Book of Aztec

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Book of Aztec – darmowy automat

Gry hazardowe z serii Book of to popularna odmiana rozrywek hazardowych. Nie inaczej jest tym razem, gdzie w nasze ręce po raz kolejny wpada slot przygodowy od Amanet pod tytułem Book of Aztec. Nasza dzisiejsza recenzja dotyczyć będzie możliwości gry, a ta może być niezbędna i posłuży poszukiwaniu nowości i aktualizacji w oprogramowaniu gry.

Bazując na zdobytym już wcześniej doświadczeniu wiemy, że gra Book of Aztec to tradycyjny slot tematyczny. Automat niezmiennie zaprasza graczy do rywalizacji na ekranie 5×3, gdzie wypłaty nagród aktywowane są na kompaktowym ekranie wśród kreskówkowych ikon i symboli. Chcesz dowiedzieć się więcej? Chciałbyś zagrać w Book of Aztec za darmo? Doskonale się składa! W takiej sytuacji zapraszamy Cię do wspólnego testowania gry za wirtualne żetony bez ryzyka. Już teraz kliknij przycisk rozpoczynający grę i dołącz do rywalizacji z kompletem funkcji, mając do własnej dyspozycji aż 10,000 żetonów. Startujemy!

Możliwości gry Book of Aztec – specyfikacja

Każdy gracz tego automatu musi być przygotowany do przygodowej rywalizacji wśród ikon karcianych i symboli tematycznych. Głównym motywem gry Book of Aztec jest poszukiwanie przygód i skarbów w klimacie plemion Majów. Wiele ikon oraz sam ekran główny bezpośrednio daje o sobie znać właśnie pod tym względem.

W temacie specyfikacji technicznej Book of Aztec gra to dość prosta gra. Każda runda w towarzystwie tego majestatycznego slota ma miejsce na stałym ekranie stworzonym według klasycznych standardów hot spot (5 bębnów i trzy rzędy). W rywalizacji bierze udział niezmiennie 10 linii wypłat, które klasycznie są obsługiwane przez system.

Slot został wydany przez popularną firmę Amatic. Na wzór innych gier tego dewelopera Book of Aztec online za darmo z naszego wpisu tradycyjnie wyposażono w system kręcenia automatycznego, symbole Scatter i darmowe free spiny. Zakłady w pojedynczej grze mogą być ustalane przez użytkownika z dowolnego zakresu od 500 do 10 żetonów na jeden bet. Gra obsługuje funkcję mobilne HTML5. Slot w Polskich kasynach online i na naszej stronie działa bez instalacji wtyczek Flash. Zarówno na PC i smartfonach wygrywalność maszyny deklarowana jest na 96% Return To Player.

Obsługa automatu Book of Aztec

Ta gra nie wymaga do obsługi znajomości żadnych dodatkowych taktyk. Slot Book of Aztec online to prosty automat video hot spot, który wymaga od gracza inwestycji i aktywacji bębnów. Gra po uruchomieniu sama ustala wygrane i przypisuje do salda gracza odpowiednie nagrody. Dzięki opcji gry automatycznej slot Book of Aztec można nazwać całkowicie bezobsługowym oprogramowaniem. Gra dzięki temu może służyć zwolennikom gry High Roller, tym bardziej z opcją gry za wysokie stawki, w tym z zakładem 500 żetonów na jeden spin.

Book of Aztec wśród przetłumaczonych na język polski przycisków posiada specjalne odnośniki do regulaminu. W tym miejscu dostępne są niezbędne informacje do poprawnej nauki obsługi i rozgrywki. Pod względem grafiki Book of Aztec automat do gry to klasyczna produkcja bez zbędnych udziwnień. Tytuł świetnie odnajdzie się w rękach mniej wymagających graczy oraz tych, którzy cenią sobie szybkie rundy przy wysokich stawkach,a więc wśród wartościowych nagród.

Tabela wypłat Book of Aztec

Gra w oficjalnej polskiej wersji językowej dostarcza graczom tabelę wypłat oraz wyjaśnienie funkcji bonusowych w ramach graficznej planszy dostępnej pod przyciskiem POMOC. Po kliknięciu w tę zakładkę w oknie slota pojawia się widok stołu wypłat, który informuje o potencjalnych nagrodach za aktualnie wybraną stawkę. Poniżej załączamy przykład kompletnej tabeli nagród za bet w wysokości 500 żetonów:

Ikona x3 x4 x5
Poszukiwacz 5,000 50,000 250,000
Piramida Majów 2,000 20,000 100,000
Ryba i Lew 1,500 5,000 37,500
Ikony A i K 250 2,000 7,500
Pozostałe ikony 250 1,250 5,000

Osobną wartość wypłat reprezentuje ikona specjalna Scatter. Ta pod postacią Księgi Majów gwarantuje wygrane rzędu 100,000 żetonów za wykręcenie kompletu pięciu jednakowych symboli. Kusięta to również symbol uniwersalny. Poza tym symbol Scatter posiada opcję aktywacji super serii, w której gracz otrzymuje pakiet 10 darmowych zakręceń z ikoną expanding. Zakręcenia aktywowane są za wylosowanie od 3 do 5 ikon Scatter na ekranie w dowolnym miejscu.

Dodatkowo po wykręceniu dowolnej kombinacji zwycięskiej na ekranie gry aktywuje się przycisk RYZYKA. Kliknięcie w tę opcję przeniesie gracza do złocistego ekranu, gdzie dostępna będzie dodatkowa rozgrywka o mnożniki z opcją wycofania się w każdym momencie.

Podsumowanie wpisu

Wyciągając wnioski o ofercie gry, warto podsumować tutaj kilka najważniejszych kwestii. Book of Aztec automat to gra prosta i przyjemna w obsłudze. Automat sprawuje się poprawnie, jest prosty i szybki w obsłudze oraz posiada komplet niezbędnych do wygodnej rozgrywki funkcji.

Book of Aztec jest w stanie wypłacać naprawdę cenne nagrody, aktywuje pakiety darmowych spinów, posiada funkcję szybkiej rozgrywki i działa na telefonach. Komplet wymienionych cech kwalifikuje grę do miana tradycyjnego slota o świetnej wypłacalności. Teorię tą potwierdza wysoki wskaźnik wygrywalności RTP. Chcesz sprawdzić automat Book of Aztec demo osobiście? Wejdź do gry już teraz! Włącz maszynę za darmo i bez instalacji. Zgarnij darmowe żetony i ciesz się pełną funkcjonalnością automatu! Sprawdź inne nasze recenzje.