[custom-table-of-content]

40 Super Hot – graj bez limitu

Gry owocowe to niekwestionowany hit każdego internetowego kasyna legalne w pl. Symbole występujące na bębnach takich gier znają po prostu wszyscy, bez względu na to, czy grali kiedyś w internetowym kasynie, czy z hazardem nie mieli wspólnego nic. Nie dziwi nas zatem to, że tak wielu deweloperów decyduje się na wykorzystanie właśnie tych ikonek w swoich grach.

EGT, znane ze swojej owocowej serii, to właśnie jeden z takich producentów. 40 Super Hot gra to kolejna pozycja działająca na podobnych zasadach co inne gry studia. Czy jest to wada? Zdecydowanie nie – format ten sprawdza się bardzo dobrze, a gracze często sięgają po produkcje tego studia, co doskonale pokazuje, że ich formuła działa. 40 Super Hot wyróżnia się też na tle innych produkcji tego typu, dlatego właśnie tylu graczy decyduje się na zabawie właśnie na tym automacie.

A jeżeli ty chcesz spróbować swoich sił na tym slocie, zagraj na naszej stronie! W 40 Super Hot online za darmo zagrasz, nawet jeżeli nie posiadasz aktywnego konta w serwisie. Wystarczy, że uruchomisz produkcję, by móc grać bez jakichkolwiek ograniczeń. Co prawda nie będziesz w stanie grać o realne stawki, ale świetnie przygotujesz się do gry w kasynie online!

Jak zbudowany jest slot 40 Super Hot?

Zanim przystąpisz do rozgrywki, warto wiedzieć, jak dokładnie zbudowany jest slot. Gra składa się z 5 bębnów, które przedzielone są 4 liniami. Tytułowa 40 to liczba linii wygrywających – ich duża ilość skutecznie gwarantuje częste i regularne wygrane. Do tego warto wspomnieć o stawkach zakładów – tych z kolei jest bardzo mało, ale gracze wybierający sloty EGT są do tego przyzwyczajeni.

Najtańszy zakład na automacie kosztuje 40 kredytów, najdroższy – aż 800. Do tego dochodzą 3 kwoty pomiędzy. Sprawia to, że slot może być dosyć drogi, ale dla balansu oferuje on naprawdę wysokie wygrane, którymi szybko będziemy mogli podreperować stan naszego konta. O to zadba także RTP, wynoszące 95,81%. Nie jest to zły wynik, mimo tego, że plasuje się on nieco poniżej średniej.

Tym jednak, co do 40 Super Hot online przyciąga, to możliwość zdobycia jednego z 4 ogromnych jackpotów. Wszystkie są progresywne, co oznacza, że rosną wraz z czasem. Każdy zakład postawiony na automacie przez graczy na całym świecie dokłada pewną część do stawek jackpotów. Trafiając jeden z nich można zdobyć nawet miliony kredytów. By móc powalczyć o jackpot wystarczy… po prostu grać. Gra, w której wylosujemy jackpot może zostać uruchomiona po każdej zakończonej rozgrywce – nie musimy więc zdobywać odpowiedniej kombinacji symboli czy wygrać w specjalnym trybie.

Oprócz tego slot posiada też symbol Wild, który przedstawiony jest w grze jako symbol 7. Jest on w stanie zastąpić każdy inny symbol, tym samym przedłużając nasze wygrane. Automat ma też symbol Scatter (gwiazdka), która wypłaca niezależnie od pozycji na bębnach. To również jedyny symbol, którego nie zastąpi Wild.

Ostatnią z funkcji specjalnych gry jest lubiany przez wielu tryb gamble. Na czym polega? Po każdej wygranej możemy wziąć udział w tej ryzykownej zabawie w celu powiększenia naszej wygranej. By to zrobić, wystarczy poprawnie wytypować, jaki kolor karty zostanie wylosowany przez komputer. Jeżeli odpowiemy poprawnie, nasza wygrana zostanie podwojona. Jeżeli nam się to jednak nie uda, cała przepada. Sam proces, w przypadku wygranej, powtarzać można kilka razy, a także wycofać się z niego w dowolnym momencie. Warto jednak pamiętać, że porażka odbiera nam całą wygraną – bez względu na to ile razy udało nam się ją już powiększyć.

40 Super Hot automat do gry uruchomisz także na telefonie czy tablecie. By cieszyć się rozgrywką na tym sprzęcie, nie trzeba nawet instalować aplikacji – grę uruchomisz przez przeglądarkę internetową. Slot dostosuje się do rozmiaru twojego urządzenia, więc zabawa pozostanie komfortowa, przejrzysta i emocjonująca.

40 Super Hot – garść zasad

Komfortowa rozgrywka nie jest jednak wyłącznie zależna od rozmiaru urządzenia, na którym grasz. Bez względu na to, czy grasz w 40 Super Hot demo, czy w wersję o realną stawkę, pierwszym, co powinieneś zrobić, jest zapoznanie się z instrukcją obsługi gry. Zrobisz to naciskając przycisk menu – umieszczony w prawym dolnym rogu. Znajdziesz tam też ustawienia gry czy ustawienia rozgrywki automatycznej, więc tym bardziej zapoznaj się z nim zaczniesz grać.

Kolejnym krokiem będzie ustalenie stawki zabawy – to zrobisz z listy na środku wyświetlacza. Kwota, którą wybierzesz, zostanie zaznaczona na zielono. Pamiętaj, że naciśnięcie w nią uruchomi także slot. Alternatywnie możesz go odpalić za pomocą okrągłego przycisku po prawej stronie. Przytrzymanie go szybko zakończy obrót. Nad guzikiem jest też start autogry.

Na górze widoczne są 4 rosnące kwoty – to wspomniane już jackpoty. Gra niestety nie pozwala na szybkie sprawdzenie linii wygrywających – to można zrobić wyłącznie w menu. Automat hazardowy dzięki swojej prostej budowie jest czytelny, natomiast zabrakło nam szybkiego dostępu do kilku dodatkowych opcji – nawet uruchomienie autogry z tego poziomu nie pozwala na dostosowanie jej specjalnymi opcjami dostępnymi w menu.

Grając w 40 Super Hot automat pamiętaj, by grać za pieniądze, które realnie posiadasz. Nie stawiaj wysokich zakładów, licząc, że szybko wygrasz fortunę – lepiej zacznij od nieco niższych kwot i stopniowo pnij się w górę. Korzystaj też z trybu gamble – mimo tego, że może on być ryzykowny, pozwoli na zdobycie dużych pieniędzy nawet z mniejszych wygranych.

Tabela wypłat 40 Super Hot

Pozostało nam jeszcze przedstawienie wygranych, które zdobędziesz na automacie. Jak wypłacają poszczególne owocki – śliwki, wiśnie czy cytryny? Poniżej przygotowaliśmy tabelę wypłat z możliwymi wygranymi za zakład w wysokości 40 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Gwiazda 200 800 20,000
7 40 400 4,000
Winogrono 20 80 400
Arbuz, Śliwki 20 40 200
Cytryny, Wiśnie, Pomarańcza 10 20 100

Słowo na koniec

Podsumowanie naszych przemyśleń o tym automacie może być tylko jedno – 40 Super Hot to gra poprawna, emocjonująca i gwarantująca sporo dobrej zabawy. Ci, którzy często wybierają produkcje EGT mogą być nieco rozczarowani podobieństwem produkcji do innych slotów typu gry hazardowe 77777 tego studia, ale mimo wszystko i im slot powinien przypaść do gustu – chociażby przez dużą ilość linii wygrywających.

By móc jednak przetestować automat w bezpiecznych i przede wszystkim bez stawiania własnych pieniędzy, zachęcamy do zagrania w 40 Super Hot za darmo na naszej stronie. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł sam przekonać się o jakości tej produkcji i zadecydować, czy jest ona warta jego pieniędzy!