Age of the Gods

Star Star Star Star Star
[custom-table-of-content]

Age of the Gods – automat za darmo

W portfolio firmy Playtech znajdziemy całe mnóstwo naprawdę udanych maszyn hazardowych z wielu różnych kategorii. Gracze z całego świata jednak twierdzą, że jednym z najlepszych produktów w portfolio tego producenta jest Age of the Gods automat do gry. Dzisiaj przyjrzymy się tej grze nieco bliżej, przedstawimy Ci jej dokładną i szczegółową recenzję, dzięki czemu będziesz mógł sam przekonać się o tym, czy ta opinia odpowiada rzeczywistości.

Mamy także specjalnie dla Ciebie przygotowaną wersję gry Age of the Gods online za darmo. Wykorzystuje ona wirtualną walutę, w wyniku czego nie będziesz musiał płacić za możliwość grania w nią, ale też nie pozwoli Ci ona wygrywać prawdziwych pieniędzy. Możesz zagrać więc w ten wspaniały automat do gier hazardowych na przykład po to, aby go poznać w praktyce.

Nie musisz za to płacić, a na dodatek nie nakładamy na Ciebie żadnych ograniczeń. Oznacza to, że otrzymujesz możliwość nieskrępowanego grania w Age of the Gods demo na telefonie, tablecie, komputerze lub laptopie, poznawania jej zasad i funkcji specjalnych oraz po prostu dobrej zabawy na stronie internetowego kasyna online z możliwością otrzymania darmowych spinów za rejestrację lub darmowej gotówki bez rejestracji. Wybór należy do Ciebie!

Podstawowe informacje o grze Age of the Gods

Jak już zdążyłeś się dowiedzieć z naszego wstępu, Age of the Gods gra została wyprodukowana przez firmę Playtech i pojawiła się na rynku w 2016 roku. Jest to efektowny slot wideo ze sporą liczbą funkcji dodatkowych i atrakcyjnymi rozwiązaniami. Oparty jest o najbardziej chyba popularne rozwiązanie w postaci pięciu bębnów i trzech rzędów symboli. Wśród dostępnych w oknie gry 15 symboli poprowadzono także 20 aktywnych linii wygranych, które akceptują kombinacje symboli zarówno od lewej do prawej strony, jak i od prawej do lewej, co jest w gruncie rzeczy pewną rzadkością w maszynach slotowych.

Współczynnik opłacalności w tej grze wynosi 95,02% – oznaczany jest on także jako RTP, co jest skrótem od terminu z języka angielskiego Return to Player, co dosłownie oznacza zwrot dla gracza. Ponadto mamy tutaj także średnią zmienność, co przekłada się na wygrane padające ze średnią częstotliwością i mające średnią wysokość. Oczywiście w ujęciu statystycznym.

Age of the Gods automat charakteryzuje się dosyć niską rozpiętością stawek na grę. Najniższa suma do postawienia wynosi 0,20 monety, natomiast maksymalna kwota to zaledwie 40 monet. Podobno istnieją także wersje, w których górny limit zakładu został podniesiony do 500 monet, ale nie możemy tego potwierdzić, bo nie mieliśmy z taką do czynienia.

Zapewne najważniejszą cechą tej gry jest obecność aż czterech progresywnych pul nagród. Aktywowane są one w losowych momentach – gra wtedy prezentuje graczowi grę bonusową, która polega na odsłanianiu monet. Trzy identyczne odsłonięte monety wskażą konkretnego jackpota, jakiego właśnie wygrał gracz! Oprócz tego mamy tutaj także sporo innych funkcji specjalnych. Zacznijmy od znaczenia niektórych symboli:

  • Niebieska grafika z napisem AGE OF GODS to Scatter. Trzy takie symbole widoczne jednocześnie w dowolnych miejscach okna gry aktywują funkcję bonusową opisaną poniżej.
  • Złoty napis WILD na granatowym tle oznacza Wilda, czyli symbol o znaczeniu specjalnym, który możne zastępować dowolne inne na aktywnej linii wygranych, za wyjątkiem Scatterów.
  • Poza tym znaczenie specjalne mają także symbole bogów – pięć takich symboli, niezależnie od tego, czy są one jednakowe, czy też nie, na aktywnej linii wygranych oznacza wygraną w wysokości dwustukrotności zakładu podstawowego na ten konkretny spin.

Funkcja bonusowa aktywowana przez trzy Scattery polega na odsłonięciu trzech jednakowych symboli bogów z 20 zakrytych monet. W zależności od tego, jakiego boga odsłoni gracz, taki bonus zostanie aktywowany.

Atena Gracz otrzyma 9 darmowych spinów z losowym mnożnikiem od x2 do x5.
Zeus Gracz dostanie 9 darmowych spinów. Pierwszy spin ma mnożnik x1, co trzy spiny mnożnik rośnie o 1.
Posejdon Ten bóg zapewnia 9 darmowych spinów, a jego wizerunek pełni rolę dodatkowego Wilda.
Herkules Nagrodą jest także 9 darmowych spinów. Symbol Herkulesa rozszerzy się na cały bęben i zostanie zastąpiony Wildem.
Hades Wylosowanie Hadesa kończy grę.

Po zakończeniu darmowych spinów gracz ponownie wraca do ekranu bonusowego i może ponownie dokonać losowania bonusu!

Age of the Gods – jak grać?

Pomimo niezwykle rozbudowanej funkcjonalności Age of Gods jest bardzo prostą w obsłudze grą. Większą część ekranu zajmuje okno z symbolami, a jako tło mamy utrzymany w niebieskiej tonacji widok na greckie świątynie. Panel sterowania przypomina sztaby złota – największym przyciskiem jest tutaj ten opisany jako SPIN, który (jak łatwo odgadnąć) służy do zakręcenia bębnami w grze.

Poza tym mamy tutaj oczywiście zestaw elementów informacyjnych z liczbą aktywnych linii wygranych, zakładem na linię i zakładem łącznym, a także bieżącą wygraną. Ostatnim elementem panelu sterowania jest złoty przycisk INFO, który zawiera wbudowany w Age of the Gods samouczek z podstawowymi informacjami na temat rozgrywki. To bardzo cenna informacja dla początkujących graczy, bo jak wspomnieliśmy, funkcjonalność dodatkowa jest tutaj bardzo rozbudowana, więc taka pomoc może być naprawdę bardzo cenna.

Age of the Gods – tabela wypłat

Wszyscy wiemy doskonale o tym, że choć granie w Age of the Gods za darmo jest bardzo przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, to jednak prawdziwe emocje zaczynają się w momencie, gdy zaczniesz płacić za kolejne spiny – bo wtedy możesz wygrywać rzeczywiste pieniądze. A jakie wygrane czekają na Ciebie w tej grze? Oto zestawienie najważniejszych informacji.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Wild 400 3 000 10 000
Scatter 3 10 100
Atena 60 250 1 000
Zeus, Posejdon 40 150 500
Herkules 30 125 400
Hades, Hera 25 100 300
Hełm 20 75 250
A, K, Q 12 50 150

Graj w Age of the Gods za darmo

Jeśli lubisz maszyny slotowe, to z całą pewnością gra Age of the Gods online wyprodukowana przez firmę Playtech Cię zachwyci! To wyjątkowo udany automat do gier hazardowych cechujący się wspaniałą grafiką, wysokimi wygranymi, oryginalnymi rozwiązaniami i  co najważniejsze – potrafi wciągnąć na wiele godzin zapewniając znakomitą zabawę! Czyli ma dokładnie to, czego wszyscy oczekujemy od maszyn slotowych – zatem gorąco polecamy zagracz w ten produkt na stronie zagranicznego kasyna online wszystkim miłośnikom internetowych gier hazardowych.