tylko osiem różnych symboli.

Grając w ten automat 777 możesz skorzystać z pięciu stawek zakładu: 5, 10, 25, 50 oraz 100 żetonów na pojedynczy obrót. Kolejną zachęcającą informacją jest RTP gry. Średni zwrot dla gracza wynosi 96.45%, co jest jednym z najlepszych wyników wśród gier owocówek.

Wśród soczystych owoców na bębnach mogą pojawiać się też trzy symbole bonusowe. To wild oraz dwa rodzaje scattera. Niestety, w grze nie uwzględniono darmowych obrotów, ale jeśli chodzi o owocowe hot spoty, to nie jest to niczym zaskakującym. Możesz za to przejść do gry gamble, odgadnąć kolor następnej karty i podwoić swoją wygraną.

Niewątpliwie najlepszą rzeczą, w którą producent EGT doposażył Burning Hot online jest jackpot progresywny. W grze dostępne są cztery różne stawki jackpota, które rosną wraz z każdym obrotem bębnami. Warto też wspomnieć o dwóch ułatwieniach dla graczy. Pierwszym z nich jest możliwość aktywacji automatycznej gry, a drugim przyspieszenie szybkości gry za pomocą turbo spina.

Burning Hot – jak zagrać?

Automaty hot spot mają to do siebie, że są bardzo przyjemne i “lekkostrawne”. Dokładnie w ten sam sposób wygląda okno gry w Burning Hot. Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę w casino online pl, to już po chwili poczujesz się, jakbyś od dawna grał na tym automacie.

Niemniej jednak, zawsze warto się upewnić, co do zasad gry, tabeli wypłat i opcji bonusowych. Klikając na przycisk listy (prawy dolny narożnik ekranu gry) otworzysz okienko, w którym pokażą się wszystkie najważniejsze informacje o automacie. W skrócie omówiliśmy je także poniżej.

 • Po załadowaniu gry zobaczysz niemal cały ekran wypełniony owocowymi bębnami.
 • Nad nimi znajdują się cztery pola z jackpotami progresywnymi.
 • U dołu zobaczysz stan konta (balance) oraz ostatnią wygraną (last win).
 • Pięcioma kafelkami pośrodku dolnego panelu możesz wybrać stawkę. Wybranie zakładu spowoduje także obrót bębnów.
 • Dwa ważne przyciski zostały umieszczone po prawej stronie bębnów. Duży to przycisk play, a mniejszy nad nim służy do aktywacji automatycznej gry. Auto gra zostanie poprzedzona wyborem liczby obrotów.
 • Przytrzymując duży przycisk aktywujesz także turbo spin, a więc szybki obrót.
 • U dołu po lewej, jak i prawej stronie znalazły się dodatkowo przyciski do personalizacji gry. Po lewej znajdziesz opcje zarządzania dźwiękiem, a po prawej funkcję pełnego ekranu.
 • Każdorazowe trafienie wygranej spowoduje pojawienie się dwóch nowych przycisków po prawej stronie bębnów. “X2” przeniesie Cię do gry gamble, a strzałką w dół dokonasz zebrania wygranej.

Sam teraz widzisz, że Burning Hot gra jest bardzo intuicyjna. I o to chodziło. Dzięki temu możesz uniknąć błędów, które zdarzają się na zaawansowanych automatach, a co za tym idzie, zwiększyć szanse na wygrane. Jak tego jeszcze dokonać? Przede wszystkim najpierw potrenuj w Burning Hot demo, a dopiero później, odpal wersję na prawdziwą kasę. Średnio co drugą, trzecią niską wygraną, korzystaj z opcji gamble, celem jej podwyższenia.

Tabela wypłat Burning Hot

W grze dostępnych jest 8 podstawowych symboli i 3 symbole bonusowe. Podstawowymi symbolami są czerwone siódemki, winogrona, arbuzy, dzwonki, wiśnie, cytryny, śliwki oraz pomarańcza. Symbole bonusowe to koniczynka (wild), dolar oraz gwiazdka (scattery). To jednak nie wszystkie opcje bonusowe w tej grze. Spójrz poniżej.

 • Wild – zastępuje każdy symbol w grze, za wyjątkiem symboli bonusowych scatterów.
 • Scatter – przyczyniają się do wygranej w rozproszeniu. Nie ma przy tym żadnej innej funkcji.
 • Gamble – po każdej wygranej możesz przejść do gry gamble, która przybrała standardowy wymiar zgadywania koloru następnej karty. Masz więc 50% szans na podwojenie ostatniej wygranej.
 • Jackpot Cards – losowo uruchamiana gra bonusowa. Na ekranie zobaczysz 12 kart, a Twoim zadaniem jest odkrycie 3 kart jednakowego koloru. W nagrodę otrzymasz przypisanego do tego koloru jackpota progresywnego.

Wielu graczy pyta także, czy są w grze Burning Hot darmowe spiny? Niestety nie, ale uważamy, że opisane powyżej funkcje bonusowe są wystarczające, żeby dobrze się bawić. Spójrz teraz na tabelę wypłat.

Symbole Maksymalna wygrana
Siódemki 60 000
Arbuzy, Winogrona, Dolary 10 000
Dzwonki 4 000
Gwiazdki, Wiśnie, Cytryny, Śliwki, Pomarańcza 2 000

Minimalna liczba symboli do trafienia wygranej to 3. Wyjątek stanowią czerwone siódemki, które wypłacają już przy podwójnej kombinacji. Maksymalna wygrana przysługuje za 5 jednakowych symboli. Tutaj wyjątkiem są gwiazdki. Drugi rodzaj scattera wypłaca maksa przy trzech symbolach.

Podsumowanie recenzji

Nawet przez moment, testując grę Burning Hot online za darmo, nie mieliśmy chwili zawahania, czy warto ją polecić naszym czytelnikom. Warto i to zdecydowanie.

Nie jest to kolejna taka sama owocówka, a innowacyjne i przy tym ciekawe rozwiązanie. Nieszablonowa grafika, proste zasady, a do tego bonusy i możliwość dużych wygranych wraz z czekającym za rogiem jackpotem progresywnym są tym wszystkim, co powoduje, że powinieneś spróbować swojego szczęścia. Jeżeli szukasz odpowiedniego automatu do gry, to uważamy, że Burning Hot będzie właściwym wyborem. Powodzenia!