[custom-table-of-content]

20 Super Hot – darmowy slot

20 Super Hot online to slot, w którym możesz powalczyć o jeden z czterech jackpotów progresywnych o kwotach wyjściowych w różnych rozmiarach. Właśnie z tego względu, ten wyprodukowany prawie 10 lat temu automat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób odwiedzających kasyna internetowe. Tematycznie gra hot spot za darmo odnosi się do klasycznych maszyn do gry, których pierwszym motywem były owoce, do dziś przedstawiane w licznych, nawet nowoczesnych automatach.

Twórcą automatu 20 Super Hot jest studio EGT, założone w 2002 roku w Sofii. Producent znany jest z innowacyjnych rozwiązań, które często wdraża do swoich gier. Te zresztą znajdziemy w każdym kasynie online, czasami jako jedne z tych najlepiej ocenianych przez graczy. EGT, poza automatami online, zajmuje się również produkcją fizycznych maszyn do gry, które trafiają do kasyn stacjonarnych prawie na całym świecie. W jakie gry owocówki od EGT warto zagrać? Na pewno Power Hot, Magic Guardians, Hot Deco, ale też wiele innych.

Jeśli chcesz zaliczyć kolejny klasyk, zacznij od 20 Super Hot online za darmo. Na naszej stronie znajdziesz liczne automaty, ich recenzje i darmowe wersje, do których nie trzeba się logować. Przeczytaj nasz opis gry i zagraj na naszej stronie bezpłatnie, w 20 Super Hot demo.

Plansza gry i bonusy w 20 Super Hot

Gra hazardowa za darmo 77777 w 20 Super Hot rozgrywana jest na planszy z 5 bębnami i 3 rzędami, ale też 20 liniami wypłat, aktywnymi przez cały czas gry. Można zagrać tu za stawkę 20, 40, 100, 200, 400 monet. 20 Super Hot automat do gry ma współczynnik RTP w wysokości 95,79% i niską wariancję. Jeżeli nie chcesz obserwować rozgrywki przez cały czas jej trwania, możesz włączyć funkcję Autoplay. Wystarczy wybrać stawkę i liczbę automatycznych spinów.

Siódemka ma funkcjonalność symbolu Wild, który może złączyć się ze wszystkimi zwykłymi ikonami, by umożliwić im utworzenie płatnej kombinacji. Drugim symbolem bonusowym jest gwiazdka, czyli Scatter, który nie ma żadnych dodatkowych funkcji, ale wypłaca za to wyższą nagrodę niż regularne ikony.

Tym, co jest jednak najważniejsze w automacie 20 Super Hot za darmo, jest progresywny jackpot, którego postęp można śledzić na bieżąco, patrząc na zmieniające się wartości w górnej części ekranu. W losowych momentach gry może zostać zainicjowana funkcja Jackpot Cards. Na ekranie znajdzie się wówczas 12 kart, których kolory musimy odsłonić. Jeśli uda nam się odsłonić 3 karty o tych samych kolorach, wypłacony zostanie jeden z czterech jackpotów, o wartości prezentowanej przez kolor dopasowany do trzech odsłoniętych kart. Każdy z nich może trafić się kompletnie przypadkowo, a prawdopodobieństwo aktywacji funkcji bonusowej nie rośnie w jego wypadku wraz z wysokością stawki. Oznacza to, że każdy uczestnik gry ma jednakowe szanse na jego uzyskanie.

Każda wygrana, z wyjątkiem nagród z jackpotów, może zostać pomnożona dwukrotnie. Trzeba tylko zgadnąć kolor zakrytej karty. Poprawne jego wytypowanie skutkuje powiększeniem nagrody, maksymalnie do 5 razy.

