[custom-table-of-content]

Black Horse – darmowy slot

Jeśli szukasz informacji o slocie online Black Horse, to tutaj znajdziesz pełnowymiarową recenzję tego slota wraz z dodatkowymi informacjami, które ułatwią ci wejście w świat gry.

Czy wyobrażasz sobie coś bardziej oldschoolowego, aniżeli Dziki Zachód? Producent Black Horse, Wazdan też sobie nie wyobraża. Połączenie starego Zachodu z ich slotem to dość trafna mieszanka, ponieważ taką maszyną jest właśnie Black Horse automat do gry. To owocówka, którą pamiętają jeszcze z barów pierwsi użytkownicy slotów wrzutowych.

Teraz gra dostępna jest w wersji online. Jej tematyka nawiązuje do kowbojskich rewirów, w których otoczeniu zagramy z wykorzystaniem klasycznych funkcji. Nie jest to więc rodeo wśród slotów, ale dość łatwa w obsłudze gra, choć atmosferę podkręca tu na pewno dostępność gry ryzyka, czyli Gamble.

Jeśli zastanawiasz się, jakie opcje wybrać wśród dużego repertuaru gier hazardowych, a natrafiłeś na tytułową maszynę, to powinieneś wiedzieć, że mamy Black Horse online za darmo. Nie musisz się rejestrować ani rozbijać banku, żeby grać. Wystarczy odpalić grę, zapoznać się z zasadami, by przetestować dostępne funkcje i sprawdzić, czy to jest slot dla ciebie. My przybliżamy ci informacje o tym, co znajdziesz w środku.

Czym się może pochwalić Black Horse

W Black Horse gra się łatwo, a to za sprawą dość podstawowych funkcji, które zbudował twórca gry. Po pierwsze, ten owocowy klasyk w obecnie dostępnej wersji, jako wirtualny slot posiada 3 bębny i 5 stałych linii wygrywających. Nie ma tu jackpota, ale z kolei ta wersja została wzbogacona o darmowe spiny, które mogą pojawiać się w formie re-spin, gdy sprzyja ci szczęście. Rozstrzał możliwych kredytów na obrót jest duży, ponieważ mieści się w przedziale od 0,1 do 100, a producent przedstawia średni poziom zwrotu dla gracza RTP wynoszący 96,07%.

Choć nie znajdziemy tutaj symboli zastępujących w stylu wilde’a, to jest tutaj kilka emblematów, służących jako vintage wersja scattera rodem z Dzikiego Zachodu. Przyniosą nam one rundy darmowych spinów i dodatkowo pomnożą wygraną. Czy grasz na komputerze, czy na telefonie, to tak naprawdę zależy tylko od ciebie, ponieważ dostępna jest wersja mobilna w trybie wysokiej jakości HTML5.

Jak grać w Black Horse

Pod względem grafiki Black Horse online nas nie zaskoczy niczym. Posiada on kilka przycisków służących do ustawienia opcji, które przedstawimy w skrócie:

  • “i”, czyli wszystkie szczegółowe informacje o grze, w tym zasady i tabela wypłat.
  • Ustawienia techniczne, gdzie uruchomisz m.in. tryb pełnego lub podwójnego ekranu.
  • “+” i “-” do modyfikowania stawki zakładu (brak funkcji maksymalny zakład).
  •  “?”, służące jako szybka ściąga z tabeli wypłat.
  • Balance, czyli twoje saldo.

Po prawej stronie oprócz głównego przycisku do spina, znajdziesz auto odtwarzanie i przycisk regulujący tempo gry oraz symbole scatterów i wzmiankę o wygranej, którą zwiastują. Mając przed sobą bębny, gdy skrolujesz w górę, ekran główny zamieni się w tabelę wypłat.

Tabela wypłat Black Horse

W grze występuje hierarchia symboli, gdzie najbardziej punktowanym z nich będzie czarny koń. Wygranej można spodziewać się już w większości od dwóch takich samych symboli. Stworzyliśmy tabelę zestawiającą odpowiednio wartości wypłat.

Symbol x2 x3
Czarny Koń 1 20
Podkowa 0,32 10
Kaktus 0,16 4
Dzwonek, winogrono, śliwka 0,08 0,8
Pozostałe owoce brak 0,04 – 0,08

Cała zabawa w grze nie polega wyłącznie na liczeniu wartości symboli, ponieważ oprócz tego czekają cię jeszcze darmowe spiny. W jakich okolicznościach? Możesz je otrzymać dzięki:

  1. Monetom. W liczbie dziewięciu uruchamiają 15 darmowych spinów i mnożnik x3.
  2. Podkowie. Trzy podkowy na rolkach, oprócz linii wygrywających, dają aż 30 darmowych spinów i mnożą wygraną x3.
  3. Czarnemu koniowi. To zwierze przyniesie ci szczęście, bo 3 konie rozrzucone poza liniami wygrywającymi dają 45 (!) darmowych spinów i multipliera x3.

Mówi się, że do trzech razy sztuka, ale na Dzikim Zachodzie nie obowiązują żadne ograniczenia: darmowe spiny wchodzą tu bowiem w funkcję re-spin, jeśli tylko fortuna obróci się na twoją stronę.

Graj w Black Horse za darmo

Pytanie, czy Black Horse automat jest dla wszystkich graczy, wypada odpowiedzieć: “To zależy”. Jesteśmy zdania, że proste maszyny są zawsze w modzie, a dowodem tego jest, że powstały Black Horse to kolejna wersja tradycyjnej maszyny. Z jednej strony, grafika i dźwięk to nic specjalnego. Z drugiej  — jeśli szukasz gry, która cię zrelaksuje, albo nie masz ochoty gubić się w zaawansowanych technologicznie automatach, to śmiało skorzystaj. Pamiętaj, że zanim zagrasz na prawdziwe pieniądze w kasynie online,  na naszej witrynie masz do spróbowania Black Horse demo, na którym nic nie tracisz.

Nie znajdziesz tutaj funkcji Gamble, jak przy wersji pełnowymiarowej, ale za to masz szansę podpatrzeć, z jaką częstotliwością wpadają ci na przykład darmowe spiny, a dzięki trzem symbolom ich liczba jest naprawdę hojna w tym slocie. Gotowy na podbój Zachodu w kamizelce kuloodpornej? Sprawdź Black Horse za darmo i trenuj grę.