Beach Party

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Beach Party – darmowy slot

Firma Wazdan to bardzo popularny dostawca gier losowych, który przez lata wyrobił sobie opinię eksperta od prostych gier klasycznych i standardowych. Odbiorcy produkcji tej firmy zawsze wiedzą, że mogą liczyć na bardzo schematyczną rozgrywkę, prostą oprawę wizualną i niesamowicie satysfakcjonującą rozgrywkę. Tak też jest z grą Beach Party online, która miała swoją premierę w 2014 roku. Produkcja ma na swoim koncie już dobre kilka lat, ale dzięki zastosowaniu bardzo prostych rozwiązań, rozgrywka nadal bawi w tym samym stopniu, co niemal dekadę temu.

Teoretycznie maszyna ma określoną tematykę rozgrywki, ale w rzeczywistości odgrywa ona całkowicie drugoplanową rolę. Plaża oraz piękne widoki zachodzącego nad nią słońca pojawiają się jedynie w tle i na symbolach, ale nie należy liczyć na nic szczególnego, co wyróżni tę produkcję ze względu na jej tematykę. Wręcz przeciwnie – w Beach Party zastosowano same standardowe bonusy i funkcje, które regularnie pojawiają się u tego producenta.

Automat do gier jest dostępny dla każdego odbiorcy całkowicie za darmo. Wystarczy uruchomić go z naszej strony i będzie można się bawić w Beach Party za darmo – bez żadnych ograniczeń. Maszyna przyzna 100 000 fikcyjnych środków pieniężnych, które można wykorzystać w dowolny sposób na poznanie gry, jej funkcji i opracowanie strategii pod własne możliwości w prawdziwym kasynie online.

Charakterystyka slotu Beach Party

Gra darmowa hazardowa prezentuje do bólu standardową rozgrywkę i raczej nie należy doszukiwać się w niej niczego oryginalnego. Wazdan właśnie w ten sposób tworzy automaty do gier i dzięki temu cieszy się niezachwianą wiarą w jakość swoich produkcji przez fanów gier losowych.

Beach Party automat ma pięć bębnów, z których każdy losuje po trzy symbole. Wygrane padają na 10 różnych liniach wypłacających od lewej do prawej. Zwrot pieniędzy do gracza wynosi 96,37%, co przy niskiej zmienności wyników daje bardzo dynamiczną rozgrywkę. W grze zastosowano standardowe rozwiązania dodatkowe. Zaledwie jeden symbol ma funkcje specjalne – to Scatter, który uruchamia darmowe spiny z mnożnikiem wypłat. Oczywiście w grze od Wazdan nie mogło zabraknąć takich funkcji jak Gamble, automatyczna gra oraz przyspieszenie rozgrywki – te wszystkie pochodzą od klasycznego interfejsu, który trafia na wszystkie produkcje tego dostawcy.

Zakład ustawia się w prosty sposób i jego wartość może wynieść od 0,2 do 100. Rozbieżność jest na tyle duża, że każdy znajdzie taki zakład, który go usatysfakcjonuje. Maksymalna wygrana, jaką można uzyskać, to 50 000 x zakład, więc bez względu na jego wysokość, zawsze można liczyć na to, że Beach Party automat do gry wypłaci coś naprawdę przyzwoitego.

Beach Party – rozgrywka i oprawa graficzna

Jak przystało na Wazdan, automat nie prezentuje się szczególnie urodziwie – zwłaszcza że mowa o produkcji sprzed około dekady. Warto jednak zaznaczyć, iż maszyna mimo wszystko wygląda przyzwoicie i nie odstrasza wyraźnie przestarzałymi efektami. Jest po prostu standardowo i jeśli ktoś nie oczekuje wybitnych widoków, to Beach Party gra powinna spełnić jego oczekiwania.