Grafika, nawigacja i gameplay w 20 Super Hot

20 Super Hot nie jest raczej slotem, w który będziemy grać ze względu na nietuzinkową linię fabularną czy spektakularną grafikę. Przeciwnie, w tym wypadku motyw gry jest bardzo powtarzalny, a grafika – przeciętna i nieco przestarzała. Praktycznie większość ekranu zajmuje plansza gry właściwej, na której ukazują się poszczególne symbole, w tym wypadku przedstawiające owoce, siódemki i gwiazdy. Pod względem stylu, 20 Super Hot nie jest realistycznym automatem. Przedstawiona grafika jest bajkowa, a więc i nieskomplikowana. Dźwięk w grze pojawia się tylko podczas zakręceń i jest równie prosty.

Wszelkie przyciski sterowania rozmieszczone są w dolnej i prawej części. Na samym dole znajdują się przyciski do regulowania stawki zakładu i pojedynczego obrotu. Obok nich wyświetla się wysokość ostatnio uzyskanej wygranej i liczba pozostałych monet na koncie. Z prawej strony znajduje się przycisk Spin i przycisk aktywacji funkcji Autoplay. Poniżej znajduje się menu z informacjami opisującymi wszystkie zasady slotu i ustawienia dźwięku i animacji.

20 Super Hot automat ma RTP w wysokości 95,79%, co można uznać za wartość bliską średniej – ani niską, ani rekordowo wysoką. Zanim zdobędziemy jackpot, musimy przebrnąć przez kilka godzin podstawowej rozgrywki. Wygrane w takim wypadku otrzymamy za przynajmniej 3 odpowiadające sobie symbole w takiej konfiguracji, by utworzyć jedną z 20 linii płatniczych. Zanim przejdziesz do gry, przeczytaj jej reguły w menu informacji.

Wygrane w 20 Super Hot

Symbole gry dzielą się na te o niskiej wartości oraz te o wyższej. Każdy z nich musi ukazać się na planszy co najmniej trzy razy. Oto tabelka wypłat przy stawce 100 kredytów:

Symbol x3 x4 x5
Winogrona 20 80 400
Arbuz i śliwka 20 40 200
Cytryna, pomarańcza, wiśnie 10 20 00
Scatter 100 400 10,000
Wild 40 400 1,000

Wnioski na temat automatu 20 Super Hot

20 Super Hot to kolejny warty zainteresowania automat, który trafi do serca każdego szanującego się fana klasycznych darmowych maszyn do gry. Można odnaleźć tu wszystkie cechy tradycyjnego automatu, w tym prosty gameplay, brak funkcji dodatkowych rozgrywki, nieskomplikowana otoczka wizualna, a nawet jackpot. Ten ostatni jest najważniejszą funkcją gry oraz istotnym argumentem przemawiającym za tym, że 20 Super Hot gra to opcja idealna. Jackpot gra ma cztery postacie o wartości od kilkunastu monet, nawet do kilku milionów. Jeśli należysz do grupy łowców jackpotów, koniecznie musisz zagrać w 20 Super Hot.

FAQ

Co muszę pobrać, żeby zagrać w 20 Super Hot w wersji mobilnej?

Nie ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji. Automat może uruchomić się na każdej przeglądarce.

Czy istnieje specjalna promocja na darmowe spiny bez depozytu na slot 20 Super Hot?

Aktualnie nie. Jeśli jednak regulamin promocji nie określa, w których grach można wykorzystać darmowe spiny bez depozytu, 20 Super Hot nie zostanie z niej wyłączony.

Czy istnieje sposób na obejście RTP i zmienności automatu 20 Super Hot?

Nie ma takiej możliwości. Wszystkie parametry sterowane są za pomocą specjalnych algorytmów, na które nie ma wpływu ani gracz, ani kasyno.

Czy możliwe jest znalezienie kasyna, w którym dostępna jest maszyna hazardowa 20 Super Hot online na pieniądze?

Oczywiście, 20 Super Hot to popularny automat do gry, który bez problemu odnajdziesz w każdym kasynie oferującym oprogramowanie od EGT.