Grą steruje się z wykorzystaniem klasycznego, doskonale znanego fanom tej firmy, interfejsu. Narzędzie pozwala na bardzo wygodne sterowanie oraz dostosowywanie rozgrywki, a jeśli ktokolwiek ma jakieś doświadczenie z produkcjami Wazdan, to z pewnością już od pierwszych chwil będzie wiedział, co robić. Pasek umożliwia ustawienie zakładu, dostosowanie prędkości losowania, włączenie automatycznej gry, zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o rozgrywce i standardowe losowanie. Przebieg linii wypłacających można sprawdzić, nakierowując na kolorowe prostokąty z lewej i prawej strony ekranu.

Szczególne znaczenie będzie miał przycisk „i”, pod którym kryje się tabela wypłat. W tym miejscu gracz może sprawdzić aktualne potencjalne wygrane na automacie i poznać działanie bonusów. W ten sposób można dostosować zakład w taki sposób, żeby potencjalne wygrane odpowiadały graczowi.

Beach Party – stół wypłat

Wygrane formują się w standardowy sposób – od lewej do prawej na 10 zawsze aktywnych liniach wygrywających. Przy zakładzie, wynoszącym 1, potencjalne trafienia prezentują się następująco.

Symbol X2 X3 X4 X5
9, 10, J 0,25 1 5
Q, K 0,5 2 10
A 0,25 0,75 3,25 12,5
Lody 0,25 1,25 5 25
Drink 0,25 1,5 10 50
Plażowiczki 0,5 5 50 250
Tarcza do darta 5 50 500

Jeżeli chodzi o funkcje bonusowe, to za wszystko odpowiada symbol tarczy do darta. Jest Scatterem, więc wypłaca wyżej wymienione nagrody bez względu na przebieg linii wypłacających. Dodatkowo po trafieniu przynajmniej trzech Scatterów maszyna uruchamia bonus z 15 darmowymi spinami. Podczas trwania wydarzenia specjalnego wszystkie wygrane są 3-krotnie zwiększone i za każdym razem, kiedy na środkowym bębnie pojawi się ikona mnożnika (rzutka), mnożnik zostaje zwiększony.

Żeby dokładnie sprawdzić możliwości tej funkcji, poleca się uruchomić Beach Party demo, gdzie bez żadnego ryzyka można opracować sobie optymalną strategię rozgrywki i przekonać się, jak działają wszystkie funkcje.

Graj w Beach Party za darmo

Beach Party to typowy slot Wazdan. Nie ma tutaj żadnych nadzwyczajnych funkcji, a oprawa graficzna nie wprawia w zdumienie. Mimo wszystko niemal dekadę po premierze rozgrywka nadal wygląda bardzo dobrze i co najważniejsze – potrafi zachwycić odbiorcę pod względem mechaniki rozgrywki i dynamiki trafiania satysfakcjonujących rezultatów. Slot jest do bólu standardowy, więc jeżeli przymknie się oko na te typowe rozwiązania, to otrzyma się bardzo dobrą i przyjemną zabawę, czyli to, czym ta gra miała być od samego początku. Dlatego tę produkcję można polecić konkretnym grupom graczy – zarówno fanom standardowych, prostych automatów do gier, jak i graczom, którzy rozglądają się za klasyką gatunku, bo Beach Party jest bardzo bliskie tym grom.

FAQ

Czy gra Beach Party jest dostosowana do zabawy w wersji mobilnej?

Maszyna działa tak samo na wszystkich urządzeniach – bez względu czy uruchamia się ją z telefonu, czy tabletu. Zawsze warto najpierw sprawdzić sobie Beach Party online za darmo, żeby wszystko dokładnie przetestować.

Czy można otrzymać darmowe spiny bez depozytu na slot Beach Party?

Żeby móc uruchomić bonus z darmowymi spinami, należy trafić trzy ikony z tarczą do darta.

Czy można ograć automat Beach Party?

Nie ma takiej możliwości. Maszyna działa zgodnie ze standardem RNG, a to oznacza, że wyniki, które pojawiają się na bębnach, są bezwzględnie losowe i nikt nie ma możliwości w nie ingerować.

W jakim kasynie pojawia się maszyna hazardowa Beach Party online do gry na poważnie?

Gry można spodziewać się w każdym serwisie hazardowym, który ma w swojej bibliotece produkcje od firmy Wazdan